Author Topic: Український Всесвіт  (Read 81 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Сергий

  • Blogger
  • *
  • Posts: 7018
  • Gender: Male
on: February 16, 2020, 01:42
Quote
Український Всесвіт - одна з назв Всесвіту в якому живуть і займаються творчістю представники українського народу (нації), в першу чергу християни-степовики Подніпров'я, русини Київщини і козаки-українці з діда-прадіда. Український Всесвіт - важливе поняття для теоретиків і практиків українства, русинства, козацтва, християнства тощо.

Важливий вклад у становлення і розвиток теорії Українського Всесвіту вніс блаженний Феодосій Київський, видатний київський козак, художник і філософ Ф.К.Тетянич відомий багатьом людям як дивак Фрипулья. З його іменем пов'язана актуалізація на Подніпров'ї, на Київщині, на старій Русі (Україні) філософії Безмежжя і богослів'я Святої Троєщини, причому Свята Троєщина розглядається як одна з назв Українського Всесвіту з точки зору православних християн-степовиків Подніпров'я, русинів Київщини і козаків-українців з діда-прадіда - Всесвіту Святої Троїці, в якому в давні-прадавні часи виникла планета Земля (Земля Піднебесна), Сонце і зорі, річка Дніпро, Подніпров'я, город Київ і Київщина, стара Русь і Україна.

 

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.
Name: Email:
Verification:
√49 Напишите ответ строчными буквами:
«Сто одёжек, все без застёжек» — что это?: