Ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.
Ограничения: максимум вложений в сообщении — 3 (3 осталось), максимальный размер всех файлов — 300 КБ, максимальный размер одного файла — 100 КБ
Снимите пометку с вложений, которые необходимо удалить
Перетащите файлы сюда или используйте кнопку для добавления файлов
Вложения и другие параметры
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр

Сообщения в этой теме

Автор Сергий
 - февраля 2, 2019, 11:00
Питання трохи в другому - які з цих слів і їх сполучень варто чи не варто, ви готові чи не готові вживати в якості самоназви? Сам я популяризую їх усі. А заодно і самоназву фрипулья в т.ч. в смислі людини і потенційного козака Фрипульястану (України рівної Безмежжю в епоху глобалізації).
Автор Python
 - февраля 2, 2019, 04:38
Як нащадок козаків і селян-кріпаків, можу сказати, що «козак», у випадку моїх предків, стосувалося, в першу чергу, суспільного стану. Чи можна це назвати самоназвою? Очевидно, не в тому сенсі, як собі уявляє топікстартер: безумовно, козаки пишалися своїм більш високим статусом, але ж не настільки, щоб мати своїх земляків-некозаків за чужинців.
Автор Сергий
 - февраля 2, 2019, 01:19
Як ви ставитесь до того, щоб українці поряд з самоназвою українець вживали в побуті, спілкуванні і різних видах творчості (в т.ч. на предмет історії, світогляду і філософії власного народу) інші самоназви, зокрема козак, русин, християнин, степовик, козак-українець, християнин-степовик, християнин-русин, людина вільної України, люди святої Русі, українські люди, руські люди, козаки-християни, козаки-степовики, воїни Христові з діда-прадіда, люди Доброго Бога і Його Вічного Війська і т.д. і т.п.?