Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Бред Тараса, continued (мой твітэр)

Автор Kaze no oto, августа 13, 2014, 00:09

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

Kaze no oto

Значна цікавей іншае. Вось калі б на месьцы Маскоўшчыны была б Літва, то прэстыжным ідыёмам стала бы беларуская, і мы бы зараз усе (за выключэньнем украінцаў :)) ёй бы размаўлялі.

Elischua

Цитата: Kaze no oto от августа 13, 2014, 14:54
Значна цікавей іншае. Вось калі б на месьцы Маскоўшчыны была б Літва, то прэстыжным ідыёмам стала бы беларуская, і мы бы зараз усе (за выключэньнем украінцаў :)) ёй бы размаўлялі.
Николи нє тєкавѣи, бо ни пєрєдумълвы такыѥ из минула вѣдомы нє сѫть. Лєпѣи бы нє о такъм марить, а дъбать пронѭ (мълвѫ) як слѣд хоть там, кдѣ ѥи быть тєпьрв.
Nu Elck Syn Sin

Þese ben also þy fyve inwyttys: Wyl, Resoun, Mynd, Ymaginacioun, and Thoght.

כִּי-אָז אֶהְפֹּךְ אֶל-עַמִּים, שָׂפָה בְרוּרָה, לִקְרֹא כֻלָּם בְּשֵׁם יְהוָה, לְעָבְדוֹ שְׁכֶם אֶחָד

Kaze no oto

Цитата: Elischua от августа 13, 2014, 15:22
Николи нє тєкавѣи, бо ни пєрєдумълвы такыѥ из минула вѣдомы нє сѫть. Лєпѣи бы нє о такъм марить, а дъбать пронѭ (мълвѫ) як слѣд хоть там, кдѣ ѥи быть тєпьрв.
Гэта задача беларусаў.

Elischua

Цитата: Kaze no oto от августа 13, 2014, 15:36
Цитата: Elischua от августа 13, 2014, 15:22
Николи нє тєкавѣи, бо ни пєрєдумълвы такыѥ из минула вѣдомы нє сѫть. Лєпѣи бы нє о такъм марить, а дъбать пронѭ (мълвѫ) як слѣд хоть там, кдѣ ѥи быть тєпьрв.
Гэта задача беларусаў.
;up:
Nu Elck Syn Sin

Þese ben also þy fyve inwyttys: Wyl, Resoun, Mynd, Ymaginacioun, and Thoght.

כִּי-אָז אֶהְפֹּךְ אֶל-עַמִּים, שָׂפָה בְרוּרָה, לִקְרֹא כֻלָּם בְּשֵׁם יְהוָה, לְעָבְדוֹ שְׁכֶם אֶחָד

Sandar

Цитата: Elischua от августа 13, 2014, 09:02
Цитата: Kaze no oto от августа 13, 2014, 08:55
Цитата: Elischua от августа 13, 2014, 08:36
Бѫдь симь то я нє розумѣѭ. На иньшє тѧкнѫ.
Тады я ня разумею, у чым праблема....
Ѫ тымь, ожє дѣѥслово «мълвить» мѣнить користаньѥ мълвьноhо (чи, можє, як по бѣлорусьску – «рєчєвоhо»?) апарату. А тут, нє иначє бы то, пишѫть.
Листованнє не розмова?
Та й не листованнє в публїчнім форумнім тредї є.
Спілкованнє?
Яка ж спілка тут є?
Є бесїда, принаймнї не спілка.
А шо є бесїда?
Шось ше мимо розмови, чи тілки розмова?
Чом не мовити, не розмовляти?
Зрештою!
Аже всї наші дописи є мова, пак мовленнє!
Ти схибив.

Sandar

Цитата: Elischua от августа 13, 2014, 09:22
Цитата: Kaze no oto от августа 13, 2014, 09:11
Цитата: Elischua от августа 13, 2014, 09:02
Ѫ тымь, ожє дѣѥслово «мълвить» мѣнить користаньѥ мълвьноhо (чи, можє, як по бѣлорусьску – «рєчєвоhо»?) апарату. А тут, нє иначє бы то, пишѫть.
Тады, напэўна, лепш сказаць «камунікаваць». Ці ты згодны?
Мабѫдь.
А чьто, ѫ бѣлорусьскои мълвѣ нѣсть нѣякоhо своѥhо слова замест «комуниковать», як на украïньскои испѡлъковати?
Чому "д", а не нормативне "т"? Аже твоє "мабудь" тотожне нормативному "мабуть"?

Kaze no oto


Sandar

Цитата: Kaze no oto от августа 13, 2014, 20:34
Кажется, мне снова нужны антидепрессанты :(
Тю -тю, перше тре' до терапевта, а потім таблетки (без рецепта ж не продадут). А ше порáю тубі піти до аналїтика.

Kaze no oto

Цитата: Sandar от августа 13, 2014, 21:26
Тю -тю, перше тре' до терапевта, а потім таблетки (без рецепта ж не продадут). А ше порáю тубі піти до аналїтика.
Таке відчуття, що я зара піду вени собі вскрию... До терапевта ще дійти треба.
А до аналітика нащо?

Elischua

Цитата: Sandar от августа 13, 2014, 18:24
Цитата: Elischua от августа 13, 2014, 09:02
Цитата: Kaze no oto от августа 13, 2014, 08:55
Цитата: Elischua от августа 13, 2014, 08:36
Бѫдь симь то я нє розумѣѭ. На иньшє тѧкнѫ.
Тады я ня разумею, у чым праблема....
Ѫ тымь, ожє дѣѥслово «мълвить» мѣнить користаньѥ мълвьноhо (чи, можє, як по бѣлорусьску – «рєчєвоhо»?) апарату. А тут, нє иначє бы то, пишѫть.
Листованнє не розмова?
Та й не листованнє в публїчнім форумнім тредї є.
Спілкованнє?
Яка ж спілка тут є?
Є бесїда, принаймнї не спілка.
А шо є бесїда?
Шось ше мимо розмови, чи тілки розмова?
Чом не мовити, не розмовляти?
Зрештою!
Аже всї наші дописи є мова, пак мовленнє!
Ти схибив.
Украïньскоѭ отвѣчѫ:
    Дє ты тут бачишь листованьѥ? Листованьѥ тъчьно нѣ розмълва. Листованьѥ та розмълва (нє сѫть тотожьни) стє оба испѡлъкованьѥ, протє испѡлъкованьѥ нѣ нуџа пьрвъшє чи другє. Испѡлъкованьѥ нє вєдє ѡд пѡиму испѡлъка, а ѡд *«ис (*съ) полу [дєчьто чити/дѣти]» = то бо то: «пѡл дѣла чинєши ты, а пѡл дѣла чинѭ я» – ѡдси *«исполовати (*съполовати)» – пьрвино из рѡльноhо ѫжитъку. Тсє вєдѫ иктому, ожє задьля испѡлъкованья ужє чьто наи-мьньшє два людина станє. А тодѣ, аи, такє испѡлъкованьѥ ѥ ильга зъвати «бєсѣда».
    Ѫ словяньскых мълвах ѥ рѧсно слѡв на означеньѥ мълвьноhо вѣщенья, алє синонима никъда нєсѫть тотожьни по исмыслу (нєто бы то була »лєксичьна дєвальвацья«). Тому я стараѭ сѧ кожьдо слово тсьоhо крѫгу надѣлити лишь иоhо вылучьным контєкстъм (а могти тодѣ користати чьто бѡльшє синоним за надобоѭ). На позѡр, слово розмълва тотожьнѭ ис ѧгльскым "conversation", розмълвити [искым] або вєсти розмълвѫ = "hold a conversation, talk (to whom?)", ото жє ≈ говорити с (кым?, диви нижє); мълвити = лишє "speak" (a language or at an event), исполовати (испѡлъковати) = 1. "communicate [with]; be in contact". 2. "keep in touch"; далѣѥ: казати = "say (about what?); inform, communicate (what?)", казати ѥ тому наиближѥ до повѣсти, якє мѣнить "inform, communicate (what?), report, make known"; рєчи~рєкти = 1. "speak, hold a speech" (≈мълвити, говорити); 2. "pronounce, declare, enounce". 3. ≈ "say in a respond or just say"; дѣти = "state, claim, insist, argue, say" an such; говоритимълвити, "speak"; ~ ис (кым?) = "talk (to whom?)", то бо то = (роз)мълвити [искым]/вєсти розмълвѫ (диви вишє); баяти = "tell, narrate, relate".
Нє вѣмь, чи ѥмь нє пустил ищє якъи.

Листованьѥ ѥ коли митѣ пишѫть листы. Пѡими мълва, мълвити, мълвленьѥ, розмълва то чьто сѫть тѣсно вѧзанъи сѡ смыслъм вустьноhо вѣщенья, нє писаноhо.
Nu Elck Syn Sin

Þese ben also þy fyve inwyttys: Wyl, Resoun, Mynd, Ymaginacioun, and Thoght.

כִּי-אָז אֶהְפֹּךְ אֶל-עַמִּים, שָׂפָה בְרוּרָה, לִקְרֹא כֻלָּם בְּשֵׁם יְהוָה, לְעָבְדוֹ שְׁכֶם אֶחָד

Artiemij

Цитата: Kaze no oto от августа 13, 2014, 21:40Таке відчуття, що я зара піду вени собі вскрию...
Мерзко как-то. ИМХО, самый быстрый и комфортный способ самоубийства для тех, кто не имеет доступа к огнестрельному оружию — повешение. Резать вены — это что-то театрально-тпшное :no:
Я тартар!

Sandar

Цитата: Kaze no oto от августа 13, 2014, 21:40
Цитата: Sandar от августа 13, 2014, 21:26
Тю -тю, перше тре' до терапевта, а потім таблетки (без рецепта ж не продадут). А ше порáю тубі піти до аналїтика.
Таке відчуття, що я зара піду вени собі вскрию... До терапевта ще дійти треба.
А до аналітика нащо?
До аналїтика це єдиний шлях тобі. Терапевт не поможе, окроме того, що випише таблетки, котрі тобі на деякий час поможут. Ти здоровий, лише треба психоаналїз плюс якісь таблетки, щоб протриматись.

Sandar


Elischua

Nu Elck Syn Sin

Þese ben also þy fyve inwyttys: Wyl, Resoun, Mynd, Ymaginacioun, and Thoght.

כִּי-אָז אֶהְפֹּךְ אֶל-עַמִּים, שָׂפָה בְרוּרָה, לִקְרֹא כֻלָּם בְּשֵׁם יְהוָה, לְעָבְדוֹ שְׁכֶם אֶחָד

Sandar

Елїшуа, що ми робимо на форумі? І що таке лист і листованє?


Elischua

Nu Elck Syn Sin

Þese ben also þy fyve inwyttys: Wyl, Resoun, Mynd, Ymaginacioun, and Thoght.

כִּי-אָז אֶהְפֹּךְ אֶל-עַמִּים, שָׂפָה בְרוּרָה, לִקְרֹא כֻלָּם בְּשֵׁם יְהוָה, לְעָבְדוֹ שְׁכֶם אֶחָד

Kaze no oto

Цитата: Artiemij от августа 13, 2014, 22:02
Мерзко как-то. ИМХО, самый быстрый и комфортный способ самоубийства для тех, кто не имеет доступа к огнестрельному оружию — повешение. Резать вены — это что-то театрально-тпшное :no:
Кстати, у отца моего пистолет есть...

Цитата: Sandar от августа 13, 2014, 22:10
Ти здоровий, лише треба психоаналїз плюс якісь таблетки, щоб протриматись.
А сам же мені казав, жи я псіх.

Цитата: Elischua от августа 13, 2014, 22:20
Аи, або лучьшє порѧть~порѭть.
Danko. Gôda wurda.


Sandar

Цитата: Kaze no oto от августа 13, 2014, 22:30
Цитата: Artiemij от августа 13, 2014, 22:02
Мерзко как-то. ИМХО, самый быстрый и комфортный способ самоубийства для тех, кто не имеет доступа к огнестрельному оружию — повешение. Резать вены — это что-то театрально-тпшное :no:
Кстати, у отца моего пистолет есть...

Цитата: Sandar от августа 13, 2014, 22:10
Ти здоровий, лише треба психоаналїз плюс якісь таблетки, щоб протриматись.
А сам же мені казав, жи я псіх.

Цитата: Elischua от августа 13, 2014, 22:20
Аи, або лучьшє порѧть~порѭть.
Danko. Gôda wurda.
Псіх, але здоровий. Треба Фройда і Лакана. Можна бути здоровим псіхом.

engelseziekte


Sandar

Цитата: engelseziekte от августа 13, 2014, 22:35
Цитата: Sandar от августа 13, 2014, 22:33Треба Фройда і Лакана.
"И психоанализ, шоб мозги не разболтались"
Ужгородский цитатник чи шо?



Kaze no oto


Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр