Author Topic: Сучасне українське фентезі  (Read 35663 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline DarkMax2

• UeArtemis
    • Наша писемність
Видаліть гидоту  :3tfu:
ок  :)
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

Костянтин Матвієнко
Багряні крила

47.00 ₴

«Багряні крила» Костянтина Матвієнка очікуване читачами продовження романів «Час настав» і «Гроза над Славутичем».

Цього разу Аскольд Четвертинський і його друзі мусять боротися з перевертнями в дев’ятому сторіччі, у часи Віщого Олега. Вони знову мають клопіт зі співробітниками Центру історичних корекцій Федерації, які з невичерпним ентузіазмом прагнуть змінити українську історію. А ще героям доводиться витягати з комп'ютерної халепи домовика Лахудрика. У цьому їм допомагає Хакер із Луганська. Тим часом до Землі пхається Багряна зоря — планета Нібіру. Зростає кількість землетрусів, повеней та вивержень: наближається 2012 рік. Тоді до нас мають повернутися нави. До речі, вони вже отаборилися в Криму…
Тут тобі і Нібіру, і хакери, і середньовіччя і "попаданці"!
Ех, усі пишуть якусь попс-бурду з популярного сміття. :(

Online Python

• Moderator
  • *
  • Aluarium agent
Offtop
Не те що ми )))
Треба якось узгодити отця Григорія з гамаюном, і додати пару еротичних сцен із войовничими русалками :green:
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Offline DarkMax2

• UeArtemis
    • Наша писемність
Offtop
Не те що ми )))
Треба якось узгодити отця Григорія з гамаюном, і додати пару еротичних сцен із войовничими русалками :green:
Еротичні сцени...  :-[ я колись був популярним автором ::) Ні, я зав'язав. Це без мене  :)

Offline Pawlo

А де це щастя мо скачати?
Лучше смерть, как избавление,
Чем быть первой средь рабынь.
Знай же ты моё решение-
Мой ответ: «Навеки сгинь!»

Offline DarkMax2

• UeArtemis
    • Наша писемність
А де це щастя мо скачати?
Ви про ці книги, що я презентував вище? Я драв ці описи з сайта видавництва. Вони продають.

Offline LUTS

Offtop
Не те що ми )))
Offtop
о.Григорій до того ж може ще й монах. Йому дуже важко боротися з таємною грішною пристрастю до русалок  :-[
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

Offline Svidur

• Ukrajinśka Latynka
Марина та Сергій Дяченки мають романи українською, мені відомі "Мідний король" та "Варан", а ще збірка фантастичних оповідань "Пентакль" (у співавторстві з Г. Л. Олді та А. Валентиновим). Деякі твори Володимира Єшкілєва можна визначити як "фентезі", я б назвав романи "Імператор повені", "Побачити Алькор", "Богиня і консультант". Є і наукова фантастика в нього.
А взагалі в багатьох українських онлайнових бібліотеках є розділ фантастики або фентезі. Якщо спеціяльно пошукати, пристойні тексти знайдуться.

UPD. Згадав ще Дару Корній, роман "Гонихмарник". Теж фентезі.

Offline Alenarys

Почав читати Ірку Хортицю "Надніпрянська Відьма". Поки вникаю. Ніби непогано.

Offline Pawlo

То точно украаїнською романи а не авторизований переклад?
Знай же ты моё решение-

Offline Alenarys

Що?

Offline Conservator

• На китайсько-фінському кордоні все спокійно...
а чи Дерешів "Культ" ніяк не можна назвати фентезі? неканонічне фентезі, звісно.
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Offline Svidur

• Ukrajinśka Latynka
Справді, у Дяченків це переклади. Не знаю, чи це так принципово.

Offline LUTS

а чи Дерешів "Культ" ніяк не можна назвати фентезі? неканонічне фентезі, звісно.
Ні-і. Дерешів "Культ" я люблю, а фентезі не дуже.
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Offline Pawlo

Що?
То я Свідуру про Дяченків
Знай же ты моё решение-

Offline Drundia

Фентезі зародилось пізніше, і це жанр, що передбачає створення автором свого власного казкового світу, а не використання фольклорних міфічних істот у властивому для них контексті.
А серіял «Мерлін» (2008—2012) — то фентезі? Та й уся Артуріяна взагалі?

Online Python

• Moderator
  • *
  • Aluarium agent
А серіял «Мерлін» (2008—2012) — то фентезі?
Не дивився. Залежить від того, скільки й чого автори серіалу додали від себе до оригінальної легенди (що дуже ймовірно).
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Offline Ноэль

Олесь Бердник, Наталя Околітенко, Алла Тютюнник.

Олександр Тесленко, Василь Бережний (а точнее "Археоскрипт").

Offline DarkMax2

• UeArtemis
    • Наша писемність
І трохи про переклади:
Розмови про переклад «Відьмака» українською ведуться давно і поки до книжкової публікації не привели. Відомо, що вже кілька років права на видання перекладу має вінницьке видавництво «Теза», підтвердилася інформація про готовий перший том у перекладі Олени Кислої, але, попри обіцяне два роки тому, нічого не опубліковано і досі. Директор «Тези» у коментарі для «Літакценту» підтвердив, що виданню – бути, але не зміг уточнити коли саме: «Фентезі українською ще не знайшло значної кількості прихильників, тож зараз ми випустили кілька інших книжок цього жанру і чекаємо на реакцію. “Відьмака” очікувати треба, але чи буде це в січні, чи в квітні наступного року – не можу сказати».
ЛітАкцент
Щось мені не віриться у непопулярність жанру.

Offline Сірий

• Newbie
Доброго дня шановні! Я останнім часом бачу баго чого понаписали росіяни на тематику "попаданців" у часі. Там вони коришаться з царями або зі Сталіним, винаходять велосипеди, чи то пак, автомати калашникова, літаки, підводні човни, танки і громлять всіх всеньких-ворогів Расєї, усіляких Чингисханів, Наполеонів, Гітлера. Воно звісно маячня, багато ляпів, проте цікаво відслідковувати як облаштовують автори  створення "несвоєчасних" технічних новинок в минулому. Та й хто не мріяв: як би воно могло бути... ) Про альтернативу історії мовчу, вся їхня писанина просякла шовіністично-фашистськими настроями. Ну у кого що болить...
Чи є наші автори подібного жанру?

Offline LUTS

Чи є наші автори подібного жанру?
На тему альтернативної історії читав одне, правда не можу згадати, як називалось.

Online Lodur

• ежиноопзово
Про альтернативу історії мовчу, вся їхня писанина просякла шовіністично-фашистськими настроями. Ну у кого що болить...
А лаяти росiян обов'язково? :what: Чи вас хтось примушує читати, якщо не подобається? ::)
8-й Девственник Лингвофорума

If the doors of perception were cleansed, everything would appear to man as it is: infinite. (W. Blake)
Какая потребителю разница, какой продукт лучше не работает?.. (Awwal12)

Offline DADA11C7

Про альтернативу історії мовчу, вся їхня писанина просякла шовіністично-фашистськими настроями. Ну у кого що болить...
А лаяти росiян обов'язково? :what: Чи вас хтось примушує читати, якщо не подобається? ::)

Деякі твори настільки епічні, що пройти повз неможливо. Звідсіля

"Пятая колонна добилась своего, и Россия поставлена на колени. Оккупационные войска из Польши, Румынии, Грузии и Украины творят кровавый беспредел, уничтожая города вместе с населением. В стране воцарились голод и анархия, сибирские областные центры вымерзают за одну ночь. Маленьких детей заготавливают на мясо, в Москве центнер человечины продается за килограмм золота. Бывший 1С программист Алексей Поддувальный вместе с десятками тысяч обезумевших от ужаса горожан брошен в здание "Ашана" на Рязанском проспекте, превращенное поляками в концентрационный лагерь. Каннибализм, насилие и педофилия царят среди разломанных стеллажей и прилавков. Наконец, оккупанты решают сжечь здание со всеми живыми людьми внутри. Алексею и четырнадцатилетней школьнице Алине, которую программист прихватил с собой на консервы, удается бежать через канализацию, но чё делать дальше ваще непонятки. Читайте новый пронзительный роман-предупреждение "Патроны и мясо. Завтра будет Пидзец.""

Online Python

• Moderator
  • *
  • Aluarium agent
Схоже, це пародія на анотацію, а не короткий переказ сюжету реальної книги. Втім, будь-яка пародія має під собою якийсь ґрунт…

Online Lodur

• ежиноопзово
Деякі твори настільки епічні, що пройти повз неможливо. Звідсіля
Га? Зi сторiнки автора:

Родился и вырос в СССР, повзрослел в Израиле, живу в США.
I дочого тут сучасна Росiя? :???
8-й Девственник Лингвофорума

If the doors of perception were cleansed, everything would appear to man as it is: infinite. (W. Blake)
Какая потребителю разница, какой продукт лучше не работает?.. (Awwal12)

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.
Name: Email:
Verification:
√49 Напишите ответ строчными буквами:
«Сто одёжек, все без застёжек» — что это?: