Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Przedstawienie szkolne

Автор Jegor, ноября 14, 2022, 20:41

Jegor

Dzien dobry, jestem z Bialorusi i ucze sie w Szkole polskiej (powiat Grodzienski); moze ktos zna naszego dyrektora, pani Halina Bulaj. W naszej szkole jest tradycja, na kazde swieto Bozego narodzenia ustawiac scene. Dla tego bardzo potrzebuje scenariusza dla tego przedstawienia, moze ktos moze popmoc i wyslac mi tego scenariusha, bo nigdzie nie moge jego znaliezc.
Bardzo proshe!!!
E-mail: egor228822op@gmail.com

P.S.
Nie mam polskiego alfabetu na komputerze, dla tego litery napisane z blondami.

Upliner

Цитата: Jegor от ноября 14, 2022, 20:41scenariusha
proshe
Offtop
Kiedyś sam popełniałem takie błędy. Ale blondy zamiast błędów to coś nowego. Na pewno pochodzą od blondynek :)
Мы, видите ли, винтили вентили аж квинтиллион раз!
LiPo agent

Pinia

Цитата: Jegor от ноября 14, 2022, 20:41Dzien dobry, jestem z Bialorusi i ucze sie w Szkole polskiej (powiat Grodzienski); moze ktos zna naszego dyrektora, pani Halina Bulaj. W naszej szkole jest tradycja, na kazde swieto Bozego narodzenia ustawiac scene. Dla tego bardzo potrzebuje scenariusza dla tego przedstawienia, moze ktos moze popmoc i wyslac mi tego scenariusha, bo nigdzie nie moge jego znaliezc.
Bardzo proshe!!!
E-mail: egor228822op@gmail.com

P.S.
Nie mam polskiego alfabetu na komputerze, dla tego litery napisane z blondami.

Szukaj "jasełka". Tak nazywają się przedstawienia bożenarodzeniowe
Popatrz tutaj:
http://www.sprzeplino.pl/publikacje/ledwon/scen_boz_nar.pdf
All people smile in the same language!

Pinia

Mam jeszcze swój scenariusz, ale w maszynopisie. Był kiedyś publikowany w podręczniku szkolnym i w czasopiśmie dla nauczycieli. Spróbuję to zeskanować i ci podesłać.

Pinia

Jegorze, znalazłam w swoich materiałach obiecane scenariusze. Wysłałam je pod adres, który podałeś. Masz ich w załączniku kilka.  :)
Pozdrowienia dla uczniów Twojej szkoły i pani dyrektor.

Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:

√49:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр