Author Topic: 23 лютого - день пам'яті людей Красної Орди і Сполучених Радянських Держав 20 ст  (Read 839 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Сергий

  • Posts: 6985
  • Gender: Male
Quote
23 лютого - день пам'яті людей Красної Орди і Сполучених Радянських Держав Євразії 20 ст. Ми сьогодні згадуємо нашу історію, згадуємо всіх людей 20 ст., які та чи інакше пов'язані з історією Красної Орди і Сполучених Радянських, Військово-Ординських Держав Євразії 20 ст., згадуємо всіх хто спаслися, постраждали і загибли завдяки Красній Орді і її людям, серед яких українці становили значний відсоток. Серед рідних і близьких практично кожного з нас є люди, яким довелося мати стосунок до Красної Орди. Це наша історія, така як вона є, в чомусь радісна в чомусь сумна. Не можна жити у суспільстві і бути вільним від нього.

Епоха Красної Орди буде цікавити ще не одне покоління українців. Якщо ми хочемо допомогти розвитку і благополуччю України - маємо виявити помірковане і корректне ставлення до різних точок зору, якимсь чином поєднати їх, і добрими і критичними словами оцінити дії всіх хто тоді жив, працював і взаємодіяв одне з одним. Звісно можна не святкувати - але історію не перепишеш. В Європейському Союзі досі згадують наполеонівські війни. І в Франції і в Австрії і в ФРН.

І так - без українського козацтва ніякої б Красної Орди не було. В її організації на всіх рівнях приймали участь безліч нащадків козаків Подніпров'я минулих часів. Навіть дід Ленін в дитинстві захоплювався образом Тараса Бульби, про що залишив свідчення його двоюрідний брат.

Царство небесне і вічна пам'ять. Боже, бережи козаків, зокрема козаків красних, грішних, але вільних людей по волі Твоїй, а не царській чи панській! Слався навіки Вічна Красна, Божа Орда, Вічне Військо Бога-Спасителя, Військо Сонця Правди під всіма гаслами і прапорами! Божа Орда - душогубам біда! Божа Орда переможе всєгда! Вічна Фрипулья Божої Орди спасає Всесвіт від біди! Дядьку Федосю, твори чудеса!

Offline RockyRaccoon

  • Posts: 45281
  • Gender: Male
  • Je suis RockyRaccoon
А чому ця орда красна, а не червона? Москалiзм?
-<<<+>>>--<<<+>>>--<<<+>>>--<<<+>>>-

Offline Сергий

  • Posts: 6985
  • Gender: Male
А чому ця орда красна, а не червона? Москалiзм?
Нє, обігруються також смисли "Яскраве Військо" і "Боже Військо, Військо Сонця Правди", які наскільки мені відомо теж враховувалися робоче-християнськими отаманами Євразії початку 20 ст. при виборі назви і символіки для нового військово-ординського утворення регіону.

 

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.
Name: Email:
Verification:
√49 Напишите ответ строчными буквами:
«Сто одёжек, все без застёжек» — что это?: