Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Вимова українського /В/

Автор shravan, мая 8, 2007, 18:32

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

Sandar

Цитата: al-er9841 от июня 11, 2017, 13:29
Например, я произношу "хОлодно", отец - "холоднО"
В мене уркаїнські родичі кажуть холодно́. Літературний наголос хо́лодно. :)

al-er9841

Цитата: Lodur от июня 11, 2017, 14:11
Цитата: al-er9841 от июня 11, 2017, 14:08Ссылка у меня не открывается.
Помилився. :(

Спасибо. Кстати, открыл записи Ласкавцева. У него произношение "в" в закрытом слоге варьирует. Есть произношение, похожее на губно-зубной аппроксимант, а есть и на губно-велярный.
Наступило очередное время года. Мухоморы съедены в огромнейшем количестве. Следовательно, праздник языкового чудачества будет продолжаться долго, если не вечно...

Lodur

Цитата: Сяргей Леанідавіч от июня 11, 2017, 14:10Можливо вона з журналістами більш-менш літературною говорить, а вдома суржиком чи взагалі російською.
Не думаю, що російскою. Noblesse oblige, звiсно, вона ж мер, але, як то кажуть росiйською, "язык у неё подвешен" (не можу пригадати, чи є в українськiй аналогiчний вираз :-[).
8-й Девственник Лингвофорума

If the doors of perception were cleansed, everything would appear to man as it is: infinite. (W. Blake)
Какая потребителю разница, какой продукт лучше не работает?.. (Awwal12)

Lodur

Цитата: Sandar от июня 11, 2017, 14:11Перше слово з неукраїнською вимовою,
:what:

Цитата: Sandar от июня 11, 2017, 14:11друге слово це прикол якийсь  ;D
Звісно. Але це й є 100% [w].
8-й Девственник Лингвофорума

If the doors of perception were cleansed, everything would appear to man as it is: infinite. (W. Blake)
Какая потребителю разница, какой продукт лучше не работает?.. (Awwal12)

Lodur

Цитата: Sandar от июня 11, 2017, 14:07Де я писав, шо я його ніде не чую? Може, ви мене не так зрозуміли?  :donno:
Може. А що, десь чуєте? Де? (Досить цікаво, що я ще не зустрічав на форумі хоча б двух людей, що б чули однаково в 100 відсотках випадків. Про яку б мову не шлось).
8-й Девственник Лингвофорума

If the doors of perception were cleansed, everything would appear to man as it is: infinite. (W. Blake)
Какая потребителю разница, какой продукт лучше не работает?.. (Awwal12)

Sandar

Цитата: Lodur от июня 11, 2017, 14:21
Цитата: Sandar от июня 11, 2017, 14:11Перше слово з неукраїнською вимовою,
:what:
Ну це явно іномовний вплив.

Цитата: Lodur от июня 11, 2017, 14:21
Цитата: Sandar от июня 11, 2017, 14:11друге слово це прикол якийсь  ;D
Звісно. Але це й є 100% [w].
А для чого а вкінці? Ішовва. :)

Sandar

Цитата: Lodur от июня 11, 2017, 14:24
Цитата: Sandar от июня 11, 2017, 14:07Де я писав, шо я його ніде не чую? Може, ви мене не так зрозуміли?  :donno:
Може. А що, десь чуєте? Де? (Досить цікаво, що я ще не зустрічав на форумі хоча б двух людей, що б чули однаково в 100 відсотках випадків. Про яку б мову не шлось).
Не можу сказати, бо не шарю МФА.

al-er9841

Любопытно послушать как произносят Львiв украинцы в разных местностях:
https://ru.forvo.com/word/uk/львів/#uk
Произношение "в" в закрытом слоге сильно разнится.
Причем у Takuboku и Replicant он больше похож на [w] (на мой слух).
Наступило очередное время года. Мухоморы съедены в огромнейшем количестве. Следовательно, праздник языкового чудачества будет продолжаться долго, если не вечно...

Lodur

8-й Девственник Лингвофорума

If the doors of perception were cleansed, everything would appear to man as it is: infinite. (W. Blake)
Какая потребителю разница, какой продукт лучше не работает?.. (Awwal12)


Lodur

8-й Девственник Лингвофорума

If the doors of perception were cleansed, everything would appear to man as it is: infinite. (W. Blake)
Какая потребителю разница, какой продукт лучше не работает?.. (Awwal12)

Sandar

Цитата: al-er9841 от июня 11, 2017, 14:35
Любопытно послушать как произносят Львiв украинцы в разных местностях:
https://ru.forvo.com/word/uk/львів/#uk
Произношение "в" в закрытом слоге сильно разнится.
Причем у Takuboku и Replicant он больше похож на [w] (на мой слух).
Сумніваюсь шо для Takuboku і Replicant українська рідна. Скоріш за всьо вони намагаються імітувати українську.


al-er9841

Цитата: Sandar от июня 11, 2017, 14:45
Сумніваюсь шо для Takuboku і Replicant українська рідна. Скоріш за всьо вони намагаються імітувати українську.

Почему Вы так решили? Для Replicant, вполне возможно. Он по-разному произносит "в" в закрытом слоге (даже местами как "ф").
Наступило очередное время года. Мухоморы съедены в огромнейшем количестве. Следовательно, праздник языкового чудачества будет продолжаться долго, если не вечно...

Lodur

Цитата: Sandar от июня 11, 2017, 14:48
Цитата: Lodur от июня 11, 2017, 14:44
Цитата: Sandar от июня 11, 2017, 14:43
Цитата: Lodur от июня 11, 2017, 14:36
Цитата: Sandar от июня 11, 2017, 14:25А для чого а вкінці? Ішовва. :)
Нема.
а нема? Явно є.
:no:
Смієтеся.
Не пригадую жодного слова в англійскій, яке б закінчувалось на цей звук. А то б пошукав. Можливо, призвук голосного там виникає сам собою, але "it was not intentional", я намагався вимовити так, як мене вчили. Може, трошки утрирувано вийшло.
8-й Девственник Лингвофорума

If the doors of perception were cleansed, everything would appear to man as it is: infinite. (W. Blake)
Какая потребителю разница, какой продукт лучше не работает?.. (Awwal12)

Sandar

Цитата: al-er9841 от июня 11, 2017, 14:57
Цитата: Sandar от июня 11, 2017, 14:45
Сумніваюсь шо для Takuboku і Replicant українська рідна. Скоріш за всьо вони намагаються імітувати українську.

Почему Вы так решили? Для Replicant, вполне возможно. Он по-разному произносит "в" в закрытом слоге (даже местами как "ф").
З їхньої вимови і з їхнього походження.

Sandar

Цитата: Lodur от июня 11, 2017, 15:01
Цитата: Sandar от июня 11, 2017, 14:48
Цитата: Lodur от июня 11, 2017, 14:44
Цитата: Sandar от июня 11, 2017, 14:43
Цитата: Lodur от июня 11, 2017, 14:36
Цитата: Sandar от июня 11, 2017, 14:25А для чого а вкінці? Ішовва. :)
Нема.
а нема? Явно є.
:no:
Смієтеся.
Не пригадую жодного слова в англійскій, яке б закінчувалось на цей звук. А то б пошукав. Можливо, призвук голосного там виникає сам собою, але "it was not intentional", я намагався вимовити так, як мене вчили. Може, трошки утрирувано вийшло.
Шо таке призвук? Це звук? :)
Виникає сам собою?
Вийшло з а на кінці.

Lodur

Цитата: Sandar от июня 11, 2017, 15:51і з їхнього походження.
А там якось можливо подивитися, якого людина походження?
8-й Девственник Лингвофорума

If the doors of perception were cleansed, everything would appear to man as it is: infinite. (W. Blake)
Какая потребителю разница, какой продукт лучше не работает?.. (Awwal12)

Lodur

Цитата: Sandar от июня 11, 2017, 15:55Шо таке призвук? Це звук? :)
Нечіткий. Оскільки [w] - це не глухий звук, а навпаки, сонорний, то голос приймає участь в його створенні. А голос = голосний, якщо "приналегти" трошки більше, ніж необхідно..
8-й Девственник Лингвофорума

If the doors of perception were cleansed, everything would appear to man as it is: infinite. (W. Blake)
Какая потребителю разница, какой продукт лучше не работает?.. (Awwal12)

Sandar

Цитата: Lodur от июня 11, 2017, 16:02
Цитата: Sandar от июня 11, 2017, 15:55Шо таке призвук? Це звук? :)
Нечіткий. Оскільки [w] - це не глухий звук, а навпаки, сонорний, то голос приймає участь в його створенні. А голос = голосний, якщо "приналегти" трошки більше, ніж необхідно..
Дякую за пояснення. А чому а, а не шось інше?

Sandar

Цитата: Lodur от июня 11, 2017, 15:56
Цитата: Sandar от июня 11, 2017, 15:51і з їхнього походження.
А там якось можливо подивитися, якого людина походження?
На карті показано. Один з Києва, а другий десь з Луганської області. Обоє молоді як чути з голосу. У останнього є записи російською.

Sandar

Цитата: Sandar от июня 11, 2017, 16:19
Цитата: Lodur от июня 11, 2017, 16:02
Цитата: Sandar от июня 11, 2017, 15:55Шо таке призвук? Це звук? :)
Нечіткий. Оскільки [w] - це не глухий звук, а навпаки, сонорний, то голос приймає участь в його створенні. А голос = голосний, якщо "приналегти" трошки більше, ніж необхідно..
Дякую за пояснення. А чому а, а не шось інше?
А якшо з Вашого записа вирізати кінцевий а? Я це зробив, вийшло нормально :)

Lodur

Цитата: Sandar от июня 11, 2017, 16:19А чому а, а не шось інше?
Я не бажав там вимовляти голосний, то ж, на мою думку, якщо він там виник сам собою, скоріше це шва (ə), який ми пcіхологічно сприймаємо, як "а" у більшості випадків, коли він без наголосу.
корова — [kʌ′rovə], собака — [sʌ′bakə], молоко [məlʌ′ko]
8-й Девственник Лингвофорума

If the doors of perception were cleansed, everything would appear to man as it is: infinite. (W. Blake)
Какая потребителю разница, какой продукт лучше не работает?.. (Awwal12)

al-er9841

Цитата: Sandar от июня 11, 2017, 15:51
З їхньої вимови і з їхнього походження.

А что Вас смущает в произношении "в" в закрытом слоге первым (который из Киева)?
А как Вы произносите "в" в закрытом слоге? На чье произношение из тех людей больше похоже? https://ru.forvo.com/word/uk/львів/#uk
Наступило очередное время года. Мухоморы съедены в огромнейшем количестве. Следовательно, праздник языкового чудачества будет продолжаться долго, если не вечно...

Sandar

Цитата: Lodur от июня 11, 2017, 16:41
Цитата: Sandar от июня 11, 2017, 16:19А чому а, а не шось інше?
Я не бажав там вимовляти голосний, то ж, на мою думку, якщо він там виник сам собою, скоріше це шва (ə), який ми пcіхологічно сприймаємо, як "а" у більшості випадків, коли він без наголосу.
корова — [kʌ′rovə], собака — [sʌ′bakə], молоко [məlʌ′ko]
Шва частішe психологічно сприймається як e.

Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр