Здравствуйте. Помогите, пожалуйста прочитать и перевести.

Автор San_Krauch, октября 16, 2018, 12:01

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

MARKIG

У меня с ошибками получается:
promissis tribus proclamaticnibus, nullo que detecto impedimento, de coetere omnibus rite servatis, servandis benedixit – Josephus Andrzejewski сooperator loci




MARKIG

Цитата: San_Krauch от октября 16, 2018, 12:01
У меня с ошибками получается:
promissis tribus proclamaticnibus, nullo que detecto impedimento, de coetere omnibus rite servatis, servandis benedixit – Josephus Andrzejewski сooperator loci




дуге


                    Praemissis tribus proclamationibus nulloque detecto impedimento
                    de cetero [caetero] omnibus rite servantis servandis benedixit Iosephus
                    Andrzejewski Cooperator loci.

                    Після того , як були проведені (відмовлені) три шлюбні виголошення
                    і так , як жодної перешкоди не було виявлено , і після виконання всього іншого ,  що слід виконати відповідно до обряду
                    благословив Йосип Андрієвський місцевий помічник пароха.

---------------------------------------------------------------------------

                    Ось таким я бачу текст і відповідно мій переклад . Даю змогу фахівцям вказати на мої помилки .

                                  З Повагою . agrammatos , K MI , Georgos Therapon  ...



MARKIG

Цитата: дуге от октября 17, 2018, 12:53

                    Praemissis tribus proclamationibus nulloque detecto impedimento
                    de cetero [caetero] omnibus rite servantis servandis benedixit Iosephus
                    Andrzejewski Cooperator loci.

                    Після того , як були проведені (відмовлені) три шлюбні виголошення
                    і так , як жодної перешкоди не було виявлено , і після виконання всього іншого ,  що слід виконати відповідно до обряду
                    благословив Йосип Андрієвський місцевий помічник пароха.

---------------------------------------------------------------------------

                    Ось таким я бачу текст і відповідно мій переклад . Даю змогу фахівцям вказати на мої помилки .

                                  З Повагою . agrammatos , K MI , Georgos Therapon  ...

дуге, дякую Вам

Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр