[Українське мовознавство складається з двох компонентів]

Автор orklyn, сентября 9, 2011, 22:49

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

orklyn

Цитата: Python от сентября  9, 2011, 21:34
Колись і «міні» замість «мені» писали. Я ось прислухався, як мої батьки говорять — таки справді, «мінí».
Колись тутечки кібернетику мали за шахрайську науку. Що тоді казати за лінгвістику, де крутять, як циган (ром!) кіньми.

Conservator

Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)


Python

Цитата: orklyn от сентября  9, 2011, 22:49
Цитата: Python от сентября  9, 2011, 21:34
Колись і «міні» замість «мені» писали. Я ось прислухався, як мої батьки говорять — таки справді, «мінí».
Колись тутечки кібернетику мали за шахрайську науку. Що тоді казати за лінгвістику, де крутять, як циган (ром!) кіньми.
Крутять і крутитимуть. Бо є ціла купа діалектів, є літературна традиція, є давні тексти, де так само доводилось шукати компроміс між фонетикою й етимологією.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Drundia

Цитата: orklyn от сентября  9, 2011, 22:49Що тоді казати за лінгвістику, де крутять, як циган (ром!) кіньми.
Українське мовознавство складається з двох компонентів, жодне з яких не має нічого спільного з мовознавством:
1. Боротьба з українським буржуазним нацьйоналізмом у мовній нормі.
2. Повернення течій (часами хворих) двадцятих років у мовну норму.

Python

ЦитироватьУкраїнське мовознавство складається з двох компонентів, жодне з яких не має нічого спільного з мовознавством:
1. Боротьба з українським буржуазним нацьйоналізмом у мовній нормі.
2. Повернення течій (часами хворих) двадцятих років у мовну норму.
Люто ненависно плюсую :(
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

orklyn

Цитата: Drundia от сентября 10, 2011, 13:01
Цитата: orklyn от сентября  9, 2011, 22:49Що тоді казати за лінгвістику, де крутять, як циган (ром!) кіньми.
Українське мовознавство складається з двох компонентів, жодне з яких не має нічого спільного з мовознавством:
1. Боротьба з українським буржуазним нацьйоналізмом у мовній нормі.
2. Повернення течій (часами хворих) двадцятих років у мовну норму.

Сказав - як вузлом зав'язав!!!

Artemon

Приплюсую і я. Коли кажеш, що займаєшся структурною лінгвістикою, люди вилупляють очі, ніби ти з іншої планети.
За разнообразие в мире языков: //vk.com/lingvomir
    [li]Чёрное и белое - лишь условные абстракции. Но жить, навешивая ярлыки, куда проще.[/li]
    [li]Green ideas и глокая куздра сообщают, что главное – принцип. Слова меняются, модели остаются.[/li]
    [li]Хорошо кишинёвскому сыну тайца и египтянки.[/li]
    [li]Ругая эсперанто, предлагайте альтернативы. Многие в вашей стране смотрят голливудские фильмы без перевода?[/li]
    [li]Живой язык = мёртвый конланг + армия и флот.[/li]
    [li]Центру нужны единое мнение, единый язык и смиренные налогоплательщики.[/li]

orklyn

Цитата: Artemon от сентября 11, 2011, 02:48
Приплюсую і я. Коли кажеш, що займаєшся структурною лінгвістикою, люди вилупляють очі, ніби ти з іншої планети.
То зробіть добру справу: ініціюйте тему - структурна лінгвістика.

Artemon

За разнообразие в мире языков: //vk.com/lingvomir
    [li]Чёрное и белое - лишь условные абстракции. Но жить, навешивая ярлыки, куда проще.[/li]
    [li]Green ideas и глокая куздра сообщают, что главное – принцип. Слова меняются, модели остаются.[/li]
    [li]Хорошо кишинёвскому сыну тайца и египтянки.[/li]
    [li]Ругая эсперанто, предлагайте альтернативы. Многие в вашей стране смотрят голливудские фильмы без перевода?[/li]
    [li]Живой язык = мёртвый конланг + армия и флот.[/li]
    [li]Центру нужны единое мнение, единый язык и смиренные налогоплательщики.[/li]

DarkMax2

Цитата: Python от сентября 10, 2011, 17:05
ЦитироватьУкраїнське мовознавство складається з двох компонентів, жодне з яких не має нічого спільного з мовознавством:
1. Боротьба з українським буржуазним нацьйоналізмом у мовній нормі.
2. Повернення течій (часами хворих) двадцятих років у мовну норму.
Люто ненависно плюсую :(
Люто скажено +  :yes:
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

Python

Думаю, й самі послідовники першого й другого напрямків люто ненависно плюсуватимуть, якщо раптом з'являться тут. Питання в тому, яким українське мовознавство мало б бути, і чому воно не стало таким.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

DarkMax2

Як на мене, воно таке як має бути, принаймні була до хвилі активності "правників", бо ці "виправлення" б'ють по милозвучності мови.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

Drundia


Python

Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр