Новини: Лекція: Нацистська окупаційна політика і національний рух опору в Україн

Автор ou77, мая 14, 2007, 13:48

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

ou77

             У вівторок, 15 травня в Українському освітньому центрі при середній школі № 124 в рамках Українського історичного лекторію відбудеться лекція кандидата історичних наук, наукового співробітника Львівського національного університету імені І. Франка Андрія Боляновського «Нацистська окупаційна політика і національний рух опору в Україні. 1941 – 1944» (українською мовою).
Запрошуємо всіх, хто цікавиться історією України.
   Початок о 19.00.
Адреса Українського освітнього центру: Москва, вул. Мала Бронна, 7. Їхати до станцій метро «Пушкинская», «Тверская», «Чеховская» або трол. 5, 15, 31, авт. 6 до зуп. «Никитские ворота».


DarkMax2

Пройшовся перед сном по ВКонтакту. Надибав у одного націоналіста на стіні:
Дуже "приємна" картинка, враховуючи, що під цією формою криються українці, адже у Другій Світовій більшість українців служила у Червоній Армії, а не в рядах УПА.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

Python

Ну так, по-перше, не тільки українці там служили. А з того, як святкують це свято в сучасній Україні, складається враження, що в Червону Армію етнічних українців узагалі не брали...
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

DarkMax2

Цитата: Python от мая 28, 2013, 00:24
Ну так, по-перше, не тільки українці там служили.
І не тільки росіяни ;)
Цитата: Python от мая 28, 2013, 00:24
складається враження, що в Червону Армію етнічних українців узагалі не брали...
Тобто?
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

alant

Я уж про себя молчу

Python

ЦитироватьІ не тільки росіяни
Росіян, у будь-якому разі, кількісно більше.
ЦитироватьТобто?
Увесь сучасний маскульт, пов'язаний з ВВВ, орієнтований виключно на людей російськомовних. Зокрема, українських пісень патріотичної тематики, створених у воєні роки чи присвячених війні, в наш час просто не чути (хоча при Союзі їх регулярно крутили по радіо). Та й загалом, 9 травня з Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні перетворюється на такий собі сталін-парад, основними заслугами радянських військ проголошується перемога не над німецьким фашизмом, а над українськими націоналістами, і т.п. Хорошим тоном стає плювати в цей день на могили наших дідів, що пережили три голодомори, ніби вони й не воювали в цій війні за наше з вами світле майбутнє...
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

DarkMax2

Цитата: Python от мая 28, 2013, 00:40
основними заслугами радянських військ проголошується перемога не над німецьким фашизмом, а над українськими націоналістами
Це Ваша фантазія
Цитата: Python от мая 28, 2013, 00:40
Хорошим тоном стає плювати в цей день на могили наших дідів
ІМХО, на дідів, що воювали під Червоним прапором, як мій прадід.
Цитата: Python от мая 28, 2013, 00:40
українських пісень патріотичної тематики, створених у воєні роки чи присвячених війні, в наш час просто не чути (хоча при Союзі їх регулярно крутили по радіо)
"Опопсіло" святкування. Крутять тільки загальновідоме, "брендове".
Цитата: Python от мая 28, 2013, 00:40
9 травня з Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні перетворюється на такий собі сталін-парад
Через нагнітання протиріч між націоналістами та стариками-комуністами, їх прихильниками. Обидві сторони котяться у радикал.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

Ноэль

Цитата: Python от мая 28, 2013, 00:40
ЦитироватьІ не тільки росіяни
Росіян, у будь-якому разі, кількісно більше.
ЦитироватьТобто?
Увесь сучасний маскульт, пов'язаний з ВВВ, орієнтований виключно на людей російськомовних. Зокрема, українських пісень патріотичної тематики, створених у воєні роки чи присвячених війні, в наш час просто не чути (хоча при Союзі їх регулярно крутили по радіо).

Найбільш відомою була ця пісня.



DarkMax2

Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

Python

ЦитироватьІМХО, на дідів, що воювали під Червоним прапором, як мій прадід.
Про них і йде мова. Причому, плюють з обох таборів.
Цитировать"Опопсіло" святкування. Крутять тільки загальновідоме, "брендове".
За святкуванням цього свята завжди стоїть якась ідеологія.
ЦитироватьЧерез нагнітання протиріч між націоналістами та стариками-комуністами, їх прихильниками. Обидві сторони котяться у радикал.
Роль «стариків-комуністів» у цьому, як правило, менша, ніж роль політиків соціально активного віку.
ЦитироватьЦе Ваша фантазія
Кілька років тому в інтернетах маячив плакат «Мы победили СС Галичина», вивішений у Запоріжжі. Інші воєнізовані структури нацистів, вочевидь, були менш серйозним супротивником :)
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

LUTS

Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

Pawlo

Цитата: DarkMax2 от мая 28, 2013, 00:25
Цитата: Python от мая 28, 2013, 00:24
Ну так, по-перше, не тільки українці там служили.
І не тільки росіяни ;)
Цитата: Python от мая 28, 2013, 00:24
складається враження, що в Червону Армію етнічних українців узагалі не брали...
Тобто?
так у день Сталіна перетворили. Зі стішками в дусі "що голод і гулаг не бда главное взятие рейхстага"
Лучше смерть, как избавление,
Чем быть первой средь рабынь.
Знай же ты моё решение-
Мой ответ: «Навеки сгинь!»

Pawlo

Цитата: Python от мая 28, 2013, 00:40
ЦитироватьІ не тільки росіяни
Росіян, у будь-якому разі, кількісно більше.
ЦитироватьТобто?
Увесь сучасний маскульт, пов'язаний з ВВВ, орієнтований виключно на людей російськомовних. Зокрема, українських пісень патріотичної тематики, створених у воєні роки чи присвячених війні, в наш час просто не чути (хоча при Союзі їх регулярно крутили по радіо). Та й загалом, 9 травня з Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні перетворюється на такий собі сталін-парад, основними заслугами радянських військ проголошується перемога не над німецьким фашизмом, а над українськими націоналістами, і т.п. Хорошим тоном стає плювати в цей день на могили наших дідів, що пережили три голодомори, ніби вони й не воювали в цій війні за наше з вами світле майбутнє...
ППКС саме так воно і є. Останнєю краплею для мене  особисто стали слова якоїсь сволоти, і не одної, що штучний голод виправданий бо поміг перемогти німців. після них сприймати 9 травня як свято вже не міг
Лучше смерть, как избавление,
Чем быть первой средь рабынь.
Знай же ты моё решение-
Мой ответ: «Навеки сгинь!»

Pawlo

Цитата: Python от мая 28, 2013, 00:57
Кілька років тому в інтернетах маячив плакат «Мы победили СС Галичина», вивішений у Запоріжжі. Інші воєнізовані структури нацистів, вочевидь, були менш серйозним супротивником :)
І дарма. наприклад естонська дивізія до останнього обороняла Берлін і здалась одною з останніх
Лучше смерть, как избавление,
Чем быть первой средь рабынь.
Знай же ты моё решение-
Мой ответ: «Навеки сгинь!»

DarkMax2

Цитата: Pawlo от мая 28, 2013, 01:25
Цитата: Python от мая 28, 2013, 00:40
ЦитироватьІ не тільки росіяни
Росіян, у будь-якому разі, кількісно більше.
ЦитироватьТобто?
Увесь сучасний маскульт, пов'язаний з ВВВ, орієнтований виключно на людей російськомовних. Зокрема, українських пісень патріотичної тематики, створених у воєні роки чи присвячених війні, в наш час просто не чути (хоча при Союзі їх регулярно крутили по радіо). Та й загалом, 9 травня з Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні перетворюється на такий собі сталін-парад, основними заслугами радянських військ проголошується перемога не над німецьким фашизмом, а над українськими націоналістами, і т.п. Хорошим тоном стає плювати в цей день на могили наших дідів, що пережили три голодомори, ніби вони й не воювали в цій війні за наше з вами світле майбутнє...
ППКС саме так воно і є. Останнєю краплею для мене  особисто стали слова якоїсь сволоти, і не одної, що штучний голод виправданий бо поміг перемогти німців. після них сприймати 9 травня як свято вже не міг
Деякий зв'язок дійсно існує.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

DarkMax2

Цитата: Pawlo от мая 28, 2013, 01:33
Цитата: Python от мая 28, 2013, 00:57
Кілька років тому в інтернетах маячив плакат «Мы победили СС Галичина», вивішений у Запоріжжі. Інші воєнізовані структури нацистів, вочевидь, були менш серйозним супротивником :)
І дарма. наприклад естонська дивізія до останнього обороняла Берлін і здалась одною з останніх
Оборона чужої столиці, захист нацистів. Ви так кажете ніби це щось добре.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

alant

В перетворення 9 травня в свято Російської зброї (русского оружия), можливо винуваті і самі українці, що дещо відсторонилися від свята.
Я уж про себя молчу

DarkMax2

Цитата: alant от мая 28, 2013, 08:43
В перетворення 9 травня в свято Російської зброї (русского оружия), можливо винуваті і самі українці, що дещо відсторонилися від свята.
:+1: згоден з Вами.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

alant

Цитата: Pawlo от мая 28, 2013, 01:25
ППКС саме так воно і є. Останнєю краплею для мене  особисто стали слова якоїсь сволоти, і не одної, що штучний голод виправданий бо поміг перемогти німців. після них сприймати 9 травня як свято вже не міг
9 травня, в очах комуністів і деяких росіян, дуже багато чого (а може і все) виправдовує (голодомор, репресії, теріторіальні захвати, громадянську війну). Воно є піком радянської державності, без нього Радянский Союз втрачає історичной сенс.
Я уж про себя молчу

Conservator

Цитата: Python от мая 28, 2013, 00:40
Увесь сучасний маскульт, пов'язаний з ВВВ, орієнтований виключно на людей російськомовних. Зокрема, українських пісень патріотичної тематики, створених у воєні роки чи присвячених війні, в наш час просто не чути (хоча при Союзі їх регулярно крутили по радіо).

Ви дуже перебільшуєте. Пісню (не знаю, хто співає) зі словами "Сплять мільйони загиблих в окопах / Це моєї країни сини, / Де була б ти сьогодні, Європо, / Де була б ти, якби не вони?" крутять на 9 травня всюди і безперестанку. щороку.
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Pawlo

Цитата: DarkMax2 от мая 28, 2013, 08:28
Цитата: Pawlo от мая 28, 2013, 01:33
Цитата: Python от мая 28, 2013, 00:57
Кілька років тому в інтернетах маячив плакат «Мы победили СС Галичина», вивішений у Запоріжжі. Інші воєнізовані структури нацистів, вочевидь, були менш серйозним супротивником :)
І дарма. наприклад естонська дивізія до останнього обороняла Берлін і здалась одною з останніх
Оборона чужої столиці, захист нацистів. Ви так кажете ніби це щось добре.
Та упасі Бог. 
Лучше смерть, как избавление,
Чем быть первой средь рабынь.
Знай же ты моё решение-
Мой ответ: «Навеки сгинь!»

Pawlo

Цитата: alant от мая 28, 2013, 08:43
В перетворення 9 травня в свято Російської зброї (русского оружия), можливо винуваті і самі українці, що дещо відсторонилися від свята.
Не скіки в свято русского оружия скільки в день Сталіна. І днем Сталіна воно є наскіки можна судити і у самій Росії
Лучше смерть, как избавление,
Чем быть первой средь рабынь.
Знай же ты моё решение-
Мой ответ: «Навеки сгинь!»

Pawlo

Цитата: alant от мая 28, 2013, 09:05
Цитата: Pawlo от мая 28, 2013, 01:25
ППКС саме так воно і є. Останнєю краплею для мене  особисто стали слова якоїсь сволоти, і не одної, що штучний голод виправданий бо поміг перемогти німців. після них сприймати 9 травня як свято вже не міг
9 травня, в очах комуністів і деяких росіян, дуже багато чого (а може і все) виправдовує (голодомор, репресії, теріторіальні захвати, громадянську війну). Воно є піком радянської державності, без нього Радянский Союз втрачає історичной сенс.
От от і я про що.
Лучше смерть, как избавление,
Чем быть первой средь рабынь.
Знай же ты моё решение-
Мой ответ: «Навеки сгинь!»

Svidur

Цитата: Conservator от мая 28, 2013, 10:10
Ви дуже перебільшуєте. Пісню (не знаю, хто співає) зі словами "Сплять мільйони загиблих в окопах / Це моєї країни сини, / Де була б ти сьогодні, Європо, / Де була б ти, якби не вони?" крутять на 9 травня всюди і безперестанку. щороку.
У нас не крутять. Тіки "Вставай, страна огромная" і т.д. По маленьких містах 9-ти травневі мітинги взагалі перетворюються на такий собі шабашик КПУ з ПР. Сумно, але так, скажена політична інструменталізація. Якби не це, я б до цього свята добре ставився. Примудрилися споганити.

Pawlo

Лучше смерть, как избавление,
Чем быть первой средь рабынь.
Знай же ты моё решение-
Мой ответ: «Навеки сгинь!»

Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр