Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Сайт "Афоризми" + подібне

Автор sev_tavr, октября 8, 2006, 18:38

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

sev_tavr

Висловлювання та афоризми збирав з дитинства. Приваблювали чіткість думок, лаконічність, гострота, почасти гумор, повнота, глибина описування в короткому реченні явища. До цього часу мав найбільшу збірку в Мережі цих лаконічних перлин в бібліотеці Марії Фішер-Слиж на сайті «Українське життя в Севастополі» та на сайті «Весела Абетка». Знаю про авторські колекції, які містять десятки тисяч афоризмів. Сподіваюсь на співпрацю і збільшення наповнення сайту.
Суттєву частину цього сайту окрім особистої збірки склали афоризми з книг «Українська афористика», «Енциклопедія афоризмів та крилатих фраз. Журналістика – це спосіб життя» та з сайту газети «Сільські вісті». На мій погляд, навігація та пошук по сайту будуть зручними для відвідувачів. Повідомлення можна залишити в гостьовій книзі .

Щиро вдячний за підтримку ідеї створення цього сайту благодійнику п. Юрію Яворському з Торонто, Канада.

Наповнення сайту залежить від наявності вільного часу і відображається статистикою.

Покищо розміщено -

Давня мудрість : 825
Прислів'я, приказки : 5015
Народні прикмети : 2879
Афоризми : 4538
Українська афористика : 1682

http://aphorism.org.ua/



5park

Немає слів! Велике спасибі! Я якраз шукав подібний ресурс )
:fp:


Digamma

"Я родился на корабле, но куда он плыл и откуда никто не помнит..."

sev_tavr

м.і., я чомусь розраховую, що 1) хтось позичить і 2) хтось запропонує обмінятись стежками

MV

Вчора-позавчора зробив чимало поповнень в розділах. Зараз там більше 50 000 одиниць Української афористики, Прислів'їв, приказок, Народних прикмет, тостів...
Насолоджуйтесь.

andrewsiak

Цитата: MV от февраля 22, 2009, 21:34
Вчора-позавчора зробив чимало поповнень в розділах. Зараз там більше 50 000 одиниць Української афористики, Прислів'їв, приказок, Народних прикмет, тостів...
Насолоджуйтесь.

глянемо! дякую
той ще ся не вродив, щоб усім догодив.

Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр