Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Приклад галицької мови

Автор Dana, марта 18, 2014, 05:34

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

Dana

Вельможний пане Ющенку!

Пишут тут наші люде, жи ви любите ґусподарку рїжну, бджоле, тосьо. Я знаю жи ви пувідали, як ваші руки цівком ніц не крали. То є добре. Шем видів, як ви любите сї молити. Але ви сї не гнівайте на мене, жи я більше ніґди за вас не буду голосував. Тодийка на празнику помараньчовім висьте присїгалисї жи підете 10 кроків до людий, але десьте пішли потім? Десьте сї заблудули, до дітка? Га? Але я ся не злю! Бо всі політики так блудєт і брешут. А я вам так повім, дубродію: биріт всю свою ґусподарку, жінки, дітий, всьо шо маєте з грошима і презетами, та й переїздіт мешкати до нас в село! У нас в селі файно, спукійно, тіко дуроги бракує. Будете си дома сїдіти тихойко і бджоле пільнувати. Жінку вашу, паню Касю, ту мож устроїти на діректора школи, би вам сї з хати вступила. А ваш Тарасьо буде мав ту купу кулєґів між дітисками. А ту старшу доньку вашу, жи в Ахмєтова робит завфондом, теж беріт, тіко з тими Ахмєтовими грошима, може ту нашу дорогу заасвальтуєте. Бо як пан Кучма, ци ше який добродій до вас приїдут на празник, жибисї не виталяпалив гноївцї, бо то не пасує. А ксєндза в нас ту нема, то вы би си трохи могли підроблєти замісьць него. Бо ви людина чесна, а не як ті ксєндзи неськай, жи тіко руки настав'єют — неси їм гроші і ю. То ви сї там посовітуйте з паньов Касьов і приїздіт борше. Шо сї будете мучили на тих виборах? Видите, яке то всьо дурне довкола! Ше та Юлька вам пичінки виїст, нашо вам того? Пенсії троха маєте, будете си ту ради давати! А як направду, то шо той жидівский Кієв вартий? Ми ту в селі таку україньську столицю зробимо, шоби жадного маскаля і жида ніґди не було!  О тойді, пане Ющенку, мож би вас ше раз вибирати, тіко юш на Ґетьмана України.
Homo homini cattulus est

Хто не знає про добро, той завжди буде злим,
Хто забув свою мову, той прокинеться німим,
Хто завжди був рабом, той залишиться ніким,
Все почалося з нічого і закінчиться нічим...

Iskandar

Красивый язык, почти польский, зато без пшещекающей фонетики.

Цитата: Dana от марта 18, 2014, 05:34
будете си ту ради давати
Тут его не хватило продолжать праславянский Fut II (финитн. буду + -лъ-овое причастие)?

LUTS

Дано, галицької мови, як і діалекту не існує. Наведене вище є радикалізованим для лулзів бойківським діалектом. Та' юж нико не говорит.
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

Dy_što_ty_havoryš

Вижу истиннорусскую речь, слегка испорченную лехитскими вкраплениями.

Под синим небом белорусским Познал я радость и беду. Я — белорус, а значит — русский, Таким и в небо я уйду.

Pawlo

Цитата: LUTS от марта 24, 2014, 00:28
Дано, галицької мови, як і діалекту не існує. Наведене вище є радикалізованим для лулзів бойківським діалектом. Та' юж нико не говорит.
Отож
Лучше смерть, как избавление,
Чем быть первой средь рабынь.
Знай же ты моё решение-
Мой ответ: «Навеки сгинь!»

Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр