Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Спілкуймося українською!

Автор Dimitrius, июля 25, 2004, 12:56

0 Пользователи и 4 гостей просматривают эту тему.

andrewsiak

Цитата: HopefulА добра частина українців вважає себе "аполітичною" апріорі, ніби їм і зовсім не цікаво, як самі ж будуть жити. А оці всі технології, що зараз пішли повним ходом, є лише підтвердженням власних "аполітичних" переконань для багатьох людей (мовляв, що туди й лізти, як все одно - сама біда?).
Менi здаЕться , що цього разу буде менше тих, кому байдуже, адже цiна свободи слова й демократiï надто висока.
той ще ся не вродив, щоб усім догодив.

Hopeful

Цитата: andrewsiak
Цитата: HopefulА добра частина українців вважає себе "аполітичною" апріорі, ніби їм і зовсім не цікаво, як самі ж будуть жити. А оці всі технології, що зараз пішли повним ходом, є лише підтвердженням власних "аполітичних" переконань для багатьох людей (мовляв, що туди й лізти, як все одно - сама біда?).
Менi здаЕться, що цього разу буде менше тих, кому байдуже, адже цiна свободи слова й демократi? надто висока.

Сподіваймося на це!
(Це якщо Янукович до виборів не купить усіх, що лишилися некупленими! Хтось бачив нові плакати із серії "Вибір-2004", де тепер конкретні люди - до речі, й сам Л. Кравчук! (no comments) - закликають підтримати представника влади... Що ж буде далі? :( )
Сонце є, навіть якщо небо й затягнуте.

andrewsiak

Цитата: HopefulЦе якщо Янукович до виборів не купить усіх, що лишилися некупленими! Хтось бачив нові плакати із серії "Вибір-2004", де тепер конкретні люди - до речі, й сам Л. Кравчук! (no comments) - закликають підтримати представника влади...
Ну, плакати мало на кого дiють... Скорше навпаки сприяють обуренню населення; чи ви вважаЕте, що якщо у Донецьку по 10 плакатiв на кожнiй вулицi, то через те так багато донеччан за нього?
той ще ся не вродив, щоб усім догодив.

Hopeful

Цитата: andrewsiakНу, плакати мало на кого дiють... Скорше навпаки сприяють обуренню населення; чи ви вважаЕте, що якщо у Донецьку по 10 плакатiв на кожнiй вулицi, то через те так багато донеччан за нього?

Та ні, звісно, я так не вважаю. У Києві їх так само по 10 на кожній вулиці... А в донеччан - взагалі "особлива" ситуація.
Але все це - свідчення "його" ресурсів, його виняткового становища (порівняно з будь-ким із опозиції). А воно вже так дістало насправді! Сподіваюся, що реакція в українців буде номральною, тобто зворотньою.
Але мене лякає те, СКІЛЬКИ людей продаються за гроші. Оце сумно... :(
Сонце є, навіть якщо небо й затягнуте.

Letizia

Цитата: andrewsiakНу, плакати мало на кого дiють...
Плакати діють на підсвідомість невизначених і так званих аполітичних.  І ті, певно, потім самі дивуються, чому голосували саме так...
Бо в цьому житті поміж балетом і свободою завжди потрібно вибирати свободу, навіть якщо це чехословацький генерал.
Сергій Жадан "Anarchy in the Ukr"

iskender

Спробую трохи попрацювати адвокатом Кучми. Перш за все, на мій погляд, треба враховувати, що він одержав у наслідок, коли став президентом.

Цитата: DigammaЯ не можу поважати людину, за правління якої нічого не робиться. За якої багато народу живе у злиднях, а новини затято звітують: "цього року Україна не закуповуватиме зерно, ціни на хліб не підвищаться".
Ну, це неправда, що нічого не робиться. Ви порівняйте стан нашої країни у 1994 році і зараз. Все ж таки є різниця... Тоді ми котилися у тартарари, а сьогодні ми все ж починаємо (і не без деяких успіхів) виповзати з тої діри, в котру ми потрапили. Я хочу ще раз підкреслити, я не кажу, що все добре, (насправді, можливо було б все зробити краще) я кажу, що добре є.

Цитата: DigammaЯ не можу поважати президента, за якого, того часу, як пенсіонери отримують 25% від прожиткового мінімуму
Так, пенсія мізерна, але ж вона наближається до цього мінімуму. Тенденція є.

Цитата: DigammaСтавлю собі питання та не знаходжу відповіді: якого дідька держава має продавати прибуткове підприємство?
Тому що ми хочемо мати ринкову економіку. Саме тому підприємства повинні бути приватними, а не державними. Це вже суто економічне питання. Встановлено ж, що держава має більше прибутку у формі податків від приватного підприємства, ніж від саме того підприємства, котре знаходиться під державним керівництвом. Приватний власник мусить підприємство давати у рази більше прибутку, ніж держава. Саме тому на всьому білому світі (у більшій його частині) і визнано переваги ринкової економіки.
От те, як і кому наша держава продає підприємства, це вже окрема тема. Тут в мене також є багато питань. Тут я з вами згоден.

Цитата: DigammaЯ не можу поважати президента за правління якого прем'єрів одного за одним притягають за злочини, бо риба починає гнити не з хвоста.
Насправді, нема нічого доброго, коли голова уряду злочинець... Але це краще за те, коли прем'єрів НЕ притягають за їх злочини, а саме так і є у багатьох сусідніх  країнах.

Цитата: DigammaЯ не можу поважати людину за правління якої русин чомусь стає українцем
Ну, тут ви вже точно не зовсім правий, скажімо так. Якщо я все вірно розумію, то русині стали українцями за часів радянської влади. Це вона зробила Україні такий "подарунок". А ось саме зараз кожний громадянин України має право вказувати свою національність, так як він хоче, а не так, як хоче влада. Перепис населення 2001 року був першим за всю історію переписом, коли кримці (кримські татари) мали можливість вказувати свою справжню національність. І взагалі, тепер у паспортах нема пункту "національність".

Цитата: Digammaа татари, що і без того напоневірялися не дай Боже і нарешті-таки повернулися, отримують на власній батьківщині найгірші землі, бо центральний Крим - то одне лише слово, що Крим.
Земельне питання є зараз найгострішим та найбільш вибухонебезпечним у Криму, це правда. І те, які землі ми отримаємо, це також правда. Але чи є в тому вина Кучми? Мені здається, що ні. Я все ж таки маю можливість бачити ситуацію зсередини, скажімо так. Особисто я вважаю, що тут найбільша вина місцевої влади (навіть не республіканської, загальнокримської, а саме місцевої). Ні, Київ звичайно може щось зробити, але все його зусилля будуть марними без підтримки на місцевому рівні.

Цитата: DigammaЯ не можу поважати людину, що своїм наступником називає колишнього "уголовника" з двома "відсидками"
Ось цього я також не можу порозуміти. Він українською розмовляє навіть поганіше за Кучму. Чи мало в Україні є чиновників, щоб обрати серед них якогось без "відсідок", котрий би ще і знав українську?! Марчук, скажімо... Чи ще хтось... Але цей!..

Цитата: Digammaлюдину, що перетворює демократію на тоталітарну диктатуру.
А про диктатуру, це ви вже перегинаєте. Подивіться на новини російських телеканалів, та ви побачите, що в Україні все не так погано. Та що Росія, ви не бачили Карімова! (Хто не знає, е такий пан - O`zbekiston Respublikasining Prezidenti Islom Abdug'anievich Karimov.) Оце диктатура! А ви "Кучма"...

Цитата: Tiziaв Україні не було (і, сподіваюсь, нема і не буде) єдиного потужного мафіозного клану, здатного прибрати до рук усе
Так. Але маленьких банд багато. В Криму їх стільки було, особливо до 1998 року...

Цитата: HopefulОдна президентська промова у переддень Дня Незалежності чого варта?! Суцільний блеф...
Тут ви вже, напевно, всі на мене накинетеся, але мені вона сподобалася. Мені здалося, що він щиро це казав. Ну, добре, не казав, читав, але все ж таки...

Цитата: Tizia
Цитата: andrewsiakНу, плакати мало на кого дiють...
Плакати діють на підсвідомість невизначених і так званих аполітичних. І ті, певно, потім самі дивуються, чому голосували саме так...
Хм... Особисто на мене плакати не діють, але на кого-то ж діють, інакше ними не користувались би.

І на закінчення хочу зауважити, що більшість людей взагалі схильна не любити владу. Можливо це й добре - потрібна щука, щоб карась не дрімав, але треба бачити також і плюси, треба порівнювати не тільки з добрим, але і з поганим також.


Sayğılarnen.

___________________________________

Sayğılarnen -  З повагою (кримськ.)

Digamma

Цитата: iskenderСпробую трохи попрацювати адвокатом Кучми.
Ну тоді, якщо ви не проти, я спробую подискутувати. Все одно тема для балачок... :)

Цитата: iskenderНу, це неправда, що нічого не робиться. Ви порівняйте стан нашої країни у 1994 році і зараз. Все ж таки є різниця... Тоді ми котилися у тартарари, а сьогодні ми все ж починаємо (і не без деяких успіхів) виповзати з тої діри, в котру ми потрапили.
То все так. Але не слід забувати, що у 1994 країна була у кризі й та криза мала тенденцію поглиблюватись. А почали потрохи виповзати ми не зараз, як це тепер "модньо" казати (бо ж це пану ВФЯ тоді плюс), а за часів прем'єрства пана Ющенка, на якого сам президент при нагоді виливає купу бруду. І дякувати за економічне зростання маємо точно не Кучмі.

Цитата: iskenderЯ хочу ще раз підкреслити, я не кажу, що все добре, (насправді, можливо було б все зробити краще) я кажу, що добре є.
Так, але чи то Кучми надбання? - от у чому питання.

Цитата: iskender
Цитата: DigammaЯ не можу поважати президента, за якого, того часу, як пенсіонери отримують 25% від прожиткового мінімуму
Так, пенсія мізерна, але ж вона наближається до цього мінімуму. Тенденція є.
Давайте підійдемо до цього з іншого боку? Коли вони вирівняются за таких темпів? Років за п'ять-шість? Тоді давайте чесно скажемо: любі наші дідусі й бабусі найстаршого віку, шановні ветерани, більше половини з вас просто фізично не дотягне до тих світлих часів, коли соціально-економічна політика пана Кучми дозволить вам бодай просто не голодувати на пенсію, тобто більше половини з вас так і помре у злиднях. А ви кажете "тенденція"...

Цитата: iskender
Цитата: DigammaСтавлю собі питання та не знаходжу відповіді: якого дідька держава має продавати прибуткове підприємство?
Тому що ми хочемо мати ринкову економіку. Саме тому підприємства повинні бути приватними, а не державними.
Е ні. Ринкова економіка не означає, що геть усі підприємства мають бути приватними.

Цитата: iskenderВстановлено ж, що держава має більше прибутку у формі податків від приватного підприємства, ніж від саме того підприємства, котре знаходиться під державним керівництвом.
По-перше, це справедливо не для всіх підприємств. По-друге, деякі з підприємств просто не варто приватизувати - з питань саме державної безпеки. (це - моя особиста думка)

І ще раз наголошу: не варто державі продавати один з найбільших металургійних заводів Європи, який є дуже-таки прибутковим. Зиску від цього замало, а ризик - завеликий. А якщо згадати як в нас продають, то це - просто злочин, бо крадіжка.

Цитата: iskenderНасправді, нема нічого доброго, коли голова уряду злочинець... Але це краще за те, коли прем'єрів НЕ притягають за їх злочини, а саме так і є у багатьох сусідніх  країнах.
Іскендере, тільки не сприйміть це на особистий рахунок (повірте, я і гадки не маю вас образити), але це немов би один каліка вихваляється перед іншим, що в нього каліцтво менше. Злочинцям не місце в уряді.

Цитата: iskender
Цитата: DigammaЯ не можу поважати людину за правління якої русин чомусь стає українцем
Ну, тут ви вже точно не зовсім правий, скажімо так. ... Перепис населення 2001 року був першим за всю історію переписом, коли кримці (кримські татари) мали можливість вказувати свою справжню національність.
Іскендере, так за тим же переписом в Україні русинів просто немає (бо немає жодної людини, що назвала русинську рідною мовою - вам це нічого не нагадує?). Кримцям нарешті-таки надали змогу сказати "ми є", а русини що, мають якусь невиправну провину перед Всевишнім?

Цитата: iskenderЗемельне питання є зараз найгострішим та найбільш вибухонебезпечним у Криму, це правда. І те, які землі ми отримаємо, це також правда. Але чи є в тому вина Кучми?
Тому що Крим - не на Місяці, та й підпорядковується не марсіанам. Тому Київ міг би не просто тиснути, а відправляти на відпочинок міцеві органи влади доти, доки вони не дали б цьому ладу. Більше того, Київ міг би просто прийняти закони на рівні держави, а далі - суто технічна справа (до карних справ).

Цитата: iskender
Цитата: Digammaлюдину, що перетворює демократію на тоталітарну диктатуру.
А про диктатуру, це ви вже перегинаєте. Подивіться на новини російських телеканалів, та ви побачите, що в Україні все не так погано. Та що Росія, ви не бачили Карімова! (Хто не знає, е такий пан - O`zbekiston Respublikasining Prezidenti Islom Abdug'anievich Karimov.)
Так. А ще були такі люди як Сталін, Гітлер та Пол Пот. Але це не значить, що ми маємо сприйняти за щастя когось на зразок туркмен-баші лише через те, що існували й гірші правителі.

Чи ви гадаєте, що парламент має право позбавити вас можливості обирати президента? Як на мене, то намагання проштовхнути такі закони через парламент, повз загальнодержавний референдум, є ні чим іншим, як спробою державного перевороту. (принаймні на мою думку - я далекий від юриспруденції, тому суджу за своїм розумом)

Цитата: iskender
Цитата: HopefulОдна президентська промова у переддень Дня Незалежності чого варта?! Суцільний блеф...
Тут ви вже, напевно, всі на мене накинетеся, але мені вона сподобалася. Мені здалося, що він щиро це казав. Ну, добре, не казав, читав, але все ж таки...
Ну тоді радше не щиро, а виразно. :yes:

Цитата: iskenderІ на закінчення хочу зауважити, що більшість людей взагалі схильна не любити владу. Можливо це й добре - потрібна щука, щоб карась не дрімав, але треба бачити також і плюси, треба порівнювати не тільки з добрим, але і з поганим також.
Отут ви маєте рацію. Але річ у тому, що порівнюючи нашу владу як із добрими, так і з поганими, я, на жаль, бачу набагато більше спільного с поганими.

Sayğılarnen. :)
"Я родился на корабле, но куда он плыл и откуда никто не помнит..."

andrewsiak

Цiлком погоджуюся з Дигамою и хочу додати, це саме через Кучму ми маЕмо найнижчу в СНД мiнiмальну заробiтну платню та пенсiI. I це таки ж через нього маЕмо прем'Ера, що маЕ у своIй бiографiI зGвалтування та крадiжки (не рахуючи вже того, що вiн собi загарбав пiсля призначення прем'Ером).
той ще ся не вродив, щоб усім догодив.

Hopeful

Увага: нова гра для українців! (називається, "гуртом і батька легше бити" ;--) )

http://www.politikan.com.ua/web/ya3/index.htm

:lol::lol:
Сонце є, навіть якщо небо й затягнуте.

Hopeful

Друзі, хочу поділитися інформацією, якою поділилися зі мною.
Не знаю, чи це правда.
Але на душі стає моторошно.

Добавлено спустя 4 часа 25 минут 48 секунд:

Тепер про це є й тут - http://www.korrespondent.net/main/104735/.
Сонце є, навіть якщо небо й затягнуте.

Letizia

Цитата: HopefulДрузі, хочу поділитися інформацією, якою поділилися зі мною.
Не знаю, чи це правда.
Але на душі стає моторошно.

Добавлено спустя 4 часа 25 минут 48 секунд:

Тепер про це є й тут - http://www.korrespondent.net/main/104735/.
Кажуть, це провокація:
http://5tv.com.ua/forum/viewtopic.php?t=1188&highlight=

Але боюся, що якісь несподіванки таки будуть :(
Бо в цьому житті поміж балетом і свободою завжди потрібно вибирати свободу, навіть якщо це чехословацький генерал.
Сергій Жадан "Anarchy in the Ukr"

Hopeful

Tizia,
За цим посиланням маємо таке:

ЦитироватьПовідомлення
 
Такої теми чи такого повідомлення не існує

:(
Сонце є, навіть якщо небо й затягнуте.

Drunkie

Здається, що перемога Хама - будь-якими засобами, незалежно від фактичного результату - справа вже вирішена. Залишається тільки одне питання - що робити? Чи готові ми/ви особисто вийти на вулиці, підставитись під ментовські кийки або - борони боже - навіть кулі?

Letizia

Цитата: HopefulTizia,
За цим посиланням маємо таке:

ЦитироватьПовідомлення
 
Такої теми чи такого повідомлення не існує

:(

Там було кілька відкритих гілок на цю тему. Очевидно деякі з них ліквідували. Залишились такі дві:
http://5tv.com.ua/forum/viewtopic.php?t=1187&highlight=
http://5tv.com.ua/forum/viewtopic.php?t=1160&highlight=

Але вірогідної інформації навряд чи можна сподіватися...

Добавлено спустя 37 минут 27 секунд:

Цитата: DrunkieЗдається, що перемога Хама - будь-якими засобами, незалежно від фактичного результату - справа вже вирішена.
Звідки Ви взяли, що вирішено? Нічого не вирішено. Все залежить від нас. А оскільки форум цей лінгвістичний, а не політичний ;), пропоную ось таку цікаву розвідку на тему його прізвиська:
http://maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_mova&trs=0&key=1098212588&first=1098343793&last=1093957018
Цитата: DrunkieЗалишається тільки одне питання - що робити? Чи готові ми/ви особисто вийти на вулиці, підставитись під ментовські кийки або - борони боже - навіть кулі?
Сподіваюсь, до цього не дійде. І раджу згадати 9 березня - вибух енергії, який скінчився нічим, а міг би скінчитися масовим виникненням громадських організацій, які би сплановано і організовано діяли в межах законності.
Бо в цьому житті поміж балетом і свободою завжди потрібно вибирати свободу, навіть якщо це чехословацький генерал.
Сергій Жадан "Anarchy in the Ukr"

Hopeful

Цитата: TiziaТам було кілька відкритих гілок на цю тему. Очевидно деякі з них ліквідували. Залишились такі дві:
http://5tv.com.ua/forum/viewtopic.php?t=1187&highlight=
http://5tv.com.ua/forum/viewtopic.php?t=1160&highlight=

Але вірогідної інформації навряд чи можна сподіватися...

Так, тепер ці сторінки відкрилися, дякую.
Але скажіть мені, будьте ласкаві, якщо це таки провокація, котра має на меті залякати виборців, аби вони не приходили на дільниці, то тоді чому "цільовою групою" є Донецьк? Адже Донецьк може тільки допомогти провладному кандидату. (Чи для нього це не є втрата, бо все одно готуватимуть фальшиві бюлетені?)

Цитата: Tiziaпропоную ось таку цікаву розвідку на тему його прізвиська:
http://maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_mova&trs=0&key=1098212588&first=1098343793&last=1093957018

Так, це справді розумно. :yes: Невже й ті, хто прізвиська вигадував, саме це мали на увазі?

Цитата: DrunkieЗалишається тільки одне питання - що робити? Чи готові ми/ви особисто вийти на вулиці, підставитись під ментовські кийки або - борони боже - навіть кулі?

Я теж уже про це думала. І думаю, що дійти до цього дійсно може.
Але маємо вірити й сподіватися, що такого не станеться! Інакше про яку демократію може йти мова? :(
Сонце є, навіть якщо небо й затягнуте.

Letizia

Цитата: HopefulАле скажіть мені, будьте ласкаві, якщо це таки провокація, котра має на меті залякати виборців, аби вони не приходили на дільниці, то тоді чому "цільовою групою" є Донецьк? Адже Донецьк може тільки допомогти провладному кандидату. (Чи для нього це не є втрата, бо все одно готуватимуть фальшиві бюлетені?)
Теза про те, що Донецьк за Я. - мабуть один з ходячих міфів. Думаю, що донеччани краще від інших знають, що він за один - бо коли він там безроздільно панував, не маючи потреби прикидатись добреньким, він певно добре показав себе. Я вже зустрічала в Інтернеті заяви деяких донеччан, які готові голосувати навіть за дуже нелюбого їм Ющенка, аби не за нього. Та не знаю, наскільки це масово. Звичайно, тамтешня влада вся обома руками за нього, але люди певно не дуже.

Зрештою, невідомо, чи це справді провокація. А як і провокація, то, може, від тих, кому вигідно сіяти паніку взагалі, піднімати ажіотаж, не на користь якогось кандидата, а щоб ловити рибку в каламутній воді. Тому мені здається, що дуже важливо бути спокійним і розважливим, не панікувати. Ну і вірити :)

Я тут ще набрела на Майдані на таку цікавеньку, досить довгу річ - там є багато цікавих тез навіть безвідносно до виборів:
http://maidan.org.ua/news/download_thread.php3?bn=maidan_free&thread=1098271927&trs=-1
Бо в цьому житті поміж балетом і свободою завжди потрібно вибирати свободу, навіть якщо це чехословацький генерал.
Сергій Жадан "Anarchy in the Ukr"

Drunkie

Цитата: TiziaТеза про те, що Донецьк за Я. - мабуть один з ходячих міфів. Думаю, що донеччани краще від інших знають, що він за один - бо коли він там безроздільно панував, не маючи потреби прикидатись добреньким, він певно добре показав себе. Я вже зустрічала в Інтернеті заяви деяких донеччан, які готові голосувати навіть за дуже нелюбого їм Ющенка, аби не за нього. Та не знаю, наскільки це масово. Звичайно, тамтешня влада вся обома руками за нього, але люди певно не дуже.

На жаль, люди там саме за Януковича. Я чотири роки навчався у Донбасі, бачив цих людей і чув їхні думки. Ви мабуть і не уявляєте собі, наскільки алогічно вони можуть розмірковувати. Для них будь-хто з Донбасу, хай він найгірший бандит з усіх - буде кращий за того, кого вони сприймають як націоналіста й бандерівця. Бо донбасівець - "свій", а "бандерівець" - чужий, ворог. А щоб стати "бандерівцем", достатньо просто сказати декілька слів українською.
Вони голосуватимуть так, як скаже начальство.
Ще цікаво - я досі спілкуюсь із деякими своїми однокурсниками, що переїхали з Донбасу до Києва. І тут вони стали цілком адекватними громадянами. Чи клімат там такий чи ще щось...

Цитата: TiziaТому мені здається, що дуже важливо бути спокійним і розважливим, не панікувати. Ну і вірити :)

Спокійними та розважливими ми всі вміємо бути... і вірити теж. Я особисто теж не відчуваю, що готовий до акцій громадянської непокори. Аби тільки потім не шкодувати, що все знову вирішив ще хтось за тебе.

Hopeful

Що ж, нам усім треба набратися терпіння й сили духу. І намагатися сприймати, по-перше, інформацію, а по-друге, те, що насправді відбувається, критично, але спокійно. З почуттями та думками українців зараз "граються", використовуючи найбрудніші технології та маніпуляції. Маємо вистояти, не зламатися! І вірити, Tizia права. :)

Натрапила на таку пропозицію (соррі, що не перекладаю. Можна по-рос.?):

Цитироватьлирическое отступление
я не агитирую за ющенко. я просто категорически против януковича. однако, поскольку янукович не станет президентом только в том случае, если победит ющенко, считаю целесообразным голосовать за ющенко. все другие варианты голосования или игнорирования выборов сработают в пользу януковича. т.е. не хочешь видеть януковича своим президентом - голосуй за ющенко. для тех, кто не любит януковича больше, чем ющенко, других вариантов нет.
кто не согласен - может дальше не читать, прощения просим за спам ;)

собссно, конструктивное предложение
появилась симпатичная идея ;) а именно - ненавязчиво помочь определиться тем, кто придет на избирательные участки с мыслью типа "а вот возьму бюллетень в руки - там и поглядим, куда птичку ставить".

! речь ни в коем случае не идет об активной агитации, ибо всем известно, что агитация в день выборов запрещена !

предлагается просто идти голосовать в чем-то оранжевом ;) но при этом подчеркнуто обыденном - шарфик, свитер, куртка, шапка, сумка и т.д.

ОЧЕНЬ ВАЖНО, чтобы это оранжевое ничем, кроме цвета, не напоминало об агитационной кампании ющенко. то есть - НИКАКОЙ СИМВОЛИКИ, иначе это уже может быть расценено как агитация.

избирателям пока никто не запрещал приходить на избирательные участки, в чем вздумается ;) может, выборы для меня праздник! а мой праздничный цвет - оранжевый ;))))

посему, есть предложение запасаться оранжевыми вещами для праздничного выхода :)
:)
Сонце є, навіть якщо небо й затягнуте.

Letizia

Цитата: DrunkieНа жаль, люди там саме за Януковича. Я чотири роки навчався у Донбасі, бачив цих людей і чув їхні думки. Ви мабуть і не уявляєте собі, наскільки алогічно вони можуть розмірковувати. Для них будь-хто з Донбасу, хай він найгірший бандит з усіх - буде кращий за того, кого вони сприймають як націоналіста й бандерівця. Бо донбасівець - "свій", а "бандерівець" - чужий, ворог. А щоб стати "бандерівцем", достатньо просто сказати декілька слів українською.
Вони голосуватимуть так, як скаже начальство.
Ще цікаво - я досі спілкуюсь із деякими своїми однокурсниками, що переїхали з Донбасу до Києва. І тут вони стали цілком адекватними громадянами. Чи клімат там такий чи ще щось...
Сумно. :( Але сподіваюся, що розсудливі люди і там є.

Цитата: DrunkieСпокійними та розважливими ми всі вміємо бути... і вірити теж. Я особисто теж не відчуваю, що готовий до акцій громадянської непокори. Аби тільки потім не шкодувати, що все знову вирішив ще хтось за тебе.
Тільки треба пам'ятати, що всі ці обшуки, «вилучення вибухівки», вживання модного слова «терористи» готує певний сценарій, в який будь-що треба не вписатися. Бо тоді саме вони вирішать за нас. А щодо громадської непокори... то думаю, що у відповідний момент рішення до кожного прийде саме.
Цитата: Hopeful
Цитироватьпосему, есть предложение запасаться оранжевыми вещами для праздничного выхода :)
:)
:_1_23
Абстрагуючись від допомоги невизначеним, якби бодай половина тих, хто голосуватиме за Ющенка, послухались цієї поради, не потрібні були б ніякі екзит-поли, і фальсифікація - якщо вона буде - відразу вийшла б на яв. Але це з царини фантастики... :(

ЗІ: Треба подивитись у своєму гардеробі, чи є щось жовтогаряче ;)
Бо в цьому житті поміж балетом і свободою завжди потрібно вибирати свободу, навіть якщо це чехословацький генерал.
Сергій Жадан "Anarchy in the Ukr"

Марина

Цитата: DrunkieНа жаль, люди там саме за Януковича. Я чотири роки навчався у Донбасі, бачив цих людей і чув їхні думки. Ви мабуть і не уявляєте собі, наскільки алогічно вони можуть розмірковувати. Для них будь-хто з Донбасу, хай він найгірший бандит з усіх - буде кращий за того, кого вони сприймають як націоналіста й бандерівця. Бо донбасівець - "свій", а "бандерівець" - чужий, ворог. А щоб стати "бандерівцем", достатньо просто сказати декілька слів українською.
Я перепрошую, что по-русски, просто очень позабавила меня ця сентенцiя, типа: если против бандеровцев, значит «алогичное» у них мышление, а если за — всё нормально. {вырезано, как несоответствующее действительности - перечитайте сообщение Drunkie еще раз. F} Извините.

Drunkie

Цитата: МаринкаЯ перепрошую, что по-русски, просто очень позабавила меня ця сентенцiя, типа: если против бандеровцев, значит «алогичное» у них мышление, а если за — всё нормально. Вот так вот и рождается шовинизм и фашизм (потому что, за «алогичным размеркованием» обычно следует ярлык в недочеловечности). Извините.
Читайте уважніше. Алогічнсіть полягає у тому, що для них відвертий бандит кращий, ніж будь-який носій української мови, незалежно від поглядів та позиції. Просто "Тому що" бандит - з Донбасу.
Але вам з Москви, мабуть, видніше, де фашизм і шовінізм. Як завжди :mrgreen:

Марина

Цитата: Drunkie
Цитата: МаринкаЧитайте уважніше. Алогічнсіть полягає у тому, що для них відвертий бандит кращий, ніж будь-який носій української мови, незалежно від поглядів та позиції. Просто "Тому що" бандит - з Донбасу.
Шановний! Я читала очень внимательно. И моё мнение остаётся в силе, «тому що» бандеровец от обычного бандита мало чем отличается. А для жителей Донбаса, видимо, мова — показатель.

Drunkie

Здається, ви не надто добре розумієте українську.
Цитую сам себе: "сприймають як націоналіста й бандерівця", то есть "воспринимают как националиста и бандеровца". Ключевое слово - "воспринимают".
Ви можете дати визначення "бандерівця"? Чи для вас, як для більшості мешканців Донбасу, користування українською мовою є достатньою ознакою?

andrewsiak

Думав, що буду мовчати хоч на цьому форумi з приводу полiтики, та ось не втримався.
"Бандерiвцi", "нацiоналiсти"... Як на мене, то краще мати "бандерiвську" державу (хоч би як ïï називали), але тiльки без "донєцких". Ющ намагається об*єднати украïнцiв, але якщо ïм там на Сходi подобається диктатура й кримiнальна влада, то нехай собi з нею й живуть... А Захiдна Украïна має створити власну державу.
Нехай на iншi називають мене сепаратистом, але я вважаю, що на Захiднiй Украïнi буде значно легше подолати корупцiю та державний бандитизм, СБУ.
той ще ся не вродив, щоб усім догодив.

Марина

Андрусяк, а знаете почему криминала меньше за Днепром? — А потому, что промышленности там мало. «Донецкие» в этом не виноваты.
—————————————
N. B. Украинский язык я знаю достаточно, чтобы понимать и, если нужно, писать на нём. Другое дело, что в последнее время очень много работы по романским языкам, славистика немного отошла на второй план, посему и на мове мне сейчас общаться трудней.

Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр