Author Topic: Розмовляймо українською,  (Read 71597 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

... якщо знайдеться про що.  8)

А якщо нічого цікавого не знайдеться, можна порозмовляти про їжачків, як то пропонував Лапландець в темі про їдиш зі старого форуму.  :)
Qusqu llaqtaqa kay pachap uma llaqtanmi.

Offline Letizia

• Лупайте сю скалу!
Quote from: Станислав Секирин
А якщо нічого цікавого не знайдеться, можна порозмовляти про їжачків, як то пропонував Лапландець в темі про їдиш зі старого форуму.  :)
А хіба вони не відлетіли вже у вирій?  ::)
Бо в цьому житті поміж балетом і свободою завжди потрібно вибирати свободу, навіть якщо це чехословацький генерал.
Сергій Жадан "Anarchy in the Ukr"

Quote from: Letizia
А хіба вони не відлетіли вже у вирій?  ::)
Дідько їх зна. Може й відлетіли. Якщо так, то шкода, що я цього не бачив...

Offline Letizia

• Лупайте сю скалу!
Дідько їх зна. Може й відлетіли. Якщо так, то шкода, що я цього не бачив...
Я теж не бачила  :(
як летять їжачки
Бо в цьому житті поміж балетом і свободою завжди потрібно вибирати свободу, навіть якщо це чехословацький генерал.

Quote from: Letizia
Я теж не бачила  :(
як летять їжачки

А може, вони у вирій пішки ходять?

Offline Yitzik

• косинусоидальный депресняк
Дуже переконливе видовище... :)
Paran Quenya ar quetin Esperanto!

Offline ternonzang

там тільки їжачків не вистачало  ;D ;D ;D
Красиво е това, което обичаме.

Offline Мамай

• Newbie
Їжачки прилетіли.
Зустрів, поселив, нагодував... :)
Вирій

Можемо продовжити про латиницю чи про новий правопис.

У кого збереглося посилання на польський лігнвофорум? Будь ласка, викладіть на форумі.

Offline Vertaler

• Vielzeller
La lastan lingvovarianton / Bruligis mi en la kamen’.
Mi ne reformu Esperanton, / Mi ne plu kredas je mi mem.
© klasikulo

Offline Letizia

• Лупайте сю скалу!
Їжачки прилетіли.
Зустрів, поселив, нагодував... :)
А сто грамів не налили? Ай-яй-яй!

Offline Мамай

• Newbie
Quote from: Vertaler
językoznawcy.fora.pl
Щиро вдячний.
 :)

Offline Ihor

Можемо продовжити про латиницю чи про новий правопис.
Давайте. Як, на Вашу думку, чи потрібно реформувати правопис?

Offline Смайлик

Хотів би узнати більше про це.  Якщо хтось зможе дати посилання на тему реформування правопису, буду дуже вдячний.  :)

Offline Ihor

Про це Ви можете прочитати в статті В. Німчука "Сучасні проблеми українського правопису" http://www.vlada.kiev.ua/pravopys/pozytyv/q100.html

Offline Yitzik

• косинусоидальный депресняк
В сьогочасній ситуації будь-які реформи тільки доб'ють українську мову. Краще взагалі повернутися до радянських норм 70-х років - цю мову хоч хтось знає.
Paran Quenya ar quetin Esperanto!

Drunkie

• Guest
Вдосконалення правопису - це щось на зразок ремонту власної квартири: процес  дорогий і нескінченний, а його результати ніколи не будуть влаштовувати абсолютно всіх.

Offline DMS

• Я
    • Удмуртология
Вдосконалення правопису - це щось на зразок ремонту власної квартири: процес  дорогий і нескінченний, а його результати ніколи не будуть влаштовувати абсолютно всіх.

Запишу собі в цитатник... :)

Offline Amateur

Треба розуміти, що вдосконалення правопису закінчується тільки вже для мертвої мови.

Drunkie

• Guest
Не заперечую :)
Але це не відміняє сказаного мною вище.
Можна скільки завгодно вдосконалювати правопис, але він ніколи не буде відображати усіх вимог вимови кожного діалекту, не кажучи вже про побажання кожної зацікавленої особи.

На мій погляд, український правопис є набагато зручнішим та логічнішим, ніж у багатьох інших мов (ви подивіться хоча б на англійську). Тому розмови про якусь там жорстку необхідність терміново його вдосконалити мені здаються дещо надуманими.

Offline Amateur

На мій погляд, український правопис є набагато зручнішим та логічнішим, ніж у багатьох інших мов (ви подивіться хоча б на англійську). Тому розмови про якусь там жорстку необхідність терміново його вдосконалити мені здаються дещо надуманими.
Цілком згоден.  :yes:

Offline Ihor

Не йдеться про повне реформування українського правопису, лише про певні зміни, які повернуть українській мові властиві їй фонетичні риси. Не забуваймо, що українська мова штучно паплюжилась, причому як авторитетними лінгвістами, так і політиками. Це робилося з однією метою - поне злиття з російською мовою. Важливим є також факт, що за радянських часів українська мова зазнала внутрішнього тиску, коли було втручання у внутрішню систему мови. Тому зміни до правопису підуть тільки на користь нашій мові. 

Offline Ревета

Не йдеться про повне реформування українського правопису, лише про певні зміни, які повернуть українській мові властиві їй фонетичні риси. Не забуваймо, що українська мова штучно паплюжилась, причому як авторитетними лінгвістами, так і політиками. Це робилося з однією метою - поне злиття з російською мовою. Важливим є також факт, що за радянських часів українська мова зазнала внутрішнього тиску, коли було втручання у внутрішню систему мови. Тому зміни до правопису підуть тільки на користь нашій мові. 

Згоден. І ніде не чув про "термінове його вдосконалення". Якщо не вважати терміновістю 15-річні дискусії між... російськомовними журналістами і політиками з одного боку  та українськими лінгвістами - з другого. Перші, як завжди, стоять на захисті непорушності українського правопису і захищають його від зазіхань бандеровців і ненависної їм діаспори (хоча ні ті ні інші навіть не знають, що від них щось захищають). :yes:

Offline оле4ка

• Newbie
будьласка допоможiть скласти дiалог українською мовою на тему "молодь i полiитика"!!!

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.
Name: Email:
Verification:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image
Type the letters shown in the picture:
√49 Напишите ответ строчными буквами:
«Сто одёжек, все без застёжек» — что это?: