Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Мова на початку 90-х та у нашому дитинстві

Автор DarkMax2, мая 27, 2013, 23:30

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

Conservator

Цитата: Svidur от мая 30, 2013, 18:20
На 1+1 також були цілком придатні до перегляду передачі. "Документ" та "Імперія кіно" з Макаровим, наприклад.

найкрутіше за всю історію 1+1 - "Аргумент-кіно" з Володимиром Войтенком. я балдів від тих фільмів просто. найкращі кіноспогади зі шкільних років.
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

LUTS

Цитата: Conservator от мая 30, 2013, 20:09
Цитата: Svidur от мая 30, 2013, 18:20
На 1+1 також були цілком придатні до перегляду передачі. "Документ" та "Імперія кіно" з Макаровим, наприклад.

найкрутіше за всю історію 1+1 - "Аргумент-кіно" з Володимиром Войтенком. я балдів від тих фільмів просто. найкращі кіноспогади зі шкільних років.
Зараз ще є. Правда виходить опівночі в неділю.
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

Conservator

Цитата: LUTS от мая 30, 2013, 23:03
Зараз ще є. Правда виходить опівночі в неділю.

не пам'ятаю, у який день тижня воно йшло (час був той самий, північ чи перша десь), але точно пам'ятаю, що дивився з першої передачі (випадково, перший фільм був - (wiki/uk) Американська_ніч_(фільм) - його потім повторювали на якийсь ювілейний випуск проґрами).

у часи, коли не існувало торентів із артхаузним кіном це був ковток чистого повітря. власне, ще й добрячий штовхан для розвитку моїх смаків у старших клясах школи.
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр