Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

*Правильні козаки в сучасних обставинах

Автор serge-kazak, сентября 16, 2012, 12:29

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

serge-kazak

Цитата: DarkMax2 от сентября 16, 2012, 11:53
Учора був на цьому ярмарку. Ось таку мометку додому приніс. :)
красиво.  ;up:


p.s. от тільки цікаво - чи коли небудь у нас навчаться зображувати козака без зброї, без бандури і без шаровар? адже можна модернізувати образ? чи фантазії катма? а то козак зі зброєю і подібним побажанням виглядає як мілітаристська пропаганда або як анахронізм, який до сучасних людей має мало відношення.  :???

LUTS

Цитата: serge-kazak от сентября 16, 2012, 12:29
красиво.  ;up:


p.s. от тільки цікаво - чи коли небудь у нас навчаться зображувати козака без зброї і без бандури? чи фантазії катма? а то козак зі зброєю і подібним побажанням виглядає як мілітаристська пропаганда або як анахронізм, який до сучасних людей має мало відношення.  :???
З чим має бути козак? З мобільним телефоном?
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

serge-kazak

Цитата: LUTS от сентября 16, 2012, 12:33
З чим має бути козак? З мобільним телефоном?

і так теж. козак - він в усьому козак, тільки цей образ треба вміти влучно передати, а у нас тільки й вміють, що копіювати старі дідівські розробки. проти них я звісно нічого немаю - але пора видумувати щось новеньке.   :srch:

пропоную обговорити яким має бути образ сучасного козака?

Python

Цитироватьp.s. от тільки цікаво - чи коли небудь у нас навчаться зображувати козака без зброї, без бандури і без шаровар?
З чого тоді буде видно, що він козак? З іншого боку, якщо вважати, що всі люди — козаки, то козаків без неприємної для Вас атрибутики зображують іще з часів палеоліту. Бабуся з котом (а що, вона теж козак!) ніби без шароварів — отже, вміють і в нас :)
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

serge-kazak

Цитата: Python от сентября 16, 2012, 20:47
Цитироватьp.s. от тільки цікаво - чи коли небудь у нас навчаться зображувати козака без зброї, без бандури і без шаровар?
З чого тоді буде видно, що він козак? З іншого боку, якщо вважати, що всі люди — козаки, то козаків без неприємної для Вас атрибутики зображують іще з часів палеоліту. Бабуся з котом (а що, вона теж козак!) ніби без шароварів — отже, вміють і в нас :)

сформулюю питання так - як на вашу думку має виглядати сучасна вільна людина?  :eat:

Python

Цитата: serge-kazak от сентября 16, 2012, 20:58
сформулюю питання так - як на вашу думку має виглядати сучасна вільна людина?  :eat:
Вільних людей не існує. Всі ми раби обставин.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

andrewsiak

Цитата: Python от сентября 16, 2012, 21:01
Цитата: serge-kazak от сентября 16, 2012, 20:58
сформулюю питання так - як на вашу думку має виглядати сучасна вільна людина?  :eat:
Вільних людей не існує. Всі ми раби обставин.
Не всі. А лише ті, хто вважає себе рабами обставин. А інші роблять так, щоб обставини працювали на них.
той ще ся не вродив, щоб усім догодив.

Python

Цитата: andrewsiak от сентября 16, 2012, 21:10
Не всі. А лише ті, хто вважає себе рабами обставин. А інші роблять так, щоб обставини працювали на них.
Інші думають, що роблять так, щоб обставини працювали на них, хоча саме уявлення про власну вигоду від цих обставин є результатом інстинктивних бажань (визначених генами!), культурноспецифічних уявлень про краще й гірше (визначених навколишнім культурним середовищем), власного досвіду (обставини в чистому вигляді!). Усвідомлюємо ми це чи ні, але ми самі визначені наперед обставинами. Свобода волі — просто горда назва наших мозкових рефлексів, у своїй основі таких же простих, як і підколінний рефлекс, що спрацьовує, коли невропатолог нас б'є молотком під коліно, і ми смикаємо ногою.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

andrewsiak

Усе залежить від точки зору. І, як не дивно, ті, хто вважає, що обставини працюють на них, досягають успіху. А ті, хто вважає себе рабом обставин, фактично дозволяють іншим керувати своїм життям.
той ще ся не вродив, щоб усім догодив.

Sirko

Цитата: serge-kazak от сентября 16, 2012, 20:58сформулюю питання так - як на вашу думку має виглядати сучасна вільна людина?  :eat:

Morgan Freeman (I)

Python

Цитата: andrewsiak от сентября 16, 2012, 21:26
Усе залежить від точки зору. І, як не дивно, ті, хто вважає, що обставини працюють на них, досягають успіху.
Ні, вони досягають того, чого можуть досягти, і успішно переконують себе, що це успіх, паралельно заплющуючи очі на власні невдачі — так спокійніше. А спитай будь-кого з них, чого вони ще не поставали всі поголовно королями й президентами, маючи обставини в своїх руках — вони тут же займуть позу лисиці перед виноградом.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

serge-kazak

Бог дав кожній людині право вибору, у неї є вибір вважати себе вільною або невільною, або поєднувати обидві точки зору в залежності від обставин - мені третій, середній варіант найбільше подобається, згадайте - в старовину вільні люди не боялись визнавати себе рабами (Божими). Люди, які не можуть визнати, що вони  раби - обставин, гріха або Бога чи життя - вони все одно невільні, невільні визнати істину. Так само люди, які постійно говорять, що вони раби, забуваючи про те, що кожній людині Богом дається життя, свобода воля, право вибору - вони теж роблять велику помилку.  :donno:

Python

Щоб було біле, має бути й чорне. Щоб серед людей були козаки, серед людей мають бути й некозаки. Але Ваше визначення козака виключає саму можливість існування некозака. Отож, час брати бритву Оккама й починати голитися...
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

serge-kazak

Цитата: Python от сентября 16, 2012, 22:03
Щоб було біле, має бути й чорне. Щоб серед людей були козаки, серед людей мають бути й некозаки. Але Ваше визначення козака виключає саму можливість існування некозака. Отож, час брати бритву Оккама й починати голитися...

а чому має бути біле і чорне? щоб нам легше жилося? воно то звісно й є, але чи це біле і чорне завжди таке як ми собі уявляємо? якщо ідея про те, що всяка людина є козаком, що неволя - поняття відносне, спасла людям (нашим предкам) життя - то чи не отримало вже одним цим таке бачення право на існування? :???

Python

Якщо навіть невільник є вільною людиною — козаком, то якесь із цих понять зайве — або козак, або людина.

Крім того, всі Ваші козаки — актори. Життя — це гра, і люди в нім...
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

serge-kazak

Цитата: Python от сентября 16, 2012, 22:35
Якщо навіть невільник є вільною людиною — козаком, то якесь із цих понять зайве — або козак, або людина.
Людина є homo sapiens, але це не значить, що якесь з цих понять зайве.  ;)

LUTS

Цитата: serge-kazak от сентября 16, 2012, 23:27
Цитата: Python от сентября 16, 2012, 22:35
Якщо навіть невільник є вільною людиною — козаком, то якесь із цих понять зайве — або козак, або людина.
Людина є homo sapiens, але це не значить, що якесь з цих понять зайве.  ;)
Дивно, що ви не виділяєте козачок. Вони теж мають право на існування.  :-[
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

Lodur

8-й Девственник Лингвофорума

If the doors of perception were cleansed, everything would appear to man as it is: infinite. (W. Blake)
Какая потребителю разница, какой продукт лучше не работает?.. (Awwal12)

LUTS

Цитата: Lodur от сентября 17, 2012, 00:12
Цитата: LUTS от сентября 17, 2012, 00:07Дивно, що ви не виділяєте козачок. Вони теж мають право на існування.  :-[
Амазонки? ;D
Так. Всі - козаки! А амазонки - козачки.
Згадався не дуже культурний вислів Ірени Карпи  :-[
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

serge-kazak

Цитата: LUTS от сентября 17, 2012, 00:07
Дивно, що ви не виділяєте козачок. Вони теж мають право на існування.  :-[
поняття вільна людина однаково може бути віднесена і до чоловіка і до жінки. козачка - це одна з форм поняття козак, так само як професорка - одна з форм поняття професор.  :donno:

p.s. а амазонки - то взагалі з іншої опери. хто сказав, що ці жінки були вільними, якщо вони не могли дозволити собі створити нормальну сім'ю? кажу - про козаків вам розповідали якусь нісенітницю, казочки, які до істинного вчення мають лише віддалене відношення.  :???

LUTS

Цитата: serge-kazak от сентября 17, 2012, 00:15
Цитата: LUTS от сентября 17, 2012, 00:07
Дивно, що ви не виділяєте козачок. Вони теж мають право на існування.  :-[
поняття вільна людина однаково може бути віднесена і до чоловіка і до жінки. козачка - це одна з форм поняття козак, так само як професорка - одна з форм поняття професор.  :donno:
Ні, все-таки козачок треба виділяти! Ми ще не настільки європезовані і політкоректні. :'(
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

LUTS

Цитата: serge-kazak от сентября 17, 2012, 00:15

p.s. а амазонки - то взагалі з іншої опери. хто сказав, що ці жінки були вільними, якщо вони не могли дозволити собі створити нормальну сім'ю?  :???
Амазонки - не козачки?  :'(
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

serge-kazak

Цитата: LUTS от сентября 17, 2012, 00:17
Ні, все-таки козачок треба виділяти! Ми ще не настільки європезовані і політкоректні. :'(
хочте - відділяйте, тільки не заплутайтеся в поняттях і не плутайте інших.


LUTS

Цитата: serge-kazak от сентября 17, 2012, 00:21
Цитата: LUTS от сентября 17, 2012, 00:18
Амазонки - не козачки?  :'(
а ви як гадаєте?  :???
Ну... Я не знаю. У вас про козаків своє уявлення, м'яко кажучи. Послухайте класику:


Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр