Author Topic: Чудернацькі біотехносфери людей Небесного Владики і Вічного Війська на Майдані  (Read 341 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Сергий

  • Blogger
  • *
  • Posts: 7294
  • Gender: Male
Пророцтва мого дядька Федося,  київського козака, художника, філософа, дивака і чудотворця, юродивого Красного Козака, Хитромудрого Художника і Київського Чудотворця ради Федора Тетянича (1942-2007) щось підозріло часто справджуються:

Quote
Слова Київського Козака і Чудотворця передані нам через дядька Федося і тут виявилися пророчими. Сьогодні мене осінило, що чудернацькі біотехносфери, які київський козак і художник в свій час пропонував поставити на Майдані як знак Незалежності України, - це в т.ч. намети, які стояли на Майдані у 2013-2014 рр. Проект дядька Федося наші правлячі отамани тоді відкинули, нав'язавши натомість інший, Жінку на Палці.  Але виявилося, що "человек полагает, а Бог располагает". Військо Боже - Військо Вічне, Божа Орда - душогубам біда! Триєдиний Небесний Владика, Красний Козаче, Хитромудрий Художниче і Київський Чудотворче, помилуй нас грішних! Слава вільній Україні  і святій Русі! Фрипулья!

Для нагадування - дядько Федось, блаженний козак з Києва і його біотехносфера


Биотехносферы. Эскиз монумента Независимости в Киеве на Крещатике. Акварель. Нач. 1990х

 

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.
Name: Email:
Verification:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image
Type the letters shown in the picture:
√49 Напишите ответ строчными буквами:
«Сто одёжек, все без застёжек» — что это?: