Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Андріївський узвіз

Автор Nekto, апреля 22, 2012, 23:59

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.


andrewsiak

Цитата: Nekto от апреля 22, 2012, 23:59
(wiki/uk) Андріївський_узвіз#Знищення_Андріївського_узвозу
Головна святиня Києва, серце Києва... Києву прийшов кінець?  :(
http://www.pravda.com.ua/photo-video/2012/04/10/6962478/
http://www.youtube.com/watch?v=G61WwQM1vjc
Ой та ладно!.. Києву не прийшов кінець навіть коли Батий його зруйнував. Так що нічого страшного не сталося
той ще ся не вродив, щоб усім догодив.

Nekto

Але після Батия то вже був не той Київ.  :(
І після Ахметова буде не той.  :(

Python

Сумно. Але рано чи пізно це мало статись. Центр Києва почав втрачати своє історичне обличчя ще за Омельченка — нині ж цей процес, як і слід було чекати, продовжує набирати обертів.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

svidomit132

Цікаво що ніхто навіть не здогадується про справжні причини цього вандалізму.
Спершу вели розкопки на майдані Незалежності біля Лядських воріт, закопалися на 20+ метрів -не знайшли.
Тепер взялися за Андріівський узвіз і знову не знайшли.
А всі ці проекти побудови офісних центрів -деза для профанів, шукають насправді дещо набагато цінніше за всі архітектурні памятки Андріівського узвозу, інакше не копали б так глибоко і грунтовно. 8-)
Старі люди брехали, а я за ними повторюю.
Щоб бачити те, що є, і чому саме так є, – треба мати очі. А щоб не дозволити іншим це побачити – треба дати їм точку зору.

Yitzik

svidomit132, а що шукають, на Вашу думку? Грааль? Зоряну браму?
Paran Quenya ar quetin Esperanto!

Python

ЦитироватьСпершу вели розкопки на майдані Незалежності біля Лядських воріт, закопалися на 20+ метрів -не знайшли.
Не факт, що не знайшли. Може, там лежала записка: «копаите пѿ андрⷭкымъ ѹзъвозомъ»? :)
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

svidomit132

Цитата: Yitzik от апреля 23, 2012, 14:46
svidomit132, а що шукають, на Вашу думку? Грааль? Зоряну браму?
Знаю та не скажу :)
Старі люди брехали, а я за ними повторюю.
Щоб бачити те, що є, і чому саме так є, – треба мати очі. А щоб не дозволити іншим це побачити – треба дати їм точку зору.

svidomit132

Цитата: Python от апреля 23, 2012, 15:17
ЦитироватьСпершу вели розкопки на майдані Незалежності біля Лядських воріт, закопалися на 20+ метрів -не знайшли.
Не факт, що не знайшли. Може, там лежала записка: «копаите пѿ андрⷭкымъ ѹзъвозомъ»? :)
Навряд чи вони коли не будь знайдуть те що шукають :smoke:
Старі люди брехали, а я за ними повторюю.
Щоб бачити те, що є, і чому саме так є, – треба мати очі. А щоб не дозволити іншим це побачити – треба дати їм точку зору.

svidomit132

А я ж казав..
Вже взялися паркінг підземний будувати, копати будуть глибоко 8-)
Старі люди брехали, а я за ними повторюю.
Щоб бачити те, що є, і чому саме так є, – треба мати очі. А щоб не дозволити іншим це побачити – треба дати їм точку зору.

andrewsiak

Цитата: Python от апреля 23, 2012, 15:17
ЦитироватьСпершу вели розкопки на майдані Незалежності біля Лядських воріт, закопалися на 20+ метрів -не знайшли.
Не факт, що не знайшли. Може, там лежала записка: «копаите пѿ андрⷭкымъ ѹзъвозомъ»? :)
рыите подъ аньдрѣѥвымь възвозъмь ;)
той ще ся не вродив, щоб усім догодив.

Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр