Якщо канали самі можуть «ретранслюватися» в кабельній мережі, то хто їм може заборонити робити це «стимулюючи щось». 
З якого дива Ви вирішили, що канали самі можуть ретранслюватися?
Просто не сказано, ким. Це норма.
Формально там помилки нема.
Є!
Я й не знав про таке явище.
На жаль, воно досить поширене.
http://tinyurl.com/hdwml4qДієприслівник означає додаткову дію до дієслів-присудків (працював, щось наспівуючи). Отже дія, що виражається дієприслівником, обов’язково повинна стосуватися підмета, наприклад: Туристський автобус, петляючи між поліських лісів, вискочив на широку луку. Речення, в яких суб’єкти дій, виражених дієприслівником і присудком, не збігаються, є порушенням норми: Відпочиваючи тут, мені все надзвичайно сподобалось. Правильний варіант речення – Коли я відпочивав тут, мені все надзвичайно сподобалось.
Порушенням норми є також речення, у яких дієприслівник приєднаний до пасивної конструкції: Працюючи тиждень, ремонт був завершений. Правильний варіант речення – За тиждень роботи ремонт був завершений.
У безособовому реченні дієприслівник може вживатися тільки у тому випадку, якщо у складі присудка є інфінітив: Будували нову хату і біля неї обов’язково висаджували калину, щоб восени, вставляючи подвійні вікна, можна було покласти між шибами пучки червоних грон. В інших випадках уживання дієприслівника в безособових реченнях не відповідає нормі: Вивчаючи економіку, у нас не було ніяких проблем. Правильний варіант речення - Вивчаючи економіку, я не мав ніяких проблем.
http://lubbook.org/book_221_glava_46_Tema_46._Dієprislіvnik,_tip.html