Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Кубанская балачка

Автор стэпняк, октября 31, 2011, 14:52

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

Алмас

Цитата: стэпняк от июня 26, 2012, 08:43
Пытання до Алмаза. А ты выпадком ны Лэм ?. ;)
Пане Степняк, по-нашому лем - це коли гуляють в лемкача (моск. пятнашки) і отой, шо лемкає -ото лем. Я не мала дитинка, шоб граться хоч і отуто у цяцьки-ляльки, і отіх слов досі не знаю- флудить чи нахлуджувать чи біс його батька знає! Якби Ви трохи росторопніші були, то вже б давно знали - і хто я, і шо я , і відкіля - нічо' ні од кого не приховую. Даже з отим поганялом, шо по-московському зветься нік-нейм, не мудрував багато. Так ото цакніть на кружальце під моїм поганялом, попробуйте! А Вам, видно, якийсь Лем залив гарячого смальцю за шкіру, шо так в помку дався, так Вам тепер шо сіре, те й вовк!
Хто до нас з томагавком прийде, той од томагавка й томагавкнеться..(Кубанська приказка).

Алмас

До половини балаканину на балачці дочитав так і не залемав того Лема. А за пелюстку  так і не пояснили людям. шо по-нашому це квашена капуста по четвертині або половині головок.Лях краще знає кубанську за ...., тіке в нього багатенько українізмів (знов же таки писаних московськими буквами). дивлюся на оцю-во нашу укр кубанизацію і думаю сам собі:" Та не гавкай ти, пиши українською літ. мовою тіке рос. абеткою і грецців собачих хто шо скаже.І лай Україну на всі заставки".

Хто до нас з томагавком прийде, той од томагавка й томагавкнеться..(Кубанська приказка).

Python

А от цікаво, чи можна українця навчити балакати по-кубанському?
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Lodur

Цитата: Алмас от мая 26, 2012, 20:13Це моє
МИГИЧКА
Цiкаво. :) Менi батько про мигичку, що лоша вхопила, в дитинствi розповiдав (не вiршами, зрозумiло). :)
8-й Девственник Лингвофорума

If the doors of perception were cleansed, everything would appear to man as it is: infinite. (W. Blake)
Какая потребителю разница, какой продукт лучше не работает?.. (Awwal12)

Алмас

Ні! Чисто по-кубанському балакають двоє людей  - я і моя землячка.  :E:Дуже-дуже-дуже близько до нас говорять навіть уродженці Львівщини , які тут давно живуть. Але я будь-якого українця за хвилину спалю . Дівчина-продавщиця:" Подайте стільця!" - Все! По-нашому - стулко, скамейка, скамелька. А от навчити кубанця укр. літ.мові - запросто.Також неможливо фінна навчити карельській , а голандця або фламандця африкаансу.
Хто до нас з томагавком прийде, той од томагавка й томагавкнеться..(Кубанська приказка).

Алмас

Цитата: Lodur от июня 28, 2012, 13:36
Цитата: Алмас от мая 26, 2012, 20:13Це моє
МИГИЧКА
Цiкаво. :) Менi батько про мигичку, що лоша вхопила, в дитинствi розповiдав (не вiршами, зрозумiло). :)
Признаюся - трохи прибрехав. Це наша народна баєчка, яку перевіршував.
Хто до нас з томагавком прийде, той од томагавка й томагавкнеться..(Кубанська приказка).

Lodur

Цитата: Алмас от июня 28, 2012, 13:39Признаюся - трохи прибрехав. Це наша народна баєчка, яку перевіршував.
Нi, я так i зрозумiв, що вашi вiршi. "Цiкаво" я написав про те, що навiть байки однаковi. :)
8-й Девственник Лингвофорума

If the doors of perception were cleansed, everything would appear to man as it is: infinite. (W. Blake)
Какая потребителю разница, какой продукт лучше не работает?.. (Awwal12)

Python

Цитата: Lodur от июня 28, 2012, 13:36
Цитата: Алмас от мая 26, 2012, 20:13Це моє
МИГИЧКА
Цiкаво. :) Менi батько про мигичку, що лоша вхопила, в дитинствi розповiдав (не вiршами, зрозумiло). :)
Я теж від свого діда чув цю бувальщину, тільки там «мигичка» звучала як «мжичка».
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Python

Цитата: Алмас от июня 28, 2012, 13:36
Ні! Чисто по-кубанському балакають двоє людей  - я і моя землячка.  :E:Дуже-дуже-дуже близько до нас говорять навіть уродженці Львівщини , які тут давно живуть. Але я будь-якого українця за хвилину спалю . Дівчина-продавщиця:" Подайте стільця!" - Все! По-нашому - стулко, скамейка, скамелька. А от навчити кубанця укр. літ.мові - запросто.Також неможливо фінна навчити карельській , а голандця або фламандця африкаансу.
А якщо спробувати скласти кубансько-україський словник, де окремо виписані всі слова, яких нема на Кубані чи на Україні? А в граматиці є відмінності?
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Алмас

Цитата: Python от июня 28, 2012, 14:13
А якщо спробувати скласти кубансько-україський словник, де окремо виписані всі слова, яких нема на Кубані чи на Україні? А в граматиці є відмінності?
[/quote] Я про це давно думав. Щоправда, дедалі усвідомлюю, що багато чого "кубанського" в "загашниках" української мови або в діалектах є. Якби у нас було все унормовано, були справжні словники, а не Ткаченкі'вські, було б легше.А то в мене самого брак укр. словників, нема навіть 4-го тому Грінченка. Цікаво також зібрати слова однакові, але з різним значенням : цікавий, ремствувать, збіжжя, бе'сіда, молодик. постать тощо.
Хто до нас з томагавком прийде, той од томагавка й томагавкнеться..(Кубанська приказка).

стэпняк

 Алмас писал.  -Але я будь-якого українця за хвилину спалю . Дівчина-продавщиця:" Подайте стільця!" - Все! По-нашому - стулко, скамейка, скамелька. А от навчити кубанця укр. літ.мові - запросто.Також неможливо фінна навчити карельській , а голандця або фламандця африкаансу.


А з цым я повнистю згоджуся. В армии я лэгко розумив и обчался з вкраинцямы. А ось воны мэнэ нэридко ны розумилы. Хвакт.

DarkMax2

Українець українця нерідко не розуміє, якщо хтось до діалекту вдається.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

стэпняк


DarkMax2

Цитата: стэпняк от июля  3, 2012, 11:13
Та ну! А прымиры можна, хоч пару.
Нецки/ночви/вагани/корито.
До речі, саме цей приклад юзало НТВ, коли хотіло довести, що балачка - не мова.
Ще тремпель на півдні та заході не розуміють.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

svidomit132

Я так розумію, що балачкові кубанці не здатні виробити спільної позиції щодо української мови :umnik:
Старі люди брехали, а я за ними повторюю.
Щоб бачити те, що є, і чому саме так є, – треба мати очі. А щоб не дозволити іншим це побачити – треба дати їм точку зору.

стэпняк

Цитата: DarkMax2 от июля  3, 2012, 11:21
Цитата: стэпняк от июля  3, 2012, 11:13
Та ну! А прымиры можна, хоч пару.
Нецки/ночви/вагани/корито.
До речі, саме цей приклад юзало НТВ, коли хотіло довести, що балачка - не мова.
Ще тремпель на півдні та заході не розуміють.

Ха! Так ваганы и трэмпиль у нас и кажуть. А нэцкы, нэ чув ны разу.

DarkMax2

Цитата: стэпняк от июля  3, 2012, 15:48
Цитата: DarkMax2 от июля  3, 2012, 11:21
Цитата: стэпняк от июля  3, 2012, 11:13
Та ну! А прымиры можна, хоч пару.
Нецки/ночви/вагани/корито.
До речі, саме цей приклад юзало НТВ, коли хотіло довести, що балачка - не мова.
Ще тремпель на півдні та заході не розуміють.

Ха! Так ваганы и трэмпиль у нас и кажуть. А нэцкы, нэ чув ны разу.
Я теж.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

стэпняк

Цитата: svidomit132 от июля  3, 2012, 12:04
Я так розумію, що балачкові кубанці не здатні виробити спільної позиції щодо української мови :umnik:

Цэ щэ чому? :???

svidomit132

Цитата: стэпняк от июля  3, 2012, 15:50
Цитата: svidomit132 от июля  3, 2012, 12:04
Я так розумію, що балачкові кубанці не здатні виробити спільної позиції щодо української мови :umnik:

Цэ щэ чому? :???
От ви і подумайте що саме вам заважає.
Старі люди брехали, а я за ними повторюю.
Щоб бачити те, що є, і чому саме так є, – треба мати очі. А щоб не дозволити іншим це побачити – треба дати їм точку зору.

movsd

Не дивлячись на несхожість діалектів, українці свої діалекти поважають та не дають їм щезнути. В шкільній програмі з української літератури є приклади майже всіх діалектів.

Lodur

Цитата: movsd от июля  3, 2012, 17:41Не дивлячись на несхожість діалектів, українці свої діалекти поважають та не дають їм щезнути. В шкільній програмі з української літератури є приклади майже всіх діалектів.
Питання часу.
8-й Девственник Лингвофорума

If the doors of perception were cleansed, everything would appear to man as it is: infinite. (W. Blake)
Какая потребителю разница, какой продукт лучше не работает?.. (Awwal12)

стэпняк

Цитата: svidomit132 от июля  3, 2012, 16:31
Цитата: стэпняк от июля  3, 2012, 15:50
Цитата: svidomit132 от июля  3, 2012, 12:04
Я так розумію, що балачкові кубанці не здатні виробити спільної позиції щодо української мови :umnik:
Цэ щэ чому? :???
От ви і подумайте що саме вам заважає.

Я так розумию, шо мовящи вкраинцы ны спосибны выробыты обчей позыции до кубанськой балачкы :umnik:
Бо набагато чув спорив вид вкраинцив, шо е кубанська балачка - диалэкт вкраинського чи самостийный язык. Ото так!


DarkMax2

Цитата: стэпняк от июля  4, 2012, 08:18
Цитата: svidomit132 от июля  3, 2012, 16:31
Цитата: стэпняк от июля  3, 2012, 15:50
Цитата: svidomit132 от июля  3, 2012, 12:04
Я так розумію, що балачкові кубанці не здатні виробити спільної позиції щодо української мови :umnik:
Цэ щэ чому? :???
От ви і подумайте що саме вам заважає.

Я так розумию, шо мовящи вкраинцы ны спосибны выробыты обчей позыции до кубанськой балачкы :umnik:
Бо набагато чув спорив вид вкраинцив, шо е кубанська балачка - диалэкт вкраинського чи самостийный язык. Ото так!
Є такі українці, що вважають балачку окремою мовою?  :o
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

DarkMax2

Цитата: movsd от июля  3, 2012, 17:41
Не дивлячись на несхожість діалектів, українці свої діалекти поважають та не дають їм щезнути. В шкільній програмі з української літератури є приклади майже всіх діалектів.
Так, весело було у середній школі: ватра, файно, вуйко... Так сміялися... А чи на заході країни вчать східні діалектизми?
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

стэпняк

Цитата: hodzha от ноября  7, 2011, 15:33
Цитата: стэпняк от ноября  7, 2011, 15:30
Отвечу на русско-олбанском а то опять  запарят (типа ошибки делаешь). Может из каких древних осталось говорят же казаки от казаков ведутся.

панэ стэпняк, будь-ласка пышить и балакайтэ балачкою, нэ пиддавайтэсь на провокацийи. козак вы чы нэ козак. по можлывости вас пидтрымаю.  :UU:

Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр