Author Topic: *Хто звідки і чим володіє  (Read 174 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Vlad26t

Jeremiah, ви володієте українською?

Offline Jeremiah

Нет.

Offline Vlad26t

Нет.
Почему нет смысла в украинском языке? :negozhe:

Offline Sandar

А де Єремія пише, шо нема смисла?

Offline Vlad26t

А де Єремія пише, шо нема смисла?
В тому, шо він не знає української.

Offline Sandar

Так шо це виходить шо в словацькій мові нема сенсу, бо я її не знаю?

Людина не може знати всі мови.

Offline Vlad26t

Людина не може знати всі мови.
Cправа не в всіх мовах, а лише в українській :P

Offline Jeremiah

Видимо, Влад просто решил, что раз я пишу что-то на тему истории украинского, значит, я имею какое-то отношение к Украине. В профиле же нигде не написано, откуда я и где я сейчас нахожусь.

Offline Vlad26t

Видимо, Влад просто решил, что раз я пишу что-то на тему истории украинского, значит, я имею какое-то отношение к Украине. В профиле же нигде не написано, откуда я и где я сейчас нахожусь.
Можно одновременно иметь отношение к украинскому языку, но не иметь отношение к Украине ;up:

Offline Sandar

Ну, да. Моволюбіє.

Лінгвофілія.

Offline Jeremiah

Можно одновременно иметь отношение к украинскому языку, но не иметь отношение к Украине
Это крайне маловероятно. Гораздо чаще бывает наоборот.

Offline Vlad26t

Можно одновременно иметь отношение к украинскому языку, но не иметь отношение к Украине
Это крайне маловероятно. Гораздо чаще бывает наоборот.
В этом разделе многовероятно писать на украинском. Гораздо реже - на русском.

Offline Jeremiah

Ну да, это закономерно следует из его демографии. О чём вообще разговор?

Offline Vlad26t

Ну да, это закономерно следует из его демографии. О чём вообще разговор?
Вы когда-нить хотели выучить украинский?

Offline Sandar

Влад, а Ви з якогось вкраїнського мегаполіса чи з Росії? Чи з якогось неросійського і невкраїнського російськомовного міста?

Offline Vlad26t

Влад, а Ви з якогось вкраїнського мегаполіса чи з Росії? Чи з якогось неросійського і невкраїнського російськомовного міста?
Я з Вкраїни, а Єремія ніяк не може бути.

Offline Sandar

Українська має сенс, мені здається тільки для україномовних (звісно, не для всіх, але порахувати як?). Бо це їхня мова. Мова так чи інакше важлива для кожної людини, мені здається. А от російська має сенс не лише для російськомовних, а й для україномовних, бо вони нею гуглять (я вже не «ґуґлити», а «гуглити», хе хе) і знаходять корисну інформацію. Ми мусимо шось творити, шоб і вкраїнською було корисно гуглити...

Я з Вкраїни, а Єремія ніяк не може бути.
Єремія, здається, з Саратова? Я чомусь деякі російські міста плутаю, тому можу помилитись. Вибачте.

Влад, а з якого Ви регіону? Південь, Схід, Центр, Київ?

Offline Vlad26t

Jeremiah, а как вы умудряетесь взаимодействовать с другими участниками, пишущими на украинском?

Offline Sandar

Jeremiah, а как вы умудряетесь взаимодействовать с другими участниками, пишущими на украинском?
Єремія, наскільки я розумію, дуже давно на форумі. Тому це не складно за стільки років.

Наприклад, ДаркМакс колись в усіх розділах писав по вкраїнськи. Я колись так попробував, то мене попросили так не робити (це зрозуміло) і я перестав (ну і шиза трохи пройшла). А як Максу морально вдавалося скрізь писати мовою, яку багато хто не розуміє, бо не цікавляться цим напрямком.

Offline Jeremiah

Ну, не на китайском же. Для того, чтобы понимать украинский, совершенно не обязательно всерьёз его учить. Достаточно знать основные фонетические соответствия, помнить несколько служебных слов, и, желательно, уметь трохэ гадать по польску, чтобы мозги не плавились в случае недостатка контекста.

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.
Name: Email:
Verification:
√49 Напишите ответ строчными буквами:
«Сто одёжек, все без застёжек» — что это?: