Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

День Конституції України

Автор Leo, июня 28, 2013, 19:12

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

Leo

Вітаю всіх святкуючих з Днем Конституції України, Ура !!!

DarkMax2

Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

КАЛЇҐРАФЪ

Čy j ne praznyk! Pokraly v liudej hroši na knyžci, rozvely kruhom bandytiv. Ničoho chorošoho vid Ukrajiny ja ne diždav. Ta nu jiji v sraku taku deržavu!!!

Svidur


Python

Цитата: КАЛЇҐРАФЪ от июня 29, 2013, 23:19
Čy j ne praznyk! Pokraly v liudej hroši na knyžci, rozvely kruhom bandytiv. Ničoho chorošoho vid Ukrajiny ja ne diždav. Ta nu jiji v sraku taku deržavu!!!
А що зробив пересічний українець (наприклад, Ви), щоб усе було інакше? І що міг би зробити?
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

DarkMax2

Моя сім'я поїхала до села шашлики робити. Я залишився у місті, аби поспілкуватися з дівчиною.
Що-що, а День конституції у нас завжди святкували.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

Conservator

чинну для мене Конституцію моєї батьківщини ухвалено 10 березня 1919 року. його й святкую.



усі подальші - липа.
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Python

Цитата: Svidur от июня 29, 2013, 23:21
Deń pamjatnyj, ale jak sviato ne spryjmajet'sia.
Достатньо Конституційного суду (та інших судів) з необмеженими правом тлумачити слова Конституції з точністю до навпаки, щоб цей документ не мав реальної юридичної сили. Тому нема чого святкувати, на жаль.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2


Conservator

Цитата: Svidur от июня 29, 2013, 23:34
A poperedni? 5 kvitnia 1710, napryklad

не йди на поводу в мітотворців ;)

приклад можна було б і новіший навести, 29 квітня 1918, але мені текст 1919 рідніший.
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

DarkMax2

Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

Svidur

Цитата: Conservator от июня 29, 2013, 23:35
не йди на поводу в мітотворців ;)
Zhoden. Treba samomu stavaty mitotvorcem. Ruśka pravda, napryklad, cilkom pidchodyt' na rol' peršoji ukrajinśkoji konstytuciji  ::)

Svidur


Conservator

Цитата: Svidur от июня 29, 2013, 23:37
Ruśka pravda, napryklad, cilkom pidchodyt' na rol' peršoji ukrajinśkoji konstytuciji

а дату яку вигадати? і який варіянт? коротку редакцію, скорочену чи поширену?)
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Svidur

Цитата: Conservator от июня 29, 2013, 23:41
а дату яку вигадати? і який варіянт? коротку редакцію, скорочену чи поширену?)
Treba "nespodivano vidnajty" pervisnyj varijant na evkaliptovych doščečkach. Joho i oholosymo.

Conservator

Цитата: Svidur от июня 29, 2013, 23:43
na evkaliptovych doščečkach

... у Австралії, дивом вцілілі в оселі абригенів неподалік Дарвіна.
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

КАЛЇҐРАФЪ

Цитата: Python от июня 29, 2013, 23:28
Цитата: КАЛЇҐРАФЪ от июня 29, 2013, 23:19
Čy j ne praznyk! Pokraly v liudej hroši na knyžci, rozvely kruhom bandytiv. Ničoho chorošoho vid Ukrajiny ja ne diždav. Ta nu jiji v sraku taku deržavu!!!
А що зробив пересічний українець (наприклад, Ви), щоб усе було інакше? І що міг би зробити?
Vse ščo ja možu, tak ce "mieńše pizdieť tut svajej pravdaj" jak kazav meni načaľnyk. Ne znaju jaka sytuacija v Kyjevi a v provinciji sytuacija patova. Ce v 90-ch my "vyžyvaly" a zaraz liudy (stydno nazvať narodom) samoznyščujutsia. A vy tut tiuľku pro konstytuciju travyte.

Python

Що змушує людей самознищуватись?

Щодо виживання в дев'яностих. У випадку моєї сім'ї, це виглядало приблизно так: батьків на роботі скоротили/регулярно відправляли в безстрокові відпустки без зарплати, незадовго до того народився молодший братик, ми з сестрою ще ходили до школи, ще тяжко захворіла бабуся й потребувала постійного піклування. Тобто, ситуація була досить-таки екстремальною. Вижити допомагало господарство в селі, звідки батько возив вирощену картоплю та інші харчі, добираючись до Києва велосипедом та електричками. Плюс різні там субсидії та інша гуманітарна допомога. Жили ми досить-таки бідно (я був, мабуть, найбіднішим серед своїх однокласників, що, однак, не завадило мені нормально закінчити школу). Це достатній привід, щоб самознищуватись?
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

From_Odessa

Такого рода праздники никогда не ощущаю внутренне, как праздник. Вот выходной - это хорошо. Увы, меня этот выходной на сей раз никак не коснулся... А для кого праздник - тех немного запоздало поздравляю.

Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр