Author Topic: Українська книга епохи Української Держави у складі Сполучених Радянських Держав  (Read 1497 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Сергий

 • Казак
 • Posts: 7199
 • Gender: Male
"Українські народні прислів'я та приказки", Київ, 1955 рік - чудовий зразок української книги епохи Української Держави у складі Сполучених Радянських Держав 1917-1991 рр. (1950х рр.) під редакцією Максима Рильського

Скачати можна тут http://wikisend.com/download/814374/ukrajinsjki-pryslivja-1955.pdf

ukrajinsjki-pryslivja-1955.pdf

Offline DarkMax2

 • Posts: 45739
 • Gender: Male
 • UeArtemis
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III

З моїх снів ти утичеш над ранок,
Терпка як аґрус, солодка як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі мокрі від сліз.

Offline alant

 • Posts: 46235
 • Gender: Male
Я уж про себя молчу

Offline Сергий

 • Казак
 • Posts: 7199
 • Gender: Male
СРСР не з 17-го існував.
Формально може і з 1922, але фактично - з часу Лютневого Перевороту в Російській Імперії 1917 року, у формі Федеративної Держави (Сполучених Автономних Держав) історичної Великої Росії, включаючи Малу Русь-Україну у складі Української Автономної Держави. Після Жовтневої Революції Сполучені Автономні Держави у складі Федерації стали самоназиватись Радянськими і Соціалістичними. Враховуючи складну обстановку громадянської війни за правду, свободу і соборне народовладдя під різними прапорами і одночасно проти іноземної інтервенції і окупації деякі Автономні Держави де-факто стали просто Радянськими Соціалістичними, зокрема Українська Держава. Тому в 1922 році було проголошений Союз, Спілка Держав, тобто Сполучені Радянські Держави на теренах історичної Малої Русі-України і Великої Росії, до складу яких і увійшла незалежна Українська Держава. Поступово були розроблені положення про спільні органи влади, єдине Військо, валюту і т.д. По формі нове утворення дуже нагадувало Сполучені Штати Америки (до речі З'єднані Держави Америки - україномовний термін 1920-1930х рр.), не будемо забувати і про те, що в той час обговорювалось питання про Сполучені Штати Європи (є статті Леніна і інших на цю тему), які мали розвинутись на основі саме Радянського Союзу, Сполучених Радянських Соціалістичних Держав Євразії.

СРСР не з 17-го існував.
Це не СРСР, це уявна СРД.
p.s. І зовсім не уявна. Це СРСР просто названий іншими словами, по-людські, а не казьонно. Названий, щоб дещо змістити акценти і запустити конструктивне осмислення, обговорення і переоцінку тої епохи і її смислу в житті і історії суспільства сучасної Української Держави. Постійно бачу, що людям вже настільки приїлися шаблонні слова типу "Республіка", "СРСР", "комунізм" і т.д., що вони коли їх чують часто перестають думати і реально осмислювати обстановку. Саме тому віддаю перевагу Державі, Сполученим Радянським Державам і соборному народовладдю по волі Божій, а не царській чи панській.

 

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.
Name: Email:
Verification:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image
Type the letters shown in the picture:
√49 Напишите ответ строчными буквами:
«Сто одёжек, все без застёжек» — что это?: