Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

вітаю всіх з днем української мови!

Автор Сергий, ноября 12, 2013, 22:03

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

Сергий

Вітаю всіх з днем української мови, однієї з найкозацькіших мов у світі!  ;up:

Всі добре знають, що я багатомовний, але в даному випадку хочу згадати за те, скільки горя і образ довелося винести українським людям за останні століття за те, що хотіли вживати у побуті, у молитві, у освіті і у науці рідної мови, говорити вільно, так як їм на душі... Досить згадати мого прадіда, який як типова радянська людина сповідував загальнолюдські цінності і якого десь у 1960-1970х ледве не звільнили з роботи за те, що викладав у сільській школі українською мовою - це в селі де були одні україномовні діти. А що робилося в містах... Досить згадати лихі 1990-ті коли українська мова лише тільки починала знову вільно звучати на вулицях Києва і коли один неадекватний дядечко у трамваї, мене - тоді ще школяра, ледве не побив за те, що я звернувся до нього українською мовою ... При цьому всьому я цілком усвідомлюю, що виріс в мультикультурній країні і середовищі, тому бачити нав'язування української мови (особливо її літературної норми, а не вільного розмовного суржику на її основі) яким страждають наші горе-патріоти мені теж неприємно. словом, вільним людям - вільну мову! слава козакам і дай Бог, щоб ми ними були і мали можливість говорити так і тією мовою яка нам до душі!  :UU:

Мабуть ці слова тут будуть найдоречніші:

Цитата: http://prosfora.blog.net.ua/pray/
Час уже нам, українцям, перестати слухати ту вигадку, нібито наша мова не священна... Говорити і думати так – образа не тільки для нас, українців, а й для самого Бога, бо мови всіх народів мають одне джерело – душу людини, яка є образ Божий. Тому мова кожного народу є і повинна бути священною...

Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр