Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Вы бывали в Украине?

Автор From_Odessa, июля 31, 2014, 08:10

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

Sandar

Цитата: From_Odessa от августа  2, 2014, 11:45
Цитата: Sandar от августа  2, 2014, 11:43
Та ну їх ті културні регіони. Адміністартивні кордони, ніяких култур.
Навіть якщо так, це не поясню, чому краще Луцька ніж Волинська ) Так, по назві області не можна зрозуміти, яке місто є ії центром, але навряд чи це проблема, особливо зараз, коли дізнатися це можна дуже швидко навіть у Африці чи десь що вдалені від України... Для того, щоб було єдінообразіє? Але чи так воно потрібно у цьому випадку? Я не впевненний.
Нє, я не за однообразіє (чи пак одноманітність). Я за то, щоб не казали Волинь, коли кажут лише про одну маленьку область. Волинь це дуже великий регіон. По ідеї. :green:

From_Odessa

Цитата: Sandar от августа  2, 2014, 11:48
Нє, я не за однообразіє (чи пак одноманітність). Я за то, щоб не казали Волинь, коли кажут лише про одну маленьку область. Волинь це дуже великий регіон. По ідеї.
Можливо Ви праві в тому сенсі, що Волинь включає в себе не одну область, а кілька (чи частину кільках), а через таку назву поступово Волиню почнуть називати саме Луцьку область, й буде путаниця та просто неправильний погляд на реальную культурну ситуацію.

Sandar

Цитата: From_Odessa от августа  2, 2014, 11:46
Цитата: Sandar от августа  2, 2014, 11:43
Та ну їх ті културні регіони. Адміністартивні кордони, ніяких култур.
Чи Ви жартували? До речі, цей підхід, якщо серйозно, далеко не завджди добрий. Той, що Ви назвали.
Нє, не жартую. Є адміністративні одиниці, їх кордони. Ніяких културних регіонів нема, це примітив.

alant

Цитата: Sandar от августа  2, 2014, 11:33
Івано-Франківску не треба називати Прикарпаттєм.
+1
Наче Дрогобич це вже не Прикарпаття, а невідомо де.
Я уж про себя молчу

From_Odessa

Цитата: Sandar от августа  2, 2014, 11:50
Нє, не жартую. Є адміністративні одиниці, їх кордони. Ніяких културних регіонів нема, це примітив.
Я не згоден з Вами. Іноді є очевидна ситуація, коли на певній території проживає сукупність людей з одними культурними ознаками, а поруч - з іншими, такими, що різниця доволі суттєва. В такій ситуації керуватися лише адміністративними принципами, вважає, неправильно - можна до однієї області включити невеликий клаптик території з іншою культурою, решта якої знаходиться в іншій області. В таких випадках, на мій погляд, адміністративні кордони треба проводити по культурних.

До речі, приклад з Прикарпаттям показує, що ось це

Цитата: From_Odessa от августа  2, 2014, 11:49
Можливо Ви праві в тому сенсі, що Волинь включає в себе не одну область, а кілька (чи частину кільках), а через таку назву поступово Волиню почнуть називати саме Луцьку область, й буде путаниця та просто неправильний погляд на реальную культурну ситуацію.

може статися й без відповідної назви області. Адже ІФО Прикарпатською не називалась й не називається. Натомість до Волині рідко включають лише ВО.

Sandar

Цитата: Sandar от августа  2, 2014, 11:50
Цитата: From_Odessa от августа  2, 2014, 11:46
Цитата: Sandar от августа  2, 2014, 11:43
Та ну їх ті културні регіони. Адміністартивні кордони, ніяких култур.
Чи Ви жартували? До речі, цей підхід, якщо серйозно, далеко не завджди добрий. Той, що Ви назвали.
Нє, не жартую. Є адміністративні одиниці, їх кордони. Ніяких културних регіонів нема, це примітив.
О, нє. Я не те хотїв сказати.
Я схибив. Не зважайте дуже. :3tfu:

alant

Цитата: Sandar от августа  2, 2014, 11:40
Цитата: From_Odessa от августа  2, 2014, 11:37
Цитата: Sandar от августа  2, 2014, 11:36
Бо всї областї на Українї називаются по їх центрах.
А дві не називаються ) Я питав у тому сенсі, чому Ви вважаєте, що не може бути таких виключень?
Волинска це шо таке? Рівненска область це не Волинь? Шо таке вопше Волинь?
Волиньска область - Волинь у вузькому значенні - те, що з самого початку і потім завжди називалося Волинню. Рівненська область спочатку входила у Київське князівство, часом називалася Погориннєм.
Я уж про себя молчу

Sandar

Цитата: From_Odessa от августа  2, 2014, 11:57
Я не згоден з Вами. Іноді є очевидна ситуація, коли на певній території проживає сукупність людей з одними культурними ознаками, а поруч - з іншими, такими, що різниця доволі суттєва. В такій ситуації керуватися лише адміністративними принципами, вважає, неправильно - можна до однієї області включити невеликий клаптик території з іншою культурою, решта якої знаходиться в іншій області. В таких випадках, на мій погляд, адміністративні кордони треба проводити по культурних.
Так културні кородони це старі адміністративні.

alant

Цитата: Sandar от августа  2, 2014, 11:57
Цитата: Sandar от августа  2, 2014, 11:50
Цитата: From_Odessa от августа  2, 2014, 11:46
Цитата: Sandar от августа  2, 2014, 11:43
Та ну їх ті културні регіони. Адміністартивні кордони, ніяких култур.
Чи Ви жартували? До речі, цей підхід, якщо серйозно, далеко не завджди добрий. Той, що Ви назвали.
Нє, не жартую. Є адміністративні одиниці, їх кордони. Ніяких културних регіонів нема, це примітив.
О, нє. Я не те хотїв сказати.
Я схибив. Не зважайте дуже. :3tfu:
Що, спека діє?  :)
Я уж про себя молчу

From_Odessa

Цитата: Sandar от августа  2, 2014, 11:58
Так културні кородони це старі адміністративні.
Можете цю думку більш детально розписати, будь ласка?

alant

Цитата: Sandar от августа  2, 2014, 11:58
Цитата: From_Odessa от августа  2, 2014, 11:57
Я не згоден з Вами. Іноді є очевидна ситуація, коли на певній території проживає сукупність людей з одними культурними ознаками, а поруч - з іншими, такими, що різниця доволі суттєва. В такій ситуації керуватися лише адміністративними принципами, вважає, неправильно - можна до однієї області включити невеликий клаптик території з іншою культурою, решта якої знаходиться в іншій області. В таких випадках, на мій погляд, адміністративні кордони треба проводити по культурних.
Так културні кородони це старі адміністративні.
Адміністративні кордони не були сталими.
Я уж про себя молчу

Geoalex

Цитата: Sandar от августа  2, 2014, 11:33
Івано-Франківску не треба називати Прикарпаттєм.
Рассказывали, что в начале 1960-х решили переименовать город Станислав. Была широкая дискуссия на страницах местной прессы, на собраниях партийных и трудовых коллективов и проч. Решили переименовать в Прикарпатск. А потом раз, и указом "сверху" переименовали в Ивано-Франковск.

Python

Цитата: отец Фёдор от августа  2, 2014, 11:40
Только "на". Два раза. Ещё до отделения от России.
Тобто, ще до 1917? Я уявляв Вас молодшим :what:
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

alant

Цитата: Geoalex от августа  2, 2014, 12:14
Цитата: Sandar от августа  2, 2014, 11:33
Івано-Франківску не треба називати Прикарпаттєм.
Рассказывали, что в начале 1960-х решили переименовать город Станислав. Была широкая дискуссия на страницах местной прессы, на собраниях партийных и трудовых коллективов и проч. Решили переименовать в Прикарпатск. А потом раз, и указом "сверху" переименовали в Ивано-Франковск.
Любопытно, никогда такого не слышал.
Я уж про себя молчу

LUTS

Цитата: alant от августа  2, 2014, 11:58
Волиньска область - Волинь у вузькому значенні - те, що з самого початку і потім завжди називалося Волинню. Рівненська область спочатку входила у Київське князівство, часом називалася Погориннєм.
Погорина - не лише Рівненська. Це все те, що лежить на нашій славній і небезпечній річці. Що не заважає цим землям бути частиною історичної Волині.
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

LUTS

Цитата: Geoalex от августа  2, 2014, 12:14
Цитата: Sandar от августа  2, 2014, 11:33
Івано-Франківску не треба називати Прикарпаттєм.
Рассказывали, что в начале 1960-х решили переименовать город Станислав. Была широкая дискуссия на страницах местной прессы, на собраниях партийных и трудовых коллективов и проч. Решили переименовать в Прикарпатск. А потом раз, и указом "сверху" переименовали в Ивано-Франковск.
И хорошо, что не Прикарпатск.
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

alant

Цитата: LUTS от августа  2, 2014, 13:24
Цитата: alant от августа  2, 2014, 11:58
Волиньска область - Волинь у вузькому значенні - те, що з самого початку і потім завжди називалося Волинню. Рівненська область спочатку входила у Київське князівство, часом називалася Погориннєм.
Погорина - не лише Рівненська. Це все те, що лежить на нашій славній і небезпечній річці. Що не заважає цим землям бути частиною історичної Волині.
Бо це Волинь у широкому сенсі. Куди і частини Житомирської і Тернопільскої областей входять.
Я уж про себя молчу

Aleqs_qartveli

Я в Одессе был. Два раза.
რამდენი ენაც იცი, იმდენი კაცი ხარ.
Если во имя идеала человеку приходится делать подлости, то цена этому идеалу – дерьмо. (Братья Стругацкие "Хищные вещи века")

Catrina

Была в Полтаве в 2010 году. Ездила на похороны дальнего родственника.
"Есть два способа командовать женщиной, но никто их не знает."(c)
Фрэнк Хаббард

Лила

Была, и неоднократно. В период с 2002 по 2006 год по полгода проводила в Крыму. А в 2011 году посетила Львов.
znanost i umjetnost zajedno rađaju čudo.

do50

Проблемы интеграции России в ад должны волновать ад, а не Россию

«Россия управляется непосредственно Господом Богом. Иначе невозможно представить, как это государство до сих пор существует», Генерал-фельдмаршал Х. А. Миних
«Россией управлять не сложно, но совершенно бесполезно», Александр II

отец Фёдор


RockyRaccoon

Цитата: do50 от ноября  7, 2014, 19:36
Цитата: antic от июля 31, 2014, 12:21
На Украине был, в Украине не был
+1
На Украине не был, а в Украине и не дай бог.

LUTS

Цитата: RockyRaccoon от ноября  7, 2014, 19:55
Цитата: do50 от ноября  7, 2014, 19:36
Цитата: antic от июля 31, 2014, 12:21
На Украине был, в Украине не был
+1
На Украине не был, а в Украине и не дай бог.
А под не хотите?  ;)
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

RockyRaccoon

Цитата: LUTS от ноября  7, 2014, 19:58
Цитата: RockyRaccoon от ноября  7, 2014, 19:55
Цитата: do50 от ноября  7, 2014, 19:36
Цитата: antic от июля 31, 2014, 12:21
На Украине был, в Украине не был
+1
На Украине не был, а в Украине и не дай бог.
А под не хотите?  ;)
По-над усе хочу.