Українська - латиницею. Що видумаєте про це?

Автор Ревета, сентября 11, 2005, 00:16

0 Пользователи и 3 гостей просматривают эту тему.


Hellerick


Elischua

Nu Elck Syn Sin

Þese ben also þy fyve inwyttys: Wyl, Resoun, Mynd, Ymaginacioun, and Thoght.

כִּי-אָז אֶהְפֹּךְ אֶל-עַמִּים, שָׂפָה בְרוּרָה, לִקְרֹא כֻלָּם בְּשֵׁם יְהוָה, לְעָבְדוֹ שְׁכֶם אֶחָד

Валентин Н

ЗАБАНИЛ ВИКИПЕДИЮ
Нижниь ıндэкс в ҷıсʌах — степень тıсяҷı
Препинания авторские!

Svidur

Ага, там апостроф використовується. І ще й літера ý (ий). Трошки незручно, як на мене.




Lugat

Цитата: КАЛЇҐРАФЪ от октября 31, 2012, 01:07
Цитата: Lugat от октября 31, 2012, 00:19
Цитата: КАЛЇҐРАФЪ от октября 30, 2012, 14:30
Do reči, možna oznajomytyś iz novym sajtom ukrajinśkoju latynyceju!:
http://siohodni.com/
:no: Naša krašče.  :green:
A to!
:= Znajete, zvidky cej vyraz? Iz jevrejśkoho humoru:
ЦитироватьPrychodyť Rabynovyč odnoho razu dodomu z roboty ta j kaže žinci:
— Rozumiješ, Saro, ja vže stav vidomym biznesmenom, maju dilovi stosunky z krupnymy bankiramy ta pidpryjemciamy, a v nich taka moda, ščo kožen povynen maty kochanku. Odyn ja sered nych — mov bila vorona. Ce može negatyvno vidbytysia na mojemu biznesi... Otže, divčynu ja vže v sebe v ofisi pidšukav...
— Nu, jakščo ce potribno dlia roboty... to ja ne proty, — kaže žinka. — Zaprošuj jiji zavtra na čaj.
Nu, otže, poznajomylyś, rozhovorylyś, žinka bula zadovolena...
Odnoho razu Rabynovyč z žinkoju sydiať v loži opernoho teatru, až oś vin kaže jij:
— Pohliań, Saro, on tam u parteri — mij partner po biznesu, krupnyj bankir Rozenberg zi svojeju kochankoju...
Žinka bere binokľ, rozdyvliajeťsia, a potim kaže:
— Taky naša krašče.

КАЛЇҐРАФЪ

Пане Луґате! А ви з гумором!
До речі, у вас на аві цілком здоровий КОТЕ (хоча й у відкритому просторі). Це що плаґіат??
Ви звісно не подумайте... Після того як бабця переписала на мене хату, я КОТЕ забезпечений, але ж навіщо вам знадобилось показувати мене в такому "задньому" ракурсі?? :)

Lugat

Цитата: КАЛЇҐРАФЪ от ноября  1, 2012, 07:47
Pane Lugate! A vy z humorom!
Do reči, u vas na avi cilkom zdorovyj KOTE (choča j u vidkrytomu prostori). Ce ščo plagiät??
Vy zvisno ne podumajte... Pislia toho jak babcia perepysala na mene chatu, ja KOTE zabezpečenyj, ale ž naviščo vam znadobyloś pokazuvaty mene v takomu "zadniomu" rakursi?? :)
Nu, po-perše, tut pivdeń Ukrajiny, Odesa poruč, u jakij, jak svidčyť sam pan Žvanećkyj: «Nie govoriat, a ostriat». Tož, ce je, tak by movyty, oznaka pivdenian.
Ščo ž do avatarčyka, to ja spočatku počepyv ruchomyj, a vyjavyloś, ščo nizzia, to j eksportuvav joho u zvyčajnu kartynku, vlovyvšy myť, koly Kote letyť. Tut ideťsia pro te, ščo koly Felix Baumgartner neščodavno vstanovyv svitovyj rekord, zrobyvšy strybok z parašutom z vysoty 39 km, vidrazu ž u mereži zjavyvsia ocej gifčyk z kotom Feliksom.    :)

КАЛЇҐРАФЪ

Jasneńko!
Do uvahy forumčan! Klaviaturna rozkladka jirečkivky, jak vyjavyloś, dosyť dobre praciuje na OS Windows 8!
Choča je i nedoliky ((((( Jak poznačaty naholos ja zrozumiv, a ot jak poznačaty diarezy nad holosnymy?

Lugat

Цитата: КАЛЇҐРАФЪ от ноября  1, 2012, 14:20
Jak poznačaty naholos ja zrozumiv, a ot jak poznačaty diarezy nad holosnymy?
Tak samo jak i v US-International: spočatku natyskajemo dead key tam de " (sebto: Shift " — na tij klavishi v kyrylyci znachodyťsia bukva «Є», a potim vidpovidni bukvy, vychodyť: ä, ë, ï, ö, ü, ÿ...). Nu, a bez Shift'a — možna šče j tak nabyraty bukvy: ś, ď, ť, ŕ, ź, ľ, ď, ć, ń...

Валентин Н

ЗАБАНИЛ ВИКИПЕДИЮ
Нижниь ıндэкс в ҷıсʌах — степень тıсяҷı
Препинания авторские!

Python

Цитата: Валентин Н от ноября  1, 2012, 17:09
Просвятите пожалуйста: сколько, в украинском фонем.
Не можу сказати точно. Різні варіанти українських орфоепічних правил дають різні цифри.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Валентин Н

ЗАБАНИЛ ВИКИПЕДИЮ
Нижниь ıндэкс в ҷıсʌах — степень тıсяҷı
Препинания авторские!

КАЛЇҐРАФЪ

Цитата: Lugat от ноября  1, 2012, 15:32
Цитата: КАЛЇҐРАФЪ от ноября  1, 2012, 14:20
Jak poznačaty naholos ja zrozumiv, a ot jak poznačaty diarezy nad holosnymy?
Tak samo jak i v US-International: spočatku natyskajemo dead key tam de " (sebto: Shift " — na tij klavishi v kyrylyci znachodyťsia bukva «Є», a potim vidpovidni bukvy, vychodyť: ä, ë, ï, ö, ü, ÿ...). Nu, a bez Shift'a — možna šče j tak nabyraty bukvy: ś, ď, ť, ŕ, ź, ľ, ď, ć, ń...
Vy znajete po-liubomu vam treba napysaty instrukciju do zastosuvannia cijeji rozkladky )))
Oce tiľky z holosnymy vychodyť skladnuvato, (''dead key''+y=ý, ale! ''dead key''+rešta holosnych vydaje='u, 'e???), rešta ideaľno!!!
Naskiľky lipše b bulo, ščob: ''dead key''+a,o,u,e=ä,ö,ü,ë!(častiše treba)   A klaviša Alt+holosna=naholos!!!


DarkMax2

Цитата: Валентин Н от ноября  1, 2012, 17:09
Просвятите пожалуйста: сколько, в украинском фонем.
(wiki/ru) Украинская_фонология
ЦитироватьВ украинском языке 38 основных фонем: 6 гласных и 32 согласных.
Вообще, хорошая статья: даже "свято" оговорено:
ЦитироватьВ особых фонетических условиях в собственно украинских словах перед / ɑ / встречаются смягчённые губные [w ʲ] и [m ʲ],
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

Lugat

Цитата: КАЛЇҐРАФЪ от ноября  2, 2012, 01:48
Vy znajete po-liubomu vam treba napysaty instrukciju do zastosuvannia cijeji rozkladky )))
Oce tiľky z holosnymy vychodyť skladnuvato, (''dead key''+y=ý, ale! ''dead key''+rešta holosnych vydaje='u, 'e???), rešta ideaľno!!!
Naskiľky lipše b bulo, ščob: ''dead key''+a,o,u,e=ä,ö,ü,ë!(častiše treba)   A klaviša Alt+holosna=naholos!!!
A naviščo instrukcija? Prosto rozdrukuvaty v jakomuś fajli ta j podyvytysia de ščo j do čoho — pròsto vsi klaviši, pry CapsLock'u, pry pravomu Alt'i. Dead keys'y tut taki: ', ", `, ~, ^,  ̌ (tam de znak &), °  (tam de znak *).
Popravyv rozkladku vidpovidno do zauvažeń i vyvisyv na ex-fajlach. Komu treba — beriť.

Lugat

Цитата: КАЛЇҐРАФЪ от ноября  2, 2012, 01:48
Naskiľky lipše b bulo, ščob: ''dead key''+a,o,u,e=ä,ö,ü,ë!(častiše treba)   A klaviša Alt+holosna=naholos!!!
Ja vže zvyk do US-International, ce treba, ščob ne zavantažuvaty kuču rozkladok dlia roboty, a tak — na nij možna drukuvaty ne lyše anglijśkoju, ale j nimećkoju, ispanśkoju, portugaľśkoju, italijśkoju, skandynavśkymy, šče jakymyś... Tak na nij vže zvyk nabyraty " ta vsi pochidni cioho dead key'a čerez Shift — ce vže avtomatom. Zate rozšyryv možlyvosti naboru čerez dead key '.
V cij rozkladci naviť kytajśki latynični ǎ, ě, ǐ, ǒ, ǔ, ǚ  možna nabyraty...  :-[

Python

Цитата: DarkMax2 от ноября  2, 2012, 08:16
Вообще, хорошая статья: даже "свято" оговорено:
ЦитироватьВ особых фонетических условиях в собственно украинских словах перед / ɑ / встречаются смягчённые губные [w ʲ] и [m ʲ],
Це лише один із можливих варіантів. У мене вони скоріш тверді, ніж пом'якшені, а прояв м'якості переноситься на наступну голосну (а->ä) й попередню зубну приголосну.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

iopq

Цитата: Python от ноября  2, 2012, 16:27
Цитата: DarkMax2 от ноября  2, 2012, 08:16
Вообще, хорошая статья: даже "свято" оговорено:
ЦитироватьВ особых фонетических условиях в собственно украинских словах перед / ɑ / встречаются смягчённые губные [w ʲ] и [m ʲ],
Це лише один із можливих варіантів. У мене вони скоріш тверді, ніж пом'якшені, а прояв м'якості переноситься на наступну голосну (а->ä) й попередню зубну приголосну.
сьвæто? повбивав би
Poirot: Я, кстати, тоже не любитель выпить, хоть и русский.
jvarg: Профессионал? ;)

Python

От ніколи не розумів, як людям вдається чути [æ] в Я. Спробуйте вимовити ьа окремо від слова — це буде приблизно той звук, який я маю на увазі.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Pawlo

Цитата: Python от ноября  4, 2012, 15:37
От ніколи не розумів, як людям вдається чути [æ] в Я. Спробуйте вимовити ьа окремо від слова — це буде приблизно той звук, який я маю на увазі.
Такий, прошу вибачення за коструботе визначення,  який позначала б німецька а умлаут якби вона будувалася б за тою логікою що і у умлаут и о омлаут.
Лучше смерть, как избавление,
Чем быть первой средь рабынь.
Знай же ты моё решение-
Мой ответ: «Навеки сгинь!»

Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр