Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Україна століття тому.

Автор 5park, октября 19, 2009, 22:47

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

5park

Завдяки генію російського фотографа Прокудіна-Горського ми маємо змогу пірнути в минулу епоху у всьому його різнобарв'ї.











Це зайвий раз переконало мене в тому, що в минулому на цій землі жили маленькі веселі ельфи (http://lingvoforum.net/index.php?topic=8320.0), бо хто ще міг будувати такі чудові казкові хатинки.
:fp:

andrewsiak

той ще ся не вродив, щоб усім догодив.

Nekto

По Києву старих фотоальбомів мільйон. Якщо цікаво, можу дещо запостити.

5park

:fp:

Conservator

5park, а вони відреставровані, чи реально не вицвіли за такий час? Тоді ж на фотоплатівки знятки робилися, плівки ще не було.
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)


Conservator

Красиво... :)

А конкретніше про місце, де робилися ці фотознятки, є інфа?
Ленін - апо! Ленін - квітя! / Ленін - сонце у зеніті! / Ленін - Партії отиць! / Ленін - буржуям кониць! / Ленін - Карла Маркса син, / їх нам дав Єрусалим!
(Павло Чучка)

"Тильки мы помыслылы, абыхом ку вере наськой истинной ботяна повернуты, яко обачылы в сьроде обитанья оных птыц вас – попов папэжских. И що ж тэпэр маемо? Горэ, бида, огорченье! Ибо крычаты сталы тыя птыцы святодавныя: «Аллах акбар!», од вас одступовавшы. Що вы там робылы?" (Сяргей Балахонаў)

Лукас

У мене є книжка Хв. Вовка "Студії з української етнографії та антропології" (Київ, 1995). Так там є чорно-білі та кольорові картинки з життя українців в кінці 19 - на початку 20 ст.
«Победоносил, победоносю и победоносить буду». Георгий Победоносец
«Я мстю, и мстя моя будет ужасной» - объявил бобёр лесу.
«Бог чува Србе», али је рок трајања истиче!


Алексей Гринь

Прокудин и про Великороссию делал такие же милые сказошные фотокарточки. Места подбирал.

Типа таких:



По сравнению с этим, на картинках выше скорее живут не эльфы, а хоббиты :) А вот тут — эльфы.
肏! Τίς πέπορδε;

Python

Цитата: Conservator от октября 23, 2009, 22:21
5park, а вони відреставровані, чи реально не вицвіли за такий час? Тоді ж на фотоплатівки знятки робилися, плівки ще не було.
Більше того, кольорову фотографію винайшли ближче до середини ХХ ст. Кольорові знімки, які ми бачимо тут, робилися шляхом кількаразової експозиції з використанням різнокольорових світлофільтрів, для кожної частини спектру робилась окрема чорно-біла фотоплатівка. В наші часи ці зображення було змонтовано з використанням комп'ютерної техніки, і, як бачимо, виглядають вони не гірше, ніж роботи сучасних фотографів.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр