Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Нова спроба задушити нашу мову

Автор svidomit132, мая 24, 2012, 15:27

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

RockyRaccoon

Цитата: Svidur от июня 13, 2012, 12:22
До речі, українською треба казати "російська мова". Руська - суперечливий термін
і так не вживається.
Забув вiд подиву.

Svidur

Цитата: RockyRaccoon от июня 13, 2012, 12:25
Забув вiд подиву.
І таких людей у нас не так вже й мало. Нічого дивного в цьому немає :( З такими співгромадянами швидко можна стати націоналістом.  :fp:

serge-kazak

Вони (сабж) думають, що своїми провокаціями вони примусять людей іти туди, тим шляхом, який вони для них проклали. Фіг їм, або українці не такі ж козаки як і інші люди. А копаючий яму ближньому - сам до неї втрапить (дідівська мудрість)  :donno:

Poirot

Цитата: Awwal12 от июня 13, 2012, 12:21
Да не важно. Логика такая, что "голодать буду, но щоб тилькы клятых москалив нэ бачить"...
русофобия, да
"Из-за плохой видимости через тепловизор прицела я увидел на расстоянии около 250 метров силуэт парнокопытного, внешне похожего на крупного кабана."

Nekto

Цитата: RockyRaccoon от июня 13, 2012, 12:05
А взволновались вы ранее почему-то так, как будто именно это об Америке и думаете.

Это вам так показалось. Украинское сознание в отличии от россиянского не америко-центричное, так что не проецируйте.  ;)

Цитата: piton от июня 13, 2012, 12:16
Цитата: Nekto от июня 13, 2012, 11:51
Цитата: piton от июня 13, 2012, 11:38Доля отдыхающих россиян в Крыму вообще постоянно снижается.
И слава Богу!  :yes:
Надеетесь, бельгийцы и шведы компенсируют?

Надеюсь украинцы компенсируют.  ;)

Nekto

Цитата: Awwal12 от июня 13, 2012, 12:21
Цитата: piton от июня 13, 2012, 12:16
Цитата: Nekto от июня 13, 2012, 11:51
Цитата: piton от июня 13, 2012, 11:38Доля отдыхающих россиян в Крыму вообще постоянно снижается.
И слава Богу!  :yes:
Надеетесь, бельгийцы и шведы компенсируют?
Да не важно. Логика такая, что "голодать буду, но щоб тилькы клятых москалив нэ бачить"...

Логика такая, что нечего крымчаков баловать шальными деньгами. В последнее время в результате конкуренции с зарубежными курортами качество Крыма немного повысилось, хотя все-равно Крым на сегодня - это или для нищих или для сумасшедших ИМХО.

Nekto

Цитата: Awwal12 от июня 13, 2012, 12:20
В случае Украины это в общем-то естественно - Россия действительно оказывает заметное влияние на украинские реалии.

"Россия" для Украины - это все-равно что "Америка" для России.  ;)

piton

Цитата: Nekto от июня 13, 2012, 13:22
нечего крымчаков баловать шальными деньгами
крымчаков истребили
W

Nekto

Цитата: piton от июня 13, 2012, 13:36
Цитата: Nekto от июня 13, 2012, 13:22
нечего крымчаков баловать шальными деньгами
крымчаков истребили

Но они воскресли в новом качестве.

piton

Цитата: Nekto от июня 13, 2012, 13:16
Цитата: piton от июня 13, 2012, 12:16
Цитата: Nekto от июня 13, 2012, 11:51
Цитата: piton от июня 13, 2012, 11:38Доля отдыхающих россиян в Крыму вообще постоянно снижается.
И слава Богу!  :yes:
Надеетесь, бельгийцы и шведы компенсируют?
Надеюсь украинцы компенсируют.
Только не забывайте, что у Украины отрицательное сальдо торгового баланса на 6 млрд. Странно радоваться уходу интуристов.
W

Nekto

Выкалачивть бабки можно и из собственного населения. Внутренний туризм - очень выгодное нынче дело.

svidomit132

Шановні модери повикидайте будь ласка російськомовні дописи плювальників на Україну , вони псують кислотно-лужний баланс  даного топу. 8-)
Старі люди брехали, а я за ними повторюю.
Щоб бачити те, що є, і чому саме так є, – треба мати очі. А щоб не дозволити іншим це побачити – треба дати їм точку зору.

serge-kazak

Цитата: piton от июня 13, 2012, 13:41
Только не забывайте, что у Украины отрицательное сальдо торгового баланса на 6 млрд. Странно радоваться уходу интуристов.
просто атаманы которые сейчас у власти топят Украину и ее хозяйство, выполняя таким образом договоренности с атаманами, которые у власти в России. за это им отстебнут небольшой процент от общей прибыли. если бы не молчаливая поддержка российских - от нынешних атаманов не осталось бы и следа. но наш народ хорошо знает историю, про то как объединенные силы военных наемников Востока и Запада не раз усмиряли народные восстания. основная масса народу будет активно вмешиваться в эти процессы только в совсем экстренных случаях, пока смотрим и выжидаем - в каком направлении все пойдет.

serge-kazak

Цитата: svidomit132 от июня 13, 2012, 13:49
Шановні модери повикидайте будь ласка російськомовні дописи
а я проти. хай буде відображено так як є, для об'єктивності.

Poirot

Цитата: piton от июня 13, 2012, 13:41
Странно радоваться уходу интуристов.
Хорваты бы этому не очень обрадовались. Они там у себя в лепёшку расшибаются ради иностранных туристов. Визы даже отменяют в туристический сезон. Каждого туриста считают.
"Из-за плохой видимости через тепловизор прицела я увидел на расстоянии около 250 метров силуэт парнокопытного, внешне похожего на крупного кабана."

svidomit132

Цитата: serge-kazak от июня 13, 2012, 13:54
Цитата: svidomit132 от июня 13, 2012, 13:49
Шановні модери повикидайте будь ласка російськомовні дописи
а я проти. хай буде відображено так як є, для об'єктивності.
Ви не помітили що пішов суцільний оффтоп :???
Старі люди брехали, а я за ними повторюю.
Щоб бачити те, що є, і чому саме так є, – треба мати очі. А щоб не дозволити іншим це побачити – треба дати їм точку зору.

serge-kazak

Цитата: svidomit132 от июня 13, 2012, 14:01
Ви не помітили що пішов суцільний оффтоп
як на мене поки все по темі - досліджуємо і висвітлюємо мотивацію людей, які проявляють агресію проти України, її мови і культури, отже і фактори (в т.ч. стереотипи), які в них її викликають. можливо завдяки цій темі ці фактори вдасться усунути і людей, які поважають Україну, її мову, культуру і народ в світі стане більше.

svidomit132

Цитата: serge-kazak от июня 13, 2012, 14:04
Цитата: svidomit132 от июня 13, 2012, 14:01
Ви не помітили що пішов суцільний оффтоп
як на мене поки все по темі - досліджуємо і висвітлюємо мотивацію людей, які проявляють агресію проти України, її мови і культури, отже і фактори (в т.ч. стереотипи), які в них її викликають. можливо завдяки цій темі ці фактори вдасться усунути і людей, які поважають Україну, її мову, культуру і народ в світі стане більше.
Стереотипи формуються століттями і навряд чи пересічний чорносотенець раптово прозріє почитавши кілька дописів на ЛФ, все таки соціальне оточення на людину має більший вплив аніж логічний компаратив. :)
Старі люди брехали, а я за ними повторюю.
Щоб бачити те, що є, і чому саме так є, – треба мати очі. А щоб не дозволити іншим це побачити – треба дати їм точку зору.

serge-kazak

Цитата: svidomit132 от июня 13, 2012, 14:14
Стереотипи формуються століттями і навряд чи пересічний чорносотенець раптово прозріє почитавши кілька дописів на ЛФ, все таки соціальне оточення на людину має більший вплив аніж логічний компаратив. :)
тут я з вами не погоджусь. кожна людина має свободу волі, в т.ч. в цій сфері - можливість міняти стереотипи. це до речі важлива якість в плані виживання в умовах різних соціумів і успішної соціалізації. мій досвід каже, що люди, які вперто тримаються чорносотенства зазвичай нічого не мають проти інших народів і культур, а просто занадто сильно вболівають за свою. навіть те, що відбувається зараз навколо мови в Україні я розглядаю як позитив - наші отамани праві, прийшов час переглянути свої позиції щодо української, російської і інших мов в регіоні, хоч швидше за все результат буде не такий як вони очікують чи ми з вами намагаємося спрогнозувати. Україна - традиційно багатонаціональне суспільство і регіон з унікальною багатовіковою культурою, а не примітивна національна держава. Але без забезпечення належних умов для захисту і розвитку української, в т.ч. за межами України, в тій же Росії - нормального комфортного життя і духовного розвитку в регіоні не буде. Те, що учудили наші отамани - це просто насилля і з цим практично всі, навіть чимало "чорносотенців" погоджуються, що й треба було довести. Хоч все що не робиться - на краще, те що відбулося - це початок значних змін і у нас попереду багато роботи.

piton

Цитата: svidomit132 от июня 13, 2012, 14:57
законодавство РФ відмовляє українській мові в праві на державну підтримку з дуже логічної причини: відсутності субєкта федерації у формі української автономії :)
Ерунда конечно. Еще в СССР в Алтайском крае велись радиопередачи для немцев. Про республику немцев тогда уже никто не помнил. При чем какая-то автономия?
Блн, если бы желающие украинского в России сделали бы сотую долю от сторонников русского на Украине, имели бы на всё на блюдечке с голубой каемочкой.
W

serge-kazak

Цитата: svidomit132 от июня 13, 2012, 15:07
ЦитироватьА тим часом, у 1932 — 1933 рр. місцева преса (зокрема газета "Молот") вже рясніла звинуваченнями багатьох кубанських визначних осіб у "місцевому націоналізмі".

Цитата: http://museum.dp.ua/vips007.html
Активно сприяв проведенню українізації середньої та вищої шкіл, надавав широку підтримку газетно-журнальній та книговидавничій справі українською мовою, організовував масштабну допомогу в українізації освіти в місцях компактного мешкання українців за межами України (Кубань, Казахстан). Затвердив новий український правопис, нормативи якого максимально наближалися до специфіки української мови. З 1933 р. заступник голови Раднаркому УРСР і глава Держплану УРСР. Він на власні очі бачив голодомор в селах та початок «розстріляного відрождення». У червні 1933 р. Постишев запропонував Скрипникові виступити з розгорненою самокритикою своїх націоналістичних помилок. Був звинувачений у створенні групи націонал – ухильників. Застрелився.

Цитата: http://zhnyva33.narod.ru/part3.html#b14
Козацький опір стримував упровадження голоду довше, ніж будь-де. Як висловився перший секретар Північне-Кавказького крайкому партії Б. Шеболдаєв, у 1932 р. "куркулі знову намагалися боротися з нами у питанні хліба, на цей раз використовуючи колгоспи як базу для своїх дій"; отже довелося відрядити "групу членів ЦК під проводом товариша Кагановича до нас, щоб допомогти нам виправити становище". Ця комісія з'явилася в Ростові на початку листопада 1932 р. Вона відразу зустрілася з членами Північно-Кавказького крайкому і призначила спеціальних уповноважених для кожної округи. 4 листопада горезвісний сталінський поплічник Шкирятов був ухвалений ЦК як голова комісії для чистки північно-кавказьких і особливо кубанських партійних організацій від "осіб, ворожих комунізмові, що проводять куркульський курс". А двома днями пізніше вийшла інструкція про проведення подібної чистки комсомолу.

12 листопада, доповідаючи про стан справ, Шеболдаєв зазначав, що, наприклад, голова одного з колгоспів, колишній червоний партизан, нагороджений орденом Червоної Зірки, приховав половину державного хліба,— і таких фактів були сотні. Це переважало особливо на Кубані, де окопалася, як він висловився, величезна кількість "білогвардійського охвістя". Зокрема, у станиці Полтавській, яка свого часу активно опиралася більшовицьким військам, дві третини селян все ще були одноосібниками.

Із усього випливало, що кампанія хлібозаготівель зазнає провалу в багатьох округах. Навіть у великому радгоспі "Кубань" площею 87,5 тис. га, який роками слугував зразком "комуністичної організації праці", третину робітників і адміністраторів звільнили і близько двох третин членів партії піддали чистці за "саботаж".

Сер Джои Мейнард, який відвідав цей регіон і загалом заперечував наявність там голоду, згадує про депортування з Північного Кавказу та особливо з Кубані комуністів і місцевих відповідальних урядовців, котрі намагалися покращити становище селян, і додає, що смертність там була дуже високою.

вічна пам'ять і царство небесне.

svidomit132

Цитата: piton от июня 13, 2012, 15:08
Цитата: svidomit132 от июня 13, 2012, 14:57
законодавство РФ відмовляє українській мові в праві на державну підтримку з дуже логічної причини: відсутності субєкта федерації у формі української автономії :)
Ерунда конечно. Еще в СССР в Алтайском крае велись радиопередачи для немцев. Про республику немцев тогда уже никто не помнил. При чем какая-то автономия?
Блн, если бы желающие украинского в России сделали бы сотую долю от сторонников русского на Украине, имели бы на всё на блюдечке с голубой каемочкой.
Приклади часів СРСР в даному випадку недоречні, ми взагалі то обговорюємо сучасний стан мовної політики держави Україна і частково РФ, а на рахунок бажаючих то державна машина РФ показовим закриттям української бібліотеки в Москві та  судовою забороною діяльності "Обєднання українців Росії" достатньо прозоро натякнула на своє відношення до даного питання, я думаю що після таких прецедентів бажаючих відстоювати права української мови в РФ поменшало. 8-)
Старі люди брехали, а я за ними повторюю.
Щоб бачити те, що є, і чому саме так є, – треба мати очі. А щоб не дозволити іншим це побачити – треба дати їм точку зору.

piton

В данном случае всё это отмазки, простите. Любой народ ткните, обязательно бывали периоды или иностранной оккупации или засилья другого языка. Разница только в реакции. Татарам, думаете, русский не навязывали?
W

serge-kazak

Цитата: piton от июня 13, 2012, 15:21
Разница только в реакции.
Какая должна у украинцев быть реакция?

piton

Цитата: serge-kazak от июня 13, 2012, 15:22
Какая должна у украинцев быть реакция?
У каждого своя могет быть. В основном историческая: осознают себя русскими, в образовании русский предпочитают. А для искусств препятствий украинскому вроде нет.
W