Recent Posts

Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=izaPmk8gBDA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=izaPmk8gBDA</a>
2
Свободно не говорю. Но в нашем городе и области татар немало, так что иногда слышишь и улавливаешь кое-что понятное.
3
p.s. Сам я теж нащадок людей "козачого стану" на Подніпров'ї епохи Російської імперії і Речі Посполитої. І від цього не відрікаюсь.  Але значно більше поваги і гордості у мене викликають мої предки самоназви "полтавський мужик", які в жахливих умовах змогли залишитись самі собою, зберегти самоназви християнин, козак, руський і українець не відкрікаючись жодної з них, незважаючи на шалений тиск офіційної пропаганди правлячих отаманів і їх підлабузників, різноманітних зайд з Заходу і Сходу, які намагались донищити ті залишки, пам'ять про дідів-прадідів і артефакти цивілізації людей Небесного Владики і Вічного Війська, які не змогли донищити їх попередники.
4
Іншими словами, народитися в селі, населеному козаками, бути козаком за походженням і перейняти традицію безпосередньо від предків? У випадку сформованого козачого стану — теж варіант.
Ваш козачий стан - то тема ляхів і москалів нав'язана степовикам Подніпров'я при подачі уніатів і інших зайд. Як в принципі і маніпуляції з історією України з метою занадто вузького тлумачення смислів самоназви українець від часу самої її появи і поширення. Людям знайомим з Владикою Безмежжя і Його Вічним Військом ваші папірці і визнання земних владик, їх літописи по великому рахунку не потрібні. В усякому разі на початку свого існування спільнота точно обходилась без цього. Але фактом є те, що правлячі отамани завше намагаються тримати спільноту людей Небесного Владики і Безмежжя Благодатного під контролем, час від часу намагаються її поділити і підкорити і тут вже різні групи козацтва виживали і пристосовувались по різному. В цьому наша сила - але в цьому і наша біда. Єдине що спасало і направляло, єднало нас в усіх ситуаціях - це віра у Небесного Владику і Його Вічне Військо у самих різних формах і проявах.

Quote
Вас послухати, то козаки змалку в рясах ходили, а свою землю бороили від татарських набігів із хрестом в одній руці і кадилом у другій ;D

Щоб вірити в Бога, знати Його і спілкуватись з Ним у молитві не обов'язково ходити в рясі з кадилом. Поїдьте по селам Подніпров'я і поспілкуйтесь зі звичайними трудовими людьми - зрозумієте як воно виглядало і дасть Бог буде виглядати і далі. А взагалі спілкуюсь з вами і не можу зрозуміти якого ви роду-племені, в чомусь ви ніби "наш", а в чомусь "чужий". Хто вас виховував і на яких засадах - не зрозуміло. Може це у вас "радянське" виховання, але я вже переконався, що у нас, українців, радянське виховання радянському рознь. Люди навіть з одного села, які виросли на одній або на сусідніх вулицях, та ба, навіть рідні брати можуть мати доволі різні погляди на життя.
5
Общество / Вопрос о коммунизме
« Last post by zwh on Today at 13:32 »
Инет-адресок тоганский?

(wiki/ru) .to
Quote
.to — один из немногих национальных доменов, которые официально не поддерживают синхронизацию с общественной базой данных WHOIS, содержащей информацию о регистрации[1].
А, да, у Того же .tg!
6
Quote
Три степовики різних епох, люди різних життєвих шляхів і поглядів на життя. Але разом з тим всі три, кожен на свій лад виражають важливі віхи історії цивілізації людей Небесного Владики і Вічного Війська на теренах нашого регіону. До речі цікаво, що ім'я Чингіз-Хан за одною з версій перекладається як Повелитель Океану або іншими словами - Владика Безмежжя, Владика Всесвіту, Який Немає Меж. Таким чином блаженний Феодосій назвавшись Безмежжям в певному сенсі повторив грізного, грішного і жорстокого, але по своєму справедливого діда Чингіза, одного з легендарних архітекторів Держави Війська-Орди Степу Безкрайнього, майбутніх Сполучених Військово-Ординських Держав Євразії. Фрипулья!
7
Это всё словесная эквилибристика.
Это ответ. Любое определение Бога по сути ложно.
Враньё. Может быть неполным, но не "по сути ложным".
Не является ли любое неполное определение по сути ложным? :)
"Мысль изреченная есть ложь." (с) Тютчев
Ну, можно поупражняться ж, например, на стульях. Что такое стул? Это приспособление для сидения с четырьмя ножками и спинкой. Определение правильное, но не полное. Потому что у него может быть и три ножки или просто одну отломили. А могут быть вообще трубочки, и там непонятно, как считать. Но если представленное определение охватывает более 75% стульев, то его, по-моему, можно признать удовлетворительным.
Вывод: если представленное определение Бога охватывает более 75% богов, то его можно признать удовлетворительным...  ;D
Бог и боги -- це штуки разные, посему правильно будет: "...более 75% свойств Бога".
8
Прийде час - Бог управить.
Як любить казати мій батько, «На Бога надійся, а сам не плошай». Може, рядовим віруючим лізти в такі питання й необов'язково, але ті, від кого залежить єдність церкви чи її розкол, а також місце церкви в житті України, мусять робити вибір, від якого в майбутньому може залежати мир на нашій землі.
А мова богослужіння, мова спілкування, мова богословської літератури то діло другорядне.
Ну, насправді це ще один привід для розколу (і, до речі, багатьох інших розколів — зокрема, реформація супроводжувалась появою перекладів Біблії на мови вірян, які доти молились латиною). Враховуючи, що нехтування мовним питанням уже стало однією з причин війни на наших теренах, нехтувати ним і у сфері релігії — це свідомо примножувати загрозу масштабної громадянської війни.
9
Досить народитись в козацькому селі і змалечку спілкуватись з сільськими дідами і прадідами, з батьком і матір'ю, з дядьками, тітками, братами і сестрами.
Іншими словами, народитися в селі, населеному козаками, бути козаком за походженням і перейняти традицію безпосередньо від предків? У випадку сформованого козачого стану — теж варіант.
А потім і власний, щоденний, безпосередній досвід спілкування з Триєдиним Небесним Владикою, Богом-Життям і Його людьми
Вас послухати, то козаки змалку в рясах ходили, а свою землю бороили від татарських набігів із хрестом в одній руці і кадилом у другій ;D
10
Придыхание в конце слога совсем немодно.
Кроме того, -n и -m в конце слога склонны сливаться в один позиционно-зависимый вариант (н перед т или м перед б).
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10