Author Topic: Роздуми про глобалізацію і Фрипульястан, Країну Козака і Чудотворця з Києва  (Read 43 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Сергий

  • Blogger
  • *
  • Posts: 7304
  • Gender: Male
Quote
Глобалізація по-українські. Початки і передісторія Русі-України, Фрипульястану, Країни Тисячі Біотехносфер, Обителі Загадкового Бога, Живої Єдності Всієї Нескінченності, Доброго але Нескоримого Фрипулья-Хана, Владики Безмежжя Благодатного. Жива Єдність Всієї Нескінченності, Небесний Владика в Трьох Особах, Бог-Христос, подвижництво блаженного Феодосія Київського і відновлення значення Києва як Першого Города, Першої Великої Обителі Святої Троїці в історії Русі. Переосмислення Москви як Другого Києва, Другої Великої Обителі Святої Троїці в історії Русі. Господи, Красний Козаче і Київський Чудотворче, помилуй нас грішних молитвами блаженних красних козаків, робочих християн і чудотворців Феодосія Київського, Антонія і Феодосія Печерських, Сергія Радонізького, наших дідів-прадідів і всіх святих!

Школа, філософія і творчість красних козаків і робочих християн вільної України (і святої Русі) у знаках і смислах. Країна Красного Козака і Київського Чудотворця під різними гаслами і прапорами. Господи, помилуй нас грішних, молитвами блаженного Феодосія Київського, наших дідів-прадідів і всіх святих! Фрипулья, козаки-українці! Фрипулья, русини! Фрипулья, нащадки воїнів Христових обох берегів Дніпра з діда-прадіда під різними гаслами і прапорами! Фрипулья, люди! Благодать Безмежжя сяє серед горя і біди як Козак Стяг піднімає Вічной Божої Орди, Благодать Безмежжя сяє серед слави і багатств як Козак Шлях відкриває у Найкраще в Світі з Царств... Фрипулья!


 

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.
Name: Email:
Verification:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image
Type the letters shown in the picture:
√49 Напишите ответ строчными буквами:
«Сто одёжек, все без застёжек» — что это?: