Author Topic: ікона Матері Божої "Краснокозача"  (Read 312 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Сергий

• Blogger
  • *
Мати Божа "Краснокозача". В 2012-2017 рр., зокрема в часи Київського Майдану я вернувся до теми красних козаків, яка мене цікавила з дитинства. До початків краснокозачого руху і самого поняття "красний козак", до зв'язку краснокозачого руху початку 20 ст. з регіональною цивілізацією воїнів Христових Подніпров'я. Деякі люди з мого оточення почали мені вказувати на те, що краснокозача символіка радянської епохи, зокрема п'ятикутні зірки, це символіка антихристиянська і отже якщо людина виступає під цією символікою, як це було з нашими родичами і земляками в радянську епоху, то такі люди точно не можуть вважатися воїнами Христовими. Так як у мене на ці питання протягом мого життя склалися дещо інші погляди, то я намагався знайти аргументи, щоб їм опонувати, щоб захистити добре ім'я наших козаків-християн з діда-прадіда, наших рідних і земляків, які жили, працювали і як могли і уміли боронили Україну і віру Христову в епоху СРСР. І саме в цей час, на одному з сайтів мені був явлений образ Матері Божої з п'ятикутними зірками на лобі і на плечах. Явна і чітка відповідь на моє питання. Ікона Матері Божої "Краснокозача". А сьогодні я випадково дізнався, що основна назва цієї ікони "Визволителька" (рос. "Избавительница"), її пам'ять християни шанують 17 квітня і 30 жовтня за новим (мирським) стилем. Ось така історія. Мати Божа і всі святі, моліть Триєдиного Небесного Владику, Вселенського Красного Козака, Художника і Чудотворця, Бога-Христа, Красне Сонце Правди за всіх грішних красних козаків, трудових і бойових, за всіх робочих християн різних часів і народів і за нас грішних! Господи, помилуй! Фрипулья!

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.
Name: Email:
Verification:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image
Type the letters shown in the picture:
√49 Напишите ответ строчными буквами:
«Сто одёжек, все без застёжек» — что это?: