Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Розмовляймо українською,

Автор Станислав Секирин, ноября 6, 2005, 20:45

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

From_Odessa

Цитата: Drundia от августа 28, 2011, 01:51
Англ. grin — широка посмішка, оскал зубів.

Звичайне використання паронімів.
А, не знав, що таке слово є. Дякую. Але поки що не розумію, навіщо використовувати паронім у цьому випадку.

Drundia

На деяких форумах смайл із широкою посмішкою має зелений колір на відміну від інших. Важко сказати, навіщо це так роблять. Мабуть, така гра слів.

Sirko

Цитата: From_Odessa от августа 28, 2011, 03:38
А, не знав, що таке слово є. Дякую. Але поки що не розумію, навіщо використовувати паронім у цьому випадку.

Хіба можна помилятися навмисне? От, Google,  приміром, теж помилка. Через безграмотність засновників. Мало бути Googol!

Drundia

Помеляцця наумисни не леше можна, але й нужна. І Ґуґл не помилка, якби я обирав помилку серед популярних сайтів, обрав би інший...

From_Odessa

Цитата: Drundia от августа 28, 2011, 07:07
На деяких форумах смайл із широкою посмішкою має зелений колір на відміну від інших. Важко сказати, навіщо це так роблять. Мабуть, така гра слів.
Ось коли смайлік зелений - то дійсно грав слів, зрозуміло. А на ЛФ я гри слів не бачу.
До речі, я раніше не розумів, чому на деяких ресурсах смайл з такою посмішкою має зелений колір, дякую :)

Цитата: Sirko от августа 28, 2011, 10:44
Хіба можна помилятися навмисне? От, Google,  приміром, теж помилка. Через безграмотність засновників. Мало бути Googol!
Навмисна помилка - то такий різновид гри слів. Але він, на мій погляд, має сенс тоді, коли ця помилка виглядає смішно, ціково. А ось помилка "grin" - "green", як мені здається, в ситуації, коли смайлік не пофарбовано зеленим, нічого цікавого в себе не несе. Можливо, для англомовних, але не для інших... Хоча, можливо, я просто не розумію цього гумору.

Цитата: Drundia от августа 28, 2011, 10:55
І Ґуґл не помилка, якби я обирав помилку серед популярних сайтів, обрав би інший...
Щось не зрозумів.


Sirko

Цитата: From_Odessa от августа 28, 2011, 14:55
Навмисна помилка - то такий різновид гри слів. Але він, на мій погляд, має сенс тоді, коли ця помилка виглядає смішно, ціково. А ось помилка "grin" - "green", як мені

Навіщо шукати те, чого нема? Написали green замість grin, бо думали, що так воно його й треба!  :D

From_Odessa

Цитата: Sirko от августа 28, 2011, 15:20
Навіщо шукати те, чого нема? Написали green замість grin, бо думали, що так воно його й треба!
А, Ви думаєте, що це не навмисна помилка?

Kern_Nata

Потрібна тема "Міркування українською"... Така собі тихесенька тема, де б кожний міг би прийтиі подумати... Посидіти у тиші своїх думок... Посидіти і задоволеним піти. Щоб нікого не образити своїми думками і ні з чиїми не побитися.
VOLĀNTĀ ALTE

Python

Було б непогано. Як мову думок контролювати будемо?
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Conservator

Цитата: Python от августа 28, 2011, 22:59
Було б непогано. Як мову думок контролювати будемо?

це варто полишити на контроль сумління користувачів.

якщо не тією мовою думатимуть - хай їх замучає сумління і вони відчують моральний осуд із боку решти користувачів :)
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Python

Можна, звичайно, й так, тільки ж сумління не у всіх є, а в декого воно заміщується принципом порушувати всі встановлені правила. От якби ж штрафні бали можна було виписати за неправильну мову думок... І за граматичні помилки в думках — теж бали...
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Drundia


Kern_Nata

Цитата: Python от августа 28, 2011, 23:25
за неправильну мову думок...
і ще за хід думок не в тому напрямку :)
і ще за намагання нав'язати свої хибні думки іншим :)

... і в мене є ще багато усіляких корисних думок :)
́́́́́́́
Мне вчора знайома вбила, сказавши, що український правопис змінюється через вплив на політику націоналістів! Читати нічого не хоче, знати нічого не знає... Має один єдиний аргумент: почитай в Інтернеті!

Жах!
VOLĀNTĀ ALTE

Drundia

Цитата: Kern_Nata от августа 29, 2011, 09:11
Мне вчора знайома вбила, сказавши, що український правопис змінюється через вплив на політику націоналістів!
А хіба то не так? Там добра частина прихильників змін Німчука та Ющука — свободівці.

Conservator

Цитата: Drundia от августа 29, 2011, 09:25
Там добра частина прихильників змін Німчука та Ющука — свободівці.

я протилежне спостерігаю. за моїми спостереженнями, нацики (за рідкісними виключеннями) постійно тримаються за засвоєні в школі норми, а прихильники змін - ліберали й ліві.
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Drundia

Не знаю, Фаріон і Зубков, ніби, — реформатори. Свободівські мовознавці.

Ну, мені один тест дав Left: 3.89, Libertarian: 2.14, але, як на мене, нацьйоналізм іде окремо від цієї площини.

Drundia

Цитата: Conservator от августа 29, 2011, 09:49
а прихильники змін - ліберали й ліві.
Як на мою ліберальність, то ліберально було б зменшити кількість безглуздих правил, та не прагнути залізобетонної одноманітності.

LUTS

Цитата: Drundia от августа 29, 2011, 10:04
Цитата: Conservator от августа 29, 2011, 09:49
а прихильники змін - ліберали й ліві.
Як на мою ліберальність, то ліберально було б зменшити кількість безглуздих правил, та не прагнути залізобетонної одноманітності.
Що за безглузді правила?
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

Conservator

Цитата: Drundia от августа 29, 2011, 09:59
Не знаю, Фаріон і Зубков, ніби, — реформатори. Свободівські мовознавці.

виключення, десу :)

а хто такий Зубков?)
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Python

Цитата: Conservator от августа 29, 2011, 09:49
Цитата: Drundia от августа 29, 2011, 09:25
Там добра частина прихильників змін Німчука та Ющука — свободівці.

я протилежне спостерігаю. за моїми спостереженнями, нацики (за рідкісними виключеннями) постійно тримаються за засвоєні в школі норми, а прихильники змін - ліберали й ліві.
Ну, тепер мене точно слід вважати нациком :)
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Python

Цитата: Conservator от августа 29, 2011, 10:18
Цитата: Drundia от августа 29, 2011, 09:59
Не знаю, Фаріон і Зубков, ніби, — реформатори. Свободівські мовознавці.

виключення, десу :)

а хто такий Зубков?)
(wiki/uk) Зубков_Микола_Григорович
Хвамилія, до речі, якась неукраїнська, як і у Фаріон. З чого робимо висновок, що це заслані агенти комунополпотівців.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Drundia

Цитата: Conservator от августа 29, 2011, 10:18
а хто такий Зубков?)
Тавишо! Він крутий! Зрозуміло пише, та не копіює правописну маячню, виправляє її.

Цитата: Python от августа 29, 2011, 10:33
Хвамилія, до речі, якась неукраїнська, як і у Фаріон. З чого робимо висновок, що це заслані агенти комунополпотівців.
Хвамілії українцям завдяки совєтам попсували. Якимсь чином канонічними стали саме ро́сійські вар'янти, а з них уже понаписували недоукра́їнські форми. А Фаріон — гуцульське слово і ще є різні версії... Осьо про це є.

Drundia

Терпіти не можу прізвища типу Колесніченко, Мірошніченко. Очевидна українська морфологія і така сама очевидна неукраїнська фонетика.

Python

:+1:
Взагалі, було б добре на державному рівні повиправляти їх усі.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Drundia

Ну, за Ющенка та Вакарчука не виправили, а за Януковіча та Табачніка точно не виправлять :(

Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр