Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.
Ограничения: максимум вложений в сообщении — 3 (3 осталось), максимальный размер всех файлов — 300 КБ, максимальный размер одного файла — 100 КБ
Снимите пометку с вложений, которые необходимо удалить
Перетащите файлы сюда или используйте кнопку для добавления файлов
Вложения и другие параметры
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр

Сообщения в этой теме

Автор Conservator
 - мая 31, 2013, 12:20
Цитата: LUTS от мая 30, 2013, 23:03
Зараз ще є. Правда виходить опівночі в неділю.

не пам'ятаю, у який день тижня воно йшло (час був той самий, північ чи перша десь), але точно пам'ятаю, що дивився з першої передачі (випадково, перший фільм був - (wiki/uk) Американська_ніч_(фільм) - його потім повторювали на якийсь ювілейний випуск проґрами).

у часи, коли не існувало торентів із артхаузним кіном це був ковток чистого повітря. власне, ще й добрячий штовхан для розвитку моїх смаків у старших клясах школи.
Автор LUTS
 - мая 30, 2013, 23:03
Цитата: Conservator от мая 30, 2013, 20:09
Цитата: Svidur от мая 30, 2013, 18:20
На 1+1 також були цілком придатні до перегляду передачі. "Документ" та "Імперія кіно" з Макаровим, наприклад.

найкрутіше за всю історію 1+1 - "Аргумент-кіно" з Володимиром Войтенком. я балдів від тих фільмів просто. найкращі кіноспогади зі шкільних років.
Зараз ще є. Правда виходить опівночі в неділю.
Автор Conservator
 - мая 30, 2013, 20:09
Цитата: Svidur от мая 30, 2013, 18:20
На 1+1 також були цілком придатні до перегляду передачі. "Документ" та "Імперія кіно" з Макаровим, наприклад.

найкрутіше за всю історію 1+1 - "Аргумент-кіно" з Володимиром Войтенком. я балдів від тих фільмів просто. найкращі кіноспогади зі шкільних років.
Автор Svidur
 - мая 30, 2013, 18:20
На 1+1 також були цілком придатні до перегляду передачі. "Документ" та "Імперія кіно" з Макаровим, наприклад.
Автор Python
 - мая 30, 2013, 17:58
Чому ж, до приходу 1+1 та іншої комерції, креативність УТ (собливо УТ-2) була на висоті.
Автор Conservator
 - мая 30, 2013, 17:51
Довгоносики - шедевр, який можна передивлятися постійно. за самих них можна пробачити безглуздому укрТБ факт його існування.
Автор DarkMax2
 - мая 30, 2013, 17:46
Довгоносики фрева!
Автор Svidur
 - мая 30, 2013, 17:07
Не початок, а кінець 90-х, але класно  ::) Епічна серія про Курочку Рябу
ЦитироватьА яїчко виросло велике-велике і вбило Буратіно...

Автор Conservator
 - мая 30, 2013, 08:53
Цитата: Pawlo от мая 30, 2013, 02:51
Це не питання мови чи ідеології це питання висоти освтініх і культурних потреб та рівню розвитку людини. Знаю багатьох росмовних у яких таке саме перетікання

так, звісно. просто конкретно в моєму колі культурні потреби, які не може задовільнити сучасне укр. телебачення, мають саме україномовні (трохи російськомовних теж). власне, просто серед моїх знайомих ровесників вони переважають, а знайомі російськомовні старші.
Автор alant
 - мая 30, 2013, 03:56
Цитата: Wolliger Mensch от мая 28, 2013, 20:17
Цитата: Pawlo от мая 28, 2013, 01:18
Зараз на телебаченні взагалі якесь московське засилля :(

Тому що воно телебачення. А була б телевізія, було б все йнакше. ;D
Тоді б було не евробачення, а евровізія.