Author Topic: Як Прохасько зіпсував гуцульську мову  (Read 35919 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Python

• Moderator
  • *
  • Aluarium agent
P.S. та добре, вже йду, піду сумувати десь-інде
Ех, а я вже був зрадів...
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Online From_Odessa

• Кожаный проказник
читаю-читаю... це якийсь геть неправильний русин
Я теж :( Думав, Керн_Ната повернулась. Сподіваюсь, таки повернеться.
Шансы есть всегда. Даже, когда их нет (с)
Многие думают, что футбол - это вопрос жизни и смерти. Ерунда. Футбол куда важнее (с) Б. Шенкли
Программирование - ещё один вид искусства (с) From_Odessa

Offline Sandar

Я до пані Керн Нати колись грубив. Перепрошую пані Нато. Я тоді був значно дурніший ніж зараз.

Offline Kern_Nata

Сподіваюсь, таки повернеться.
пошук знов сюда завів... а потім той "Русин" - почала його читати, а він лиш хамить: "гугл в помасчь" та таку інше.
його напряму питають, а він лиш вумнічає
а це сумно і непродуктивно
грубив
не пам’ятаю :)
VOLĀNTĀ ALTE

что, собственно, происходит и, главное, чего нам завтра ждать...
На що очікуємо цього року? мерзотники...
VOLĀNTĀ ALTE

Online From_Odessa

• Кожаный проказник
пошук знов сюда завів... а потім той "Русин" - почала його читати, а він лиш хамить: "гугл в помасчь" та таку інше.
його напряму питають, а він лиш вумнічає
а це сумно і непродуктивно
Тут є багато хто інший :) Повертайтесь та залишайтесь з нами :)
Многие думают, что футбол - это вопрос жизни и смерти. Ерунда. Футбол куда важнее (с) Б. Шенкли

Offline Sandar

Я не ображав, але вів діалог в дурнуватому тоні.

Offline Kern_Nata

Повертайтесь та залишайтесь з нами
imho форуми віджили своє, як місце для спілкування, принаймні для мене, я відвикла шукати потрібну тему, аби саме там щось прочитати чи написати, але розумію, що інакше буде безлад і отримаю по хвосту від модератора :)
VOLĀNTĀ ALTE

Offline Python

• Moderator
  • *
  • Aluarium agent
і отримаю по хвосту від модератора :)
Від кого — від мене?.. ;D

imho форуми віджили своє, як місце для спілкування
Здається, зараз і соцмережі потихеньку відмирають. А я на них і підсісти як слід не встиг (ну не пре мені, коли для того, щоб просто спілкуватися з людьми, треба мало не резюме, як на роботу, написати в своєму профілі).
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Offline Kern_Nata

«АзбуцЪ» Гёнце
«Нягівська постила»
не знайшла, хоча саме за останнім і приходила :)
VOLĀNTĀ ALTE

Offline Sandar

Здається, зараз і соцмережі потихеньку відмирають. А я на них і підсісти як слід не встиг (ну не пре мені, коли для того, щоб просто спілкуватися з людьми, треба мало не резюме, як на роботу, написати в своєму профілі).
По чому ти бачиш, шо вони відмирають? Як узагалі ти можеш бачити, коли ні в якій мережі не зареєстрований?

Online From_Odessa

• Кожаный проказник
imho форуми віджили своє, як місце для спілкування
Про ве можна довго дискутувати, але конкретно ЛФ точно своє не віджив. Пии цьомц тут дуже високий рівень дозволу оффтопу.

Offline Python

• Moderator
  • *
  • Aluarium agent
По чому ти бачиш, шо вони відмирають? Як узагалі ти можеш бачити, коли ні в якій мережі не зареєстрований?
Інформаційна присутність посилань на соцмережі в інших джерелах. Якщо раніше це було настільки маст-хев, що в деяких з них я навіть зареєструвався, то нині я просто не бачу явної переваги соцмереж перед іншими варіантами спілкування в інеті.
Ну і той факт, що Гугл вирішив закрити свою відносно успішну соцмережу, теж багато про що свідчить.

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.
Name: Email:
Verification:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image
Type the letters shown in the picture:
√49 Напишите ответ строчными буквами:
«Сто одёжек, все без застёжек» — что это?: