Author Topic: Строкатий календар свят глобальної козацько-християнської цивілізації  (Read 420 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Сергий

  • Posts: 7093
  • Gender: Male
Quote
Строкатий календар свят глобальної козацько-християнської цивілізації. Частина людей нашої планети святкує Різдво за григоріанським календарем, тобто сьогодні, в т.ч. римокатолики і частина православних. Красний Козаче, Хитромудрий Художнику і Київський Чудотворче, Бог-Христос, помилуй нас грішних! Фрипулья!

Всіх з Новим Роком, з 2018 роком від Різдва Христового за західним, григоріанським календарем!

Quote
З Новим Роком! Красний Козаче і Київський Чудотворче, Жива Єдність Всієї Нескінченності, Триєдиний Владика Безмежжя і Справжній Діду Морозе, молитвами блаженного Феодосія, красного козака, хитромудрого художника і чудотворця київського, помилуй нас грішних!

Quote
Всіх з наступаючим Новим Роком за старим, "традиційним", "юліанським" календарем. В цей день згадуємо в т.ч. всіх людей, всіх наших рідних і близьких загиблих в 1917х-1920х рр. у громадянському конфлікті на теренах країн колишньої Російської імперії, коли людей заставляли "примусово-добровільно" переходити на новий, "європейський" календар. Білі, синьожовті, зелені, червоні, сіробуромалинові. Люди різні, погляди різні, Всесвіт надзвичайно строкатий. Нині ми поминаємо їх усіх, незалежно від їх гасел і прапорів, царство їм усім небесне, добра і вічна пам'ять... Господи, помилуй нас грішних, по можливості усіх без винятку! З Новим Роком! Фрипулья!

Quote
Красний Козаче і Київський Чудотворче, Істинний Діду Морозе, Бог-Христос, помилуй нас грішних! Фрипулья! Фрипулья! Фрипулья!

 

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.
Name: Email:
Verification:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image
Type the letters shown in the picture:
√49 Напишите ответ строчными буквами:
«Сто одёжек, все без застёжек» — что это?: