Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Україна: Захід чи Середина Старого Материка?

Автор Сергий, октября 7, 2022, 23:28

0 Пользователи и 2 гостей просматривают эту тему.Python

Питання залежить від того, що ми називаємо тут материком (Європу чи Євразію) і де проводимо західну межу Європи (якщо по Дону, то якраз східне прикордоння виходить). Для античних географів, що розділили Європу та Азію, сучасні українські землі були північною межею Ойкумени.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Rusiok

Україна: Захід чи Середина Старого Материка?
Цитата: Сергий от октября  7, 2022, 23:28Україна: Захід чи Середина Старого Материка?
Україна є захід.
1) Більша частина населення Землі проживає у Китаї, Індії, АСЕАН та прилеглих країнах. Тобто з точки зору більшості людства, Україна - на заході.
2) Україна знаходиться у Європі. Європа - це два великих півострова матеріка Старий світ (матеріка Євразія плюс Афріка, яка також є півостровом єдиного матеріка). Вся Україна, крім острова Тузла у Керченській протоці, належить до Європи за найдавнішим, ще давньогрецкім поділом.
3) Заселення України йшло переважно зі сходу на захід: індоєвропейці (гілкою яких є ми, слов'яні), індоіранські народи (кіммерійці, скіфи, сармати), тюркські народи булгари, хазари, печеніги, торки, гузи, половці і татари - всі прийшли зі сходу і сформували український народ. Тільки в останні два-три сторіччя південно-східна частина України ущильнилася притокою населення із заходу, але й зі сходу (тобто на захід!) багато переселилося народу.
4) Українській південь - це майже найзахідна частина Великого Степу (західніше тільки молдавська частина Буджака, румунська Добруджа та угорська Пушта).

Але Україна є й серединою Старого світу.
1) Від України далеко до крайніх точок єдиного шматка суходолу, на якому вона розташована: до мисів Рока в Португалії, Челюскіна на Таймирі, Дежньова на Чукотці, Піай в Малайзії, Агульяс в Південній Африці, Альмаді в Сенегалі. Звісно, Україна не в центрі, але точно в середині Старого світу.
2) Україна розташована на берегах морів, які найбільш вдаються  в середину матеріка: для досягнення берегів України доведеться з океану йти через Гібралтар через західну і, потім, через східну частину Середземного моря, далі між островами Егейського моря, через Дарданели, Мраморне море, Босфор, через Чорне море, далі в Одеську затоку або ще далі всередину матеріка через Керченську протоку і Азовське море. Дійсно середина  Старого світу!
"проект предлагал сократить разговорную речь путем сведения многосложных слов к односложным и упразднения глаголов" - Джонатан Свифт. Путешествие в Бальнибири

Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:

√49:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр