Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Юніксвейні браузери: uzbl та surf

Автор fujhi, июля 27, 2012, 12:25

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

fujhi

Offtop
После французской оккупации форума произошла либерализация правил, такшта теперь этой теме место здесь, а не в Загальному спілкуванні. Там она всё равно загнётся.

Встановив собі вдома surf та uzbl та останнім часом використовую саме їх. І, як не дивно, більше використовую surf. Виявилося, що для мене простота зручніше функціональності.

Не дивлячись на те, що обидва ці проекту наголошують на юніксвейності, це юніксвейність різна: у surf'а це юніксвейність у стилі Plan 9, а у uzbl — у стилі GNU.

В uzbl є файл налаштувань зі своїм синтаксисом та вже готові настройки для, наприклад, пошуку в DuckDuckGo або Гуглі чи, наприклад, переходу по посиланням по номеру. Взагалі-то це зручно, але розбиратися для цього в окремій мові?..

У surf'а налаштувань мінімум. У нього навіть немає рядку статусу, а для вводу адреси викликається dmenu. Мені це здалося зручнішим. Для пошуку в dgg мені легше створити якийсь скрипт та навісити його на якусь клавішу, ніж розбиратися, як мої зміни повпливають на теперішню функціональність.

До речі, можна замінити dmenu своїм скриптом — який викликає dmenu і, якщо рядок не є адресою, шукає його в DuckGoGo. Функції uzbl виявляються зайвими.

А що Ви думаєте про юніксвейні оглядачі?
Этот аккаунт официально заброшен. Связаться со мной можно по всё тому же адресу, [email]dmymd@yandex.ru[/email]. Всем пока!

Python

Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

fujhi

По ідеї взагалі не юзається... Хіба що через VirtualBox який.

Хоча на сайті surf'а є експериментальні скриншоти, але зібрати WebKit на віндовсі — той ще подвиг.
Этот аккаунт официально заброшен. Связаться со мной можно по всё тому же адресу, [email]dmymd@yandex.ru[/email]. Всем пока!

Python

Цитироватьале зібрати WebKit на віндовсі — той ще подвиг
Відкомпільовані білди з оф. сайту веб-кота для цього не підійдуть?
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

fujhi

Це ж Вам не ява, там потрібні не тільки скомпільовані файли, але й lib-файли, що потрібні для того, щоб компонувати програму з динамічною бібліотекою, чи a-файли, щоб компілювати програму зі статичною бібліотекою...
Этот аккаунт официально заброшен. Связаться со мной можно по всё тому же адресу, [email]dmymd@yandex.ru[/email]. Всем пока!

fujhi

А ще файли на офсайті (наскільки я розумію) скомільовано з віндовими елементами керування (кнопочки там на сайтах, тощо), а потібні GTK-шні.
Этот аккаунт официально заброшен. Связаться со мной можно по всё тому же адресу, [email]dmymd@yandex.ru[/email]. Всем пока!

Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр