Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Есперимент: дібрати асоціації до наступних слів

Автор Yuliia P., ноября 22, 2020, 02:10

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

Yuliia P.

Здрастуйте! Задали провести опитування, тож я вирішила пошукати бажаючих долучитися на цьому форумі). Буду дуже вдячна за відповіді.

Суть опитування: дібрати асоціації до слів БІБЛІОТЕКА, ФІЛОЛОГ, ЕНЦИКЛОПЕДІЯ, КУЛЬТУРА, РОЗУМ.
Підійдуть будь-які асоціації: прикметники...дієслова...фразеологізми... будь-які частини мови та словосполучення, які асоціюються у Вас  із зазначеними вище словами. Також необхідно додати Ваші власні визначення цих слів (Бібліотека - це... Енциклопедія - це...). "Неправильних" відповідей тут не буде).

Наостанок ще скажу, що для моїх анкет потрібні такі дані: вік, стать, місце народження та місце проживання, освіта (середня/середня спеціальна/неповна вища/вища), якими мовами Ви володієте. Якщо це все вказано у вас в профілі, то не пишіть, я просто подивлюсь у профіль. Якщо ні, то бажано, щоб ви це вказали. Імена і прізвища не потрібні, опитування анонімне.


Švarn Lvovič

бібліотека - це де книги, асоц. з бубликом
філолог - не знаю, що вони роблять щодо мови, асоц. з родичем мачухі... довга неприємна історія
енц. - велика книга, де підріб'язно щось розказано. асоц. з колекцією енц-ій для дітей
культура - сукупність  всього, що "належе" до людей. асоц. з етимол. сього слова
розум - опит, якийсь стан людини. асоц. з фильмом про Хмельницького.
дані, сподіваюсь є.


Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр