Вы & Википедия

Автор -Dreamer-, марта 11, 2013, 12:06

0 Пользователи и 7 гостей просматривают эту тему.

Солохин

На русском чаще всего, реже на эсперанто, еще реже - на английском.
Использую и эсперанто-перевод английской вики, но редко http://epo.wikitrans.net/
Sinjoro Jesuo Kristo purigu min.


Вне форума.

Python

Цитата: Iskandar от мая 15, 2013, 17:10
Если зоолог возится с павианами, это не значит, что он павиан.
Це доки він у процесі дослідження не починає воювати з іншими павіанами за територію, самок і місце в павіанській ієрархії.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

DarkMax2

Цитата: Python от мая 15, 2013, 18:55
Цитата: Iskandar от мая 15, 2013, 17:10
Если зоолог возится с павианами, это не значит, что он павиан.
Це доки він у процесі дослідження не починає воювати з іншими павіанами за територію, самок і місце в павіанській ієрархії.
А если просто дрессирует?  :-\
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

Python

Цитата: DarkMax2 от мая 15, 2013, 18:56
Цитата: Python от мая 15, 2013, 18:55
Цитата: Iskandar от мая 15, 2013, 17:10
Если зоолог возится с павианами, это не значит, что он павиан.
Це доки він у процесі дослідження не починає воювати з іншими павіанами за територію, самок і місце в павіанській ієрархії.
А если просто дрессирует?  :-\
Павіани теж думають, що дресирують один одного.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

DarkMax2

Цитата: Python от мая 15, 2013, 19:48
Цитата: DarkMax2 от мая 15, 2013, 18:56
Цитата: Python от мая 15, 2013, 18:55
Цитата: Iskandar от мая 15, 2013, 17:10
Если зоолог возится с павианами, это не значит, что он павиан.
Це доки він у процесі дослідження не починає воювати з іншими павіанами за територію, самок і місце в павіанській ієрархії.
А если просто дрессирует?  :-\
Павіани теж думають, що дресирують один одного.
Значит нам просто не известно где настоящий дрессировщик, а где павиан.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

Pawlo

Цитата: Red Khan от мая 15, 2013, 14:35
Цитата: Pawlo от мая 15, 2013, 06:09
Цитата: -Dreame- от мая 14, 2013, 23:45
Цитата: DarkMax2 от мая 14, 2013, 23:39
И не только русско-, но турок таки кое-кто немного любил: англичане. ;)
А сейчас россияне к ним спокойно относятся. Про войны мало кто вспоминает, на самом деле. 
А как же "никто не забыт ничто не забыто", "былое величие", "историческая Россия" и прочая лабуда? На турков оно почему то,ю к счастью, не распостранилось?* :green:
Это у турков-то имперскости нет?  :o
Я имею ввиду у росиян не распотранилось на турков. Ну тоесть что не гонят у вас на них. По крайней мере по словам автора которому я ответил ;)
Лучше смерть, как избавление,
Чем быть первой средь рабынь.
Знай же ты моё решение-
Мой ответ: «Навеки сгинь!»

Pawlo

Цитата: RockyRaccoon от мая 15, 2013, 14:47
Цитата: DarkMax2 от мая 15, 2013, 14:36
Цитата: Pawlo от мая 15, 2013, 14:26
Нелегка ваша доля, Максе, Ворог Росії і свідоміт для росіян, і регіонал та борець зі свідомизмом в Україні :green:
Це доводить, що я на золотій середині між русофільством і русофобією.  8-)
Це доводить, що з русофобами ви русофiл, а з русофiлами русофоб?
Прям як апостол Павло :green:
Лучше смерть, как избавление,
Чем быть первой средь рабынь.
Знай же ты моё решение-
Мой ответ: «Навеки сгинь!»

Pawlo

Цитата: DarkMax2 от мая 15, 2013, 16:14
Цитата: RockyRaccoon от мая 15, 2013, 14:47
Цитата: DarkMax2 от мая 15, 2013, 14:36
Цитата: Pawlo от мая 15, 2013, 14:26
Нелегка ваша доля, Максе, Ворог Росії і свідоміт для росіян, і регіонал та борець зі свідомизмом в Україні :green:
Це доводить, що я на золотій середині між русофільством і русофобією.  8-)
Це доводить, що з русофобами ви русофiл, а з русофiлами русофоб?
Я центрист. Я не вірю у казку про чарівний добрий СРСР, проте не вважаю СРСР чимось на кшталт зовнішнього загарбника. І комуніст - це не синонім москаля.
У меня антикомунизм и антикремлизм это два паралельных убеждения. Я был бы против комунизма и не будь он связан с Россией и был бы против притензий России  на нас будь она не красной(как было до 17года и как есть сейчас.
 
Лучше смерть, как избавление,
Чем быть первой средь рабынь.
Знай же ты моё решение-
Мой ответ: «Навеки сгинь!»

serge-kazak

Цитата: DarkMax2 от мая 15, 2013, 14:36
Цитата: Pawlo от мая 15, 2013, 14:26
Нелегка ваша доля, Максе, Ворог Росії і свідоміт для росіян, і регіонал та борець зі свідомизмом в Україні :green:
Це доводить, що я на золотій середині між русофільством і русофобією.  8-)

Просто Макс теж з козаків, хоч не факт, що він це визнає.   :tss:

Цитата: DarkMax2 от мая 15, 2013, 14:14
Цитата: serge-kazak от мая 15, 2013, 10:09
В статті чорним по білому написано, що приєднували не до СРСР, а до Української Республіки. Так і треба називати статтю. А то "радянська оккупація" "радянська оккупація". Свої брати з Наддніпрянщини і стольного Києва класифікуються як окупанти? Так ми далеко підемо.  :down:
Дайте я Вас розцілую!!! Моя позиція така сама!  :UU:

:UU:

Red Khan

Цитата: Pawlo от мая 15, 2013, 21:26
Цитата: Red Khan от мая 15, 2013, 14:35
Цитата: Pawlo от мая 15, 2013, 06:09
Цитата: -Dreame- от мая 14, 2013, 23:45
Цитата: DarkMax2 от мая 14, 2013, 23:39
И не только русско-, но турок таки кое-кто немного любил: англичане. ;)
А сейчас россияне к ним спокойно относятся. Про войны мало кто вспоминает, на самом деле. 
А как же "никто не забыт ничто не забыто", "былое величие", "историческая Россия" и прочая лабуда? На турков оно почему то,ю к счастью, не распостранилось?* :green:
Это у турков-то имперскости нет?  :o
Я имею ввиду у росиян не распотранилось на турков. Ну тоесть что не гонят у вас на них. По крайней мере по словам автора которому я ответил ;)
Тут, пожалуй, надо раскрыть значение слова "гнать на кого-то".

alant

Цитата: Pawlo от мая 15, 2013, 21:27
Цитата: RockyRaccoon от мая 15, 2013, 14:47
Цитата: DarkMax2 от мая 15, 2013, 14:36
Цитата: Pawlo от мая 15, 2013, 14:26
Нелегка ваша доля, Максе, Ворог Росії і свідоміт для росіян, і регіонал та борець зі свідомизмом в Україні :green:
Це доводить, що я на золотій середині між русофільством і русофобією.  8-)
Це доводить, що з русофобами ви русофiл, а з русофiлами русофоб?
Прям як апостол Павло :green:
Как Ленин. Жене сказал, что пошел к любовнице, любовнице сказал, что пошел к жене, а сам на чердак, и учиться, учиться, учиться :)
Я уж про себя молчу

Pawlo

Цитата: Iskandar от мая 15, 2013, 17:10
Если зоолог возится с павианами, это не значит, что он павиан.
Причем тут упоротые или павианы. Из ваших многочисленных намеков и даже некоторых прямых слов, например в снесенной лемковской теме, очевидно что вы питаете патологическую нелюбовь не просто к каким то крайним укрнационалистам а в прицнипе к самой идее отдельной Украины и отдельного украинского языка.
Лучше смерть, как избавление,
Чем быть первой средь рабынь.
Знай же ты моё решение-
Мой ответ: «Навеки сгинь!»


serge-kazak

Цитата: Pawlo от мая 15, 2013, 13:36
Ну вдаватись в кучу і так відомих деталей я не буду. збагато тролям честі. Тіки нагадаю  що УРСР було суто маріонетковим утворенням а у довоєнні часи її навіть формально українці не очолювали

Мої предки з Полтавщини і Київщини як і взагалі чимало людей того часу, що жили в 1930х роках судячи по іншому до цього ставились. Документів, які це підтверджують багато. Все таки націоналістів було не так багато. Інша справа, що багатьох в 1930х судили як "буржуазних націоналістів" хоча вони себе так не ідентифікували. Ну так в чомусь це закономірна відповідь багатонаціонального суспільства регіону на ксенофобію українських сільських отаманів 1917-1923 рр. Та й чимало українців вживали тоді російську мову і культуру не тому, щоб відмовитись від рідної, а просто сприймаючи їх як інтернаціональні в рамках Союзу, на зразок сучасної англомовної, розглядаючи тих хто виступав проти цього як ксенофобів (так само як зараз сприйматимуть тих, хто буде виступати проти вивчення англійської).

Iskandar

Цитата: Pawlo от мая 15, 2013, 21:34
Из ваших многочисленных намеков и даже некоторых прямых слов, например в снесенной лемковской теме, очевидно что вы питаете патологическую нелюбовь не просто к каким то крайним укрнационалистам а в прицнипе к самой идее отдельной Украины и отдельного украинского языка.

Ололо, один павиан уже нарисовался  :smoke:

Pawlo

Цитата: Red Khan от мая 15, 2013, 21:32
Цитата: Pawlo от мая 15, 2013, 21:26
Цитата: Red Khan от мая 15, 2013, 14:35
Цитата: Pawlo от мая 15, 2013, 06:09
Цитата: -Dreame- от мая 14, 2013, 23:45
Цитата: DarkMax2 от мая 14, 2013, 23:39
И не только русско-, но турок таки кое-кто немного любил: англичане. ;)
А сейчас россияне к ним спокойно относятся. Про войны мало кто вспоминает, на самом деле. 
А как же "никто не забыт ничто не забыто", "былое величие", "историческая Россия" и прочая лабуда? На турков оно почему то,ю к счастью, не распостранилось?* :green:
Это у турков-то имперскости нет?  :o
Я имею ввиду у росиян не распотранилось на турков. Ну тоесть что не гонят у вас на них. По крайней мере по словам автора которому я ответил ;)
Тут, пожалуй, надо раскрыть значение слова "гнать на кого-то".
Например не делают из побед над Турций общенациональной сплочающей идеи.
Лучше смерть, как избавление,
Чем быть первой средь рабынь.
Знай же ты моё решение-
Мой ответ: «Навеки сгинь!»

Pawlo

Цитата: serge-kazak от мая 15, 2013, 21:35
Цитата: Pawlo от мая 15, 2013, 13:36
Ну вдаватись в кучу і так відомих деталей я не буду. збагато тролям честі. Тіки нагадаю  що УРСР було суто маріонетковим утворенням а у довоєнні часи її навіть формально українці не очолювали

Мої предки з Полтавщини і Київщини як і взагалі чимало людей того часу, що жили в 1930х роках судячи по іншому до цього ставились. Документів, які це підтверджують багато. Все таки націоналістів було не так багато. Інша справа, що багатьох в 1930х судили як "буржуазних націоналістів" хоча вони себе так не ідентифікували.
Я теж з цього регіону так що не треба ;)
І тут питання не у ставленні тут питання у фактах. Що республіки в СРСР були безправні і ніяких реальних ознак державності і самостійності не мали це факт. те що більшовики в Україні не млаи сил щоб прийти до влади самі, о у нечерноземній Росії мали, і що без більшовицької інтервенції радянська влада у нас сама б не постала це теж факт.
Це не означає що серед українців які були у радянській системі не було щирих патріотів подвижників і т п. звісно були і низький їм уклін
Лучше смерть, как избавление,
Чем быть первой средь рабынь.
Знай же ты моё решение-
Мой ответ: «Навеки сгинь!»

Pawlo

Цитата: Iskandar от мая 15, 2013, 21:36
Цитата: Pawlo от мая 15, 2013, 21:34
Из ваших многочисленных намеков и даже некоторых прямых слов, например в снесенной лемковской теме, очевидно что вы питаете патологическую нелюбовь не просто к каким то крайним укрнационалистам а в прицнипе к самой идее отдельной Украины и отдельного украинского языка.

Ололо, один павиан уже нарисовался  :smoke:
Не буду тешить ваше ЧСВ долгим срачем. Имеющий глаза сам прочитает и убедиться в моей правоте
Лучше смерть, как избавление,
Чем быть первой средь рабынь.
Знай же ты моё решение-
Мой ответ: «Навеки сгинь!»

Iskandar


serge-kazak

Цитата: Pawlo от мая 15, 2013, 21:43
І тут питання не у ставленні тут питання у фактах. Що республіки в СРСР були безправні і ніяких реальних ознак державності і самостійності не мали це факт.
Неправда. Вже сам факт присутності окремої Української Республіки у складі Союзу досить красномовний.

Цитировать
те що більшовики в Україні не млаи сил щоб прийти до влади самі, о у нечерноземній Росії мали, і що без більшовицької інтервенції радянська влада у нас сама б не постала це теж факт.

По моєму ви намагаєтесь розглядати Україну поза контекстом всього багатонаціонального регіону під назвою центральна Євразія, роблячи ту саму помилку, що й історики, які катять бочку на Орду і царя Чингіза, звинуваюючи їх у тому, що вони "посягнули на святу Русь". У складі Червоної Армїі і серед більшовиків від самого початку українці становили значну частку - серед них і столипінські переселенці в Сибіру і жителі центральної Росії і жителі Кубані і балтійські та чорноморські моряки і т.д. і т.п. Вони мали інше бачення ніж Скоропадський і Петлюра чи західняки у складі австрійської армії - і це було їхнє право. Для них часто була дикою сама думка про відрив від Росії. І від комплексу меншовартості вони не страждали - їхня українськість життю у складі багатонаціональної Росії, а потім і Союзу не суперечила (як не суперечить вона зараз життю українців у складі ЄС). Ці люди немало зробили для того, щоб ситуація пішла по середньому варіанту -  з одного боку багатонаціональна Українська Республіка з українським підгрунтям, з іншого боку - невіддільно у складі Союзу.

Цитировать
Це не означає що серед українців які були у радянській системі не було щирих патріотів подвижників і т п. звісно були і низький їм уклін
Та не були ці люди психами-патріотами. Люди як люди. Одні говорили на роботі російською, а дома українською і не переймалися. Ті ж кого це зачіпало піднімали питання приблизно так як це піднімається в Європі - без великого надриву, в робочому порядку. І є чимало даних, що для збереження і розвитку української мови в межах Української Республіки і Союзу в цілому, україномовної літератури і історико-культурної спадщини ці прості люди зробили більше чим базікуни-душогубці з їхніми людожерськими гаслами "помремо за Україну" чи "воля або смерть". Останні швидше використовувались як добрий привід щоб звинувачувати і саджати, чи затикати роти і ставити палки в колеса першим. До того, що ситуація в багатонаціональному Союзі повернула в бік шовінізму і нехтування європейськими, а точніше загальнолюдськими цінностями такі ура-патріоти по моєму доклали свою лепту як і ура-патріоти інших народів-націй у складі Союзу - якби не вони, всі питання вирішувались би набагато простіше і людяніше.

DarkMax2

Цитата: Pawlo от мая 15, 2013, 21:43
Цитата: serge-kazak от мая 15, 2013, 21:35
Цитата: Pawlo от мая 15, 2013, 13:36
Ну вдаватись в кучу і так відомих деталей я не буду. збагато тролям честі. Тіки нагадаю  що УРСР було суто маріонетковим утворенням а у довоєнні часи її навіть формально українці не очолювали

Мої предки з Полтавщини і Київщини як і взагалі чимало людей того часу, що жили в 1930х роках судячи по іншому до цього ставились. Документів, які це підтверджують багато. Все таки націоналістів було не так багато. Інша справа, що багатьох в 1930х судили як "буржуазних націоналістів" хоча вони себе так не ідентифікували.
Я теж з цього регіону так що не треба ;)
І тут питання не у ставленні тут питання у фактах. Що республіки в СРСР були безправні і ніяких реальних ознак державності і самостійності не мали це факт. те що більшовики в Україні не млаи сил щоб прийти до влади самі, о у нечерноземній Росії мали, і що без більшовицької інтервенції радянська влада у нас сама б не постала це теж факт.
Це не означає що серед українців які були у радянській системі не було щирих патріотів подвижників і т п. звісно були і низький їм уклін
https://uk.wikipedia.org/wiki/Скрипник_Микола
ЦитироватьСтаття потребує кардинальної переробки. Микола Скрипник надзвичайно цікава і суперечлива особистість. Соромно, що в російському варіанті його діяльність і, передусім, внесок в розвиток української культури та державності висвітлені набагато краще. Повинно бути навпаки. Вважаю, що початок статті також треба переписати. Скрипник був не просто провідним діячем радянської українізції - він був її ІДЕОЛОГОМ. На першому місці у визначенні статті повинно стояти саме це. Таким як Скрипник УРСР завдячує своїм існуванням і без перебільшення можна сказати, що й незалежна Україна також. Окрім того, вся трагедія цієї видатної людини полягає у неможливості поєднати дві несумісні ідеології - більшовизм та націоналізм. Тому, якщо говорити про особистість - також треба починти саме з цього. Я почала була редагувати, але мені здається, що переписати статтю наново - буде менше мороки.
Що про цю людину думаєте, панове?
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

DarkMax2

А ознаки державності були:
ЦитироватьСталинская конституция СССР:
Статья 15. Суверенитет союзных республик ограничен лишь в пределах, указанных в статье 14 Конституции СССР. Вне этих пределов каждая Союзная республика осуществляет государственную власть самостоятельно. СССР охраняет суверенные права союзных республик.
Статья 16. Каждая Союзная республика имеет свою Конституцию, учитывающую особенности республики и построенную в полном соответствии с Конституцией СССР.
Статья 17. За каждой советской республикой сохраняется право свободного выхода из СССР.
Статья 18-а. Каждая Союзная республика имеет право вступать в непосредственные сношения с иностранными государствами, заключать с ними соглашения и обмениваться дипломатическими и консульскими представителями.
Статья 18-б. Каждая Союзная республика имеет свои республиканские войсковые формирования.
Але то лише ознаки.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

Pawlo

Цитата: DarkMax2 от мая 15, 2013, 21:57

Що про цю людину думаєте, панове?
Думаю що він був неправий коли всупереч позиції академії наук пропихував у правопис відверті галицизми ;)
Лучше смерть, как избавление,
Чем быть первой средь рабынь.
Знай же ты моё решение-
Мой ответ: «Навеки сгинь!»

serge-kazak

Цитата: DarkMax2 от мая 15, 2013, 21:57
Що про цю людину думаєте, панове?

Цитировать
http://ukrainorus.wikia.com/wiki/Комуністи
Микола Скрипник — комуніст-більшовик україноруського козацького походження, керівник уряду УСРР, зробив вагомий вклад в українське народне відродження 1920-30 рр.

DarkMax2

Цитата: serge-kazak от мая 15, 2013, 22:06
Цитата: DarkMax2 от мая 15, 2013, 21:57
Що про цю людину думаєте, панове?

Цитировать
http://ukrainorus.wikia.com/wiki/Комуністи
Микола Скрипник — комуніст-більшовик україноруського козацького походження, керівник уряду УСРР, зробив вагомий вклад в українське народне відродження 1920-30 рр.
Шо це за вікія?
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр