Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Компьютерные игры

Автор 5park, июля 5, 2010, 17:55

0 Пользователи и 3 гостей просматривают эту тему.

Rwseg

Цитата: From_Odessa от июля 30, 2016, 08:50
Конечно, если отдавать компьютерным играм бОльшую часть своего свободного времени, это может не очень хорошо сказаться на человеке. Ну так есть куча вещей, излишнее увлечение которыми может принести определенный вред. Почему компьютерные игры так выделять? Потому что ими часто действительно серьезно увлекаются? Ну так все равно таких вещей уйма. Что ж, отменять их из-за этого?

Согласен, но некоторые вещи вредны. Излишнее сидение само по себе вредно, так же как вредно для зрения постоянное напряжение. Конечно, если заниматься физтрудом, то тут без сомнения в свободное время хочется просто посидеть/полежать. Но если сидеть по 8-9 часов в офисе за компьтером, потом весь оставшийся вечер продолжать сидеть за компьютером, только уже играя или сидя в интернете/соцсетях, то вряд ли это полезно.

Говорю это по своему опыту, но ничего с собой поделать не могу.

From_Odessa

Как я уже говорил, считаю игру "Грибная эра", если не шедевром, то просто высококлассным продуктом. Очень рекомендую всем, кто любит квесты и игры в стиле "Я ищу" или "Искать предмет". Вот моя рецензия по поводу этой игры - http://otzovik.com/review_3635831.html

From_Odessa

Цитата: Rwseg от июля 31, 2016, 19:33
но некоторые вещи вредны. Излишнее сидение само по себе вредно, так же как вредно для зрения постоянное напряжение.
Да, конечно.

Цитата: Rwseg от июля 31, 2016, 19:33
Но если сидеть по 8-9 часов в офисе за компьтером, потом весь оставшийся вечер продолжать сидеть за компьютером, только уже играя или сидя в интернете/соцсетях, то вряд ли это полезно.
И тут Вы правы.

alant

Цитата: Rwseg от июля 31, 2016, 19:33
Но если сидеть по 8-9 часов в офисе за компьтером, потом весь оставшийся вечер продолжать сидеть за компьютером, только уже играя или сидя в интернете/соцсетях, то вряд ли это полезно.
ЦитироватьПо словам ученых, подростки, которые проводят время за онлайновыми играми показывают более высокие результаты, нежели их сверстники, проводящие больше времени в социальных сетях.
Как выяснилось, подростки, которые проводили больше времени в соцсетях, показывали результаты по 100-балльной шкале на 20 баллов ниже, чем их сверстники, которые никогда не пользовались социальными сетями. При этом любители видеоигр справлялись с тестами в среднем на 17 баллов успешнее, чем остальные. Причем результат оказался примерно одинаковым как для естественных наук и математики, так и для гуманитарных наук. По результатам анализа, как выяснил //gamebomb.ru, геймеры, которые проводят в играх каждый день, показывают результаты на 15 баллов выше своих сверстников.
Я уж про себя молчу

DarkMax2

Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

Hellerick


DarkMax2

Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

alant

Цитата: Hellerick от августа 10, 2016, 08:08
Цитата: alant от августа 10, 2016, 07:31
как выяснил //gamebomb.ru

Сразу чувствуется беспристрастность источника.
Австралийские учёные - не то же самое, что британские учёные?
Цитировать«Ребята, которые играют в онлайн-игры каждый день, в среднем набирают на 12 баллов больше по математике и 17 – по естествознанию (по стобалльной системе)», — комментирует экономист из Королевского мельбурнского технологического института Альберто Поссо, — «В игре вам приходится решать задачи, применяя знания и навыки, полученные в школе». В то время как компьютерные игры, кажется, положительно сказываются на учебе, социальные сети наоборот, все портят.
http://xn----8sbejf1b9b0a3g.xn--p1ai/ученые-связали-онлайн-игры-с-высокой-у/673971/
Я уж про себя молчу

Мечтатель

Цитата: DarkMax2 от августа 10, 2016, 08:10
Та не, от соцсетей реально тупеешь :)

Так и в соцсетях можно выуживать очень разную информацию. Существует множество страниц, посвященных наукам, искусствам, языкам. В общем, всё зависит от самого человека, заходящего в ВК или "Одноклассники" (впрочем, в эту сеть я не хожу и не знаю, как там). Умные имеют возможность стать с их помощью умнее. Ну а глупые, соответственно, глупее.
Родной язык: русский
First language: Russian
Muttersprache: Russisch
मातृभाषा: रूसी
Langue maternelle : russe

Мир - Ειρήνη - Pax - Paix - Peace - Frieden - صلح - शान्ति

Hellerick

Может быть, польза для мозга наблюдается именно в условиях необходимости «остросюжетного» мышления?
А если вы лениво перечитываете нововведения в хантыйской графике, клетки мозга отмирают.

DarkMax2

Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

Awwal12

Соцсети вообще не требуют ума, только пассивного усвоения информации.
Фашиствующий имперец, асексуал и многожёнец, татарофоб, заслуженный функционер РПЦ. Слушает радио "Радонеж" и терпеть не может счастливых людей.

"Да здравствуют ДОЯРКИ!! Потому что доярки - это раса сверхчеловеков. За ними будущее планеты. Они переживут даже атомную войну, потому что доярки вечны, ибо хтоничны. И дадут потомство, которое тоже будет доярами и доярками. Ура, товарищи!.." (c) Awwal12

alant

ЛФ ведь по-любому ближе к соц.сети, чем к компьютерной игре. Так мы тут тупеем?
Я уж про себя молчу

DarkMax2

Цитата: alant от августа 10, 2016, 09:10
ЛФ ведь по-любому ближе к соц.сети, чем к компьютерной игре. Так мы тут тупеем?
Конечно, тупеем. Я лично давно не заходил в лингвистические или филологические темы.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

alant

Цитата: Awwal12 от августа 10, 2016, 09:04
Соцсети вообще не требуют ума, только пассивного усвоения информации.
А диалоги, споры в сети, они требуют работы мозга.
Я уж про себя молчу

DarkMax2

Цитата: alant от августа 10, 2016, 09:11
Цитата: Awwal12 от августа 10, 2016, 09:04
Соцсети вообще не требуют ума, только пассивного усвоения информации.
А диалоги, споры в сети, они требуют работы мозга.
На самом деле нет ::)
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

Awwal12

Цитата: DarkMax2 от августа 10, 2016, 09:12
Цитата: alant от августа 10, 2016, 09:11
Цитата: Awwal12 от августа 10, 2016, 09:04
Соцсети вообще не требуют ума, только пассивного усвоения информации.
А диалоги, споры в сети, они требуют работы мозга.
На самом деле нет ::)
:+1:
Фашиствующий имперец, асексуал и многожёнец, татарофоб, заслуженный функционер РПЦ. Слушает радио "Радонеж" и терпеть не может счастливых людей.

"Да здравствуют ДОЯРКИ!! Потому что доярки - это раса сверхчеловеков. За ними будущее планеты. Они переживут даже атомную войну, потому что доярки вечны, ибо хтоничны. И дадут потомство, которое тоже будет доярами и доярками. Ура, товарищи!.." (c) Awwal12

Nevik Xukxo

Цитата: alant от августа 10, 2016, 09:10
ЛФ ведь по-любому ближе к соц.сети, чем к компьютерной игре. Так мы тут тупеем?
Это тоже развитие. Можно назвать деградацией. Но деградация тоже развитие. :umnik:

Мечтатель

Цитата: Awwal12 от августа 10, 2016, 09:04
Соцсети вообще не требуют ума, только пассивного усвоения информации.

Ведение тематической страницы тоже не требует ума? Мне кажется, вы неоправданно обобщаете. Соцсети - это всего лишь площадка. Чем вы её заполните, зависит от вас.
Родной язык: русский
First language: Russian
Muttersprache: Russisch
मातृभाषा: रूसी
Langue maternelle : russe

Мир - Ειρήνη - Pax - Paix - Peace - Frieden - صلح - शान्ति

From_Odessa

Цитата: DarkMax2 от августа 10, 2016, 08:10
Та не, от соцсетей реально тупеешь
Это все равно, что сказать, что от жизни тупеешь. Все зависит от того, как соцсеть используется. Если ты в соцсети разговариваешь с людьми на глубок интеллектуальные темы и участвуешь в такого же рода дискуссия, то что в этом отупляющего? Соцсети - это, как верно отметил Мечтатель, просто площадка.

Цитата: alant от августа 10, 2016, 09:11
А диалоги, споры в сети, они требуют работы мозга.
Цитата: DarkMax2 от августа 10, 2016, 09:12
На самом деле нет
Цитата: Awwal12 от августа 10, 2016, 09:22
:+1:
Не +1, не -1, а =0. Все зависит от того, как, с кем и о чем дискутировать и спорить.

============

И компьютерные игры тоже бывают разными. Влияние на человека шутера, стратегии, РПГ и квеста, думаю, различается.

Nevik Xukxo

Цитата: From_Odessa от августа 10, 2016, 14:51
Влияние на человека шутера, стратегии, РПГ и квеста, думаю, различается.
Мне как-то всё равно на жанр игры, лишь бы игралось.
Не люблю разве что всякие спортивные, головоломные, реал-таймовые стратежки тоже не очень - привык в походовые.

From_Odessa

Цитата: Nevik Xukxo от августа 10, 2016, 14:56
головоломные
Видимо, тут как раз и имеются в виду квесты, а также "Я ищу"/"Искать предмет" ) Хотя есть и другие игры-головоломки, да, в частности - тетрис.

Цитата: Nevik Xukxo от августа 10, 2016, 14:56
реал-таймовые стратежки тоже не очень - привык в походовые.
А мне как раз реал-таймовые больше по душе. Хотя я давным-давно не играю в стратегии, а единственной, в которую играл полноценно, была "Dune 2" на "Сеге" (и еще поиграл в нее на ПК).

Python

Цитата: alant от августа 10, 2016, 09:10
ЛФ ведь по-любому ближе к соц.сети, чем к компьютерной игре. Так мы тут тупеем?
Умные сидят в разделе «Игры» ;)
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

DarkMax2

Цитата: DarkMax2 от августа 10, 2016, 08:08

Скіфи з курганами.
Цитировать204. Отже, західну частину цього моря, що називається Каспійським, обмежує Кавказ, але з боку, де небо розвиднюється і де сходить сонце, простягається безкінечна рівнина, куди не кинеш оком. Саме на обширній частині цієї великої рівнини живуть массагети, проти яких забагнулося Кірові вирушити в похід. Приводів, які підштовхнули його на це, в нього було багато і важливих. Насамперед його походження, його ідея, ніби він був вищий за всіх інших людей, по-друге, його успіхи у війнах, бо куди тільки не вирушав Кір у похід, не можна було тому народові від нього врятуватися.

205. На той час царицею массагетів була жінка(1), бо помер її чоловік. Ім'я її було Томіріда. До неї послав Кір сватів, кажуть, що він хотів, аби вона стала його жінкою. Але Томіріда розуміла, що він хотів не її взяти собі за жінку, а массагетську державу, і не дозволила йому прибути до неї. А Кір після цього, бачачи, що хитрощами йому не досягти успіху, подався до Араксу і відкрито пішов війною проти массагетів. Він почав будувати мости на ріці, щоб її перейшло його військо, а на суднах, що використовувалися для переправи через ріку, споруджувати башти.

206. Поки він був зайнятий цією роботою, Томіріда послала до нього вісника сказати таке: «Царю мідійців, перестань чинити те, що чиниш, бо ти не можеш знати, чи те, що ти робиш, буде тобі на добро. Перестань, залишайся царем твоїх підданців і хай тебе не турбує те, що ти бачиш, як ми керуємо тими, якими ми керуємо. Але, як би це там було, коли ти не схочеш піти за цими моїми порадами, а волієш краще робити, що тобі заманеться, тільки не заспокоїться. Нехай так, але якщо тобі дуже кортить помірятися силами з массагетами, тоді ми можемо зробити тобі таку пропозицію: не утрудняй себе будуванням мостів через ріку(1), але вступай в нашу землю, а ми тоді відступимо від ріки на відстань трьох днів шляху. Якщо ти все ж таки волієш краще прийняти нас у твоїй країні, тоді роби сам те, що я сказала». Щойно це почув Кір, він скликав знатних персів і, коли зібрав їх усіх, поставив перед ними таке питання і попросив поради, яку з цих двох пропозицій йому прийняти. Думки всіх їх зводилися до одного, і вони пропонували йому прийняти Томіріду з її військом у своїй країні.

207. Проте лідієць Крез, який там був із ними, не ухвалив такої думки і висловив думку, протилежну до запропонованої, і сказав: «О царю! Я вже і перед тим сказав тобі, оскільки Зевс віддав мене тобі, я зроблю все, що зможу, щоб відвернути нещастя, яке, я бачу, загрожує твоїй родині. Мої страждання, хоч і зовсім не були приємними, мене багато чого навчили. Якщо ти вважаєш себе безсмертним і військо, яким ти керуєш, також безсмертне, то безцільно тобі викладати мою думку. Проте, коли ти гадаєш, що і ти людина і ті, якими ти керуєш, також люди, згадай перш за все, що людські справи, як колесо, що обертається, і воно не залишає людей завжди щасливими. Отже тепер, щодо поставленого запитання, я маю думку просто протилежну, ніж висловлену присутніми тут. Якщо ми схочемо прийняти в нашій країні ворогів, то в цьому є така небезпека для тебе: коли ти будеш переможений, то, програвши битву, ти одразу втратиш і всю свою державу, бо цілком очевидно, що, коли переможуть массагети, вони не відступлять, але підуть далі на завоювання твоїх сатрапій. А якщо ти переможеш, то твоя перемога не стане вирішальною, бо коли ти пройдеш у їхню країну як переможець массагетів, ти переслідуватимеш їх. Тоді, крім того, про що я недавно сказав, я ще хочу порівняти такі можливості. Коли ти переможеш військо, що чинитиме тобі опір, ти підеш просто до столиці держави Томіріди. І незалежно від того, що я вже сказав, було б ганебним і нестерпним, щоб Кір, Камбісів син, відступив перед жінкою і впустив би її на свою землю. Отже, тепер я такої думки, що нам треба перейти ріку і йти далі, поки вони відступатимуть, а потім ми постараємося їх розбити, зробивши таке. Оскільки я чув, массагети ще не звідали принад перського життя і не знали справжньої насолоди, ми заріжемо багато тварин, не шкодуючи ніяких витрат, приготуємо м'ясо, накриємо столи для цих людей у нашому таборі. До цього додамо ще багато кратерів із нерозбавленим вином і всілякі смачні страви. А скоро ми це зробимо, ми залишимо там найгірші загони нашого війська, а інші нехай відійдуть до ріки. Бо якщо я не помиляюся, вони щойно побачать стільки чудових речей, накинуться на них і тоді ми матимемо можливість учинити великі подвиги»(1).

208. Такі були протилежні думки, запропоновані там. Кір відмовився від першої пропозиції і прийняв Крезову думку. Він оголосив Томіріді, щоб вона відійшла від ріки, бо сам він збирається перейти ріку і виступити проти неї. Так вона і відійшла, як і обіцяла спершу. А Кір передав Креза свому синові Камбісу, якого він мав намір зробити спадкоємцем своєї держави, і дав йому багато настанов, щоб той шанував Креза і піклувався ним, якщо похід проти массагетів не буде успішним. Такі настанови він дав синові і відіслав їх до Персії, а сам із своїм військом перейшов через Аракс.

209. Коли він перейшов на той бік Араксу, він заночував там і поки він спав у країні массагетів, він побачив сон, а саме: уві сні здалося Кірові, що він бачить старшого сина Гістаспа, ніби в того є крила на плечах і одним крилом той покриває Азію, а іншим Європу. Гістасп, Арсамів син, був одним з Ахеменідів, а один його син, старший, Дарій, тоді мав близько двадцяти років і Гістасп залишив його в Персії, бо той Ще не досяг віку, потрібного для військової служби. Отже, коли, як кажуть, прокинувся Кір, він почав розумувати над цим сновидінням. І оскільки сновидіння здалося йому важливим, він покликав до себе

Таспа' прийняв його без свідків і сказав: «Гістаспе, я підозріваю, що твій син замишляє лихе проти мене і проти моєї влади. І оскільки я певний щодо цього, я тобі це з'ясую. Мене люблять боги і попереджають про все те, що мені загрожує. Отже, минулої ночі, коли я спав, уві сні бачив старшого з твоїх синів, ніби він мав крила на плечах і одним із них покривав Азію, а іншим Європу. Отже згідно з цим сном є зовсім неможливим, щоб той не замишляв лихе проти мене. Тепер якнайшвидше повертайся до Персії і влаштуй так, щоб, коли я завоюю ту країну і прибуду туди, ти привів би до мене свого сина і я його допитаю.

210. Кір сказав про це, гадаючи, що Дарій має злочинний намір проти нього. Проте божество насправді попереджало його, що він помре в країні, куди він прийшов, а його царська влада перейде до Дарія. Гістасп відповів йому на це так: «Царю мій! Краще не народитися тому серед персів, хто мав би злочинний намір проти тебе, а якщо є такий, то хай він загине якнайшвидше, бо ти персів, які були рабами, зробив вільними і замість того, щоб над ними панували інші, їх самих ти зробив владарями. Проте, якщо сон тобі звістив, ніби мій син замислив лихе проти тебе, я передам його тобі і ти зроби з ним, що схочеш». Таку відповідь дав Гістасп, і перейшов на цей бік Араксу, прибув до Персії, аби стерегти свого сина Дарія, а згодом передати його Кірові.

211. Кір відійшов на один день шляху від Араксу, а потім зробив те, що йому порадив Крез. Після цього Кір із добірною частиною перського війська відступив до Араксу, а попереду залишив найгіршу частину війська. Массагети з третиною свого війська прийшли туди і, незважаючи на опір, який там зустріли, повбивали Кірових воїнів, що він їх там залишив, а ледве побачили накриті столи, повсаджалися, перемігши супротивників, і почали бенкетувати, а коли наситилися стравами і вином, полягали спати(1). А перси, повернувшись туди, багатьох із них зарізали, а ще більше взяли живцем і серед них також і сина цариці Томіріди, який був стратегом массагетів, а ім'я йому було Спаргапіс.

212. Томіріда, щойно довідавшись, що сталося з її військом та її сином, послала вісника до Кіра і ось що йому переказала:

«Кіре! Ти, що не можеш насититися кров'ю, не пишайся тим, що сталося. Бо плодами винограду сп'янілі ви втрачаєте глузд, коли вино наповнює ваше тіло і ви починаєте лихословити, ти цією отрутою підступно подолав мого сина, але не переміг на полі бою. Отже, тепер я даю тобі добру пораду і візьми до уваги мої слова. Поверни мені мого сина і йди геть із моєї країни, не зазнавши кари, хоч ти і загубив третину мого війська. Якщо ти цього не зробиш, я присягаюся сонцем, владикою массагетів, що я тебе, хоча ти і не міг насититися кров'ю, я тебе досхочу насищу».

213. Кір цьому повідомленню, що йому переказали, не надав жодного значення. Що ж до сина цариці Томіріди Спаргапіса, щойно він прийшов до себе від сп'яніння і зрозумів своє жалюгідне становище, в якому опинився, і попросив Кіра, щоб той наказав розв'язати його, а скоро йому розв'язали руки і він покінчив життя Самогубством.

214. Такий був його кінець, а Томіріда, оскільки Кір не прийняв її пропозиції, зібрала всі свої сили і вступила в бій із Кіром. Цей бій серед усіх боїв, що відбувалися у варварів, був, на мою думку, найзапеклі-шим. Спершу, як кажуть, супротивники стояли на деякій відстані один від одного і стріляли з луків, а згодом, коли в них не стало стріл, напали один на одного із списами та кинджалами. Протягом довгого часу, кажуть, вони вперто билися і ніхто з них не думав тікати. Нарешті, все ж таки перемогли массагети. Більшу частину перського війська було знищено там-таки на полі бою і серед інших було вбито і самого Кіра. Він процарював усього двадцять дев'ять років. Тоді Томіріда наповнила міх людською кров'ю і наказала знайти серед убитих персів Кірове тіло. А коли його знайшли, вона занурила його голову в міх і ніби і цього їй було замало, знущаючись із мертвого, сказала: «Ти мене, яка ще жива і тебе перемогла в битві, ти мене вбив, бо хитрістю захопив мого сина, так ось я тепер згідно з моєю клятвою, насичую тебе кров'ю».
Геродот, Історії в дев'яти книгах, Книга І: Кліо, Переклад А.Білецького.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

Red Khan

Цитата: DarkMax2 от августа 10, 2016, 08:08
Скіфи з курганами.
Я выкладывал здесь.
На каком это языке?
Похоже что будет разговаривать на осетинском.

Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр