Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Український інтерфейс.

Автор DarkMax2, января 14, 2013, 10:57

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

DarkMax2

Давайте тут писати ляпи, які ми помітили в українських інтерфейсах сайтів та програм.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

DarkMax2

Я перший.
Вогнелис: "Закласти цю сторінку" - це ломбард чи що?
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

Demetrius

Простіш пишіть авторам перекладів, чи, якщо вони вперті, пишіть свої альтернативні переклади. Навіщо тут писати?

DarkMax2

Цитата: Demetrius от января 14, 2013, 11:21
Простіш пишіть авторам перекладів, чи, якщо вони вперті, пишіть свої альтернативні переклади. Навіщо тут писати?
Просто так :) Спілкування :)
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

Demetrius

Ну, не знаю. Мене після «Заблякаваная нечаканка» (Заблокована нечеканка = Заблоковане виринаюче вікно) в білоруській Опері вже нічого не дивує.

DarkMax2

Цитата: Demetrius от января 14, 2013, 11:31
Ну, не знаю. Мене після «Заблякаваная нечаканка» (Заблокована нечеканка = Заблоковане виринаюче вікно) в білоруській Опері вже нічого не дивує.
:D
И почему переводчики интерфейсов так хотят выдумать велосипед???
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

Drundia

Думаю проблем стане менше коли в українській буде справжня своя термінологія.

Demetrius


Drundia

Видумана майкрософтівськими перекладачами термінологія якимсь дивом своїша за видуману перекладачами іншого опрограмування?

DarkMax2

Цитата: Demetrius от января 23, 2013, 22:16
Ніби вже є український інтерфейс Windows...
Я ще у середній школі був, коли він з'явився. Можете купити у магазині.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

Demetrius

Я його колись встановлював собі для WinXP. Мені цікавіше, чи продовжують перекладати нові системи.

DarkMax2

Цитата: Demetrius от января 23, 2013, 23:06
Я його колись встановлював собі для WinXP. Мені цікавіше, чи продовжують перекладати нові системи.
Я не про українізатори, а про ліцензію на мові від Дрібном'яких.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

Demetrius

Те, що я встановлював, було ніби то видрано з якогось мікрософтовскього дистрибутиву і сконвертовано для MUI. Принаймні так було написано. :???

DarkMax2

Цитата: Demetrius от января 23, 2013, 23:09
Те, що я встановлював, було ніби то видрано з якогось мікрософтовскього дистрибутиву і сконвертовано для MUI. Принаймні так було написано. :???
Можете придбати Кватирки 7 та 8 за штуку-півтори хохлодоларів на мові. Чесно-чесно. Ми постійно по роботі закуповуємо ОС, що правда російською, але я бачив: українська наявна.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

Demetrius

Дякую, цікаво.

Offtop
Зрозуміло, купувати Windows я не збираюся. ;D Я і так в неї перезагружаюся декілька раз на місяць, не більше.


Python

Цитата: Demetrius от января 23, 2013, 23:28
Offtop
Я і так в неї перезагружаюся декілька раз на місяць, не більше.
Offtop
Третіх героїв через wine запускаєте?
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Demetrius

Offtop
Цитата: Python от января 23, 2013, 23:55
Третіх героїв через wine запускаєте?
Ні; мені ліньки їх в Лінуксі встановлювати. Але я їх в цьому місяці тільки два чи три рази і запускав.

Python

До речі, буквально позавчора поставив собі Героїв ІІІ в українському перекладі. До мови перекладу особливих претензій нема, але, загалом, недоробок вистачає (починаючи з того, що гра вперто вилітала при запуску, доки не поставив на цей же комп'ютер справний російськомовний реліз, і закінчуючи недоперекладеними фразами (причому, російськими), що виринають у різих місцях гри).
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Demetrius


Conservator

Цитата: Demetrius от января 23, 2013, 23:06
Я його колись встановлював собі для WinXP. Мені цікавіше, чи продовжують перекладати нові системи.

стоїть ліцензійна україномовна 7-ма вінда. усе аж надто літературно, нудно й чітко все.

для ХР тільки українізатор був, власне укр. версію тоді не випустили.
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Conservator

Цитата: DarkMax2 от января 23, 2013, 23:15
штуку-півтори хохлодоларів

ого...

у мене ліцензійна передустановлена йшла, і знизу на ноуті номер ліцензії написано на випадок перевстановлення. правда, уже півтора роки щось не глючить, якась дивна. на иншому ноуті, де піратська, за півроку все летить.
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

DarkMax2

Цитата: Conservator от января 24, 2013, 00:20
Цитата: Demetrius от января 23, 2013, 23:06
Я його колись встановлював собі для WinXP. Мені цікавіше, чи продовжують перекладати нові системи.

стоїть ліцензійна україномовна 7-ма вінда. усе аж надто літературно, нудно й чітко все.
:fp: не може бути надто літературно!
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

DarkMax2

Цитата: Conservator от января 24, 2013, 00:23
Цитата: DarkMax2 от января 23, 2013, 23:15
штуку-півтори хохлодоларів

ого...
Ну, це я приблизно. А що? Зараз ігри ліцензійні біля 100 ₴ коштують, а це ОС від самого Гейца.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

Conservator

Цитата: DarkMax2 от января 24, 2013, 00:40
не може бути надто літературно!

може. вона як у шкільному підручнику. нудна шкільна СУЛМ.
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр