Author Topic: Робочо-християнський світогляд і козацька наука дядька Федося: Фрипулья і Біблія  (Read 363 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Сергий

  • Blogger
  • *
  • Posts: 7321
  • Gender: Male
Quote
Робочо-християнський світогляд і козацька наука дядька Федося: Фрипулья і Біблія. Красний Козак, Добрий Учитель, Хитромудрий Художник, Київський Чудотворець, Жива Єдність Всієї Нескінченності, Триєдиний Бог-Спаситель і Його послідовник дядько Федось і робочо-християнський світогляд у образах і цитатах, замітки в процесі осмислення:

"Де буде м'ясо, там зберуться і орли" = "де буде картина, там шукайте і художників"

Коментар. Якщо перед вами картина - шукайте художників, які її малювали, або чекайте на тих, які будуть малювати. Але завжди пам'ятайте про Головного Художника і Найважливішу Картину. Господи, помилуй!

"Благословен, хто йде в ім'я Господнє!" = "Фрипулья!"

Коментар. Тільки ставши послідовником Київського Чудотворця і Його людей, тільки щиро вигукуючи Фрипулья! (слава Київському Чудотворцю і Його блаженному козаку, дядьку Федосю) можна зрозуміти козацьку науку і робочо-християнський світогляд дядька Федося і його перфоманс в контексті Строкатої Картини Хитромудрого Художника в усій повноті. Маловіри мають повірити, ознакою чого буде звертання до дядька Федося як послідовника Бога-Христа від щирого сердця: Фрипулья! (в смислі Благословен, хто йде в ім'я Господнє!)... Господи, помилуй!

 

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.
Name: Email:
Verification:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image
Type the letters shown in the picture:
√49 Напишите ответ строчными буквами:
«Сто одёжек, все без застёжек» — что это?: