Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Украинская Музыка

Автор iopq, апреля 11, 2008, 09:37

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

iopq

Poirot: Я, кстати, тоже не любитель выпить, хоть и русский.
jvarg: Профессионал? ;)

Jurek7

Ліпш за все би його не було.., вважаю таку "музику" за ганьбу, бо не надто вона й музика...

Ось персонально мені подобаються:

Океан Ельзи (напевно  :D ), Скрябін, Ані Лорак...

"Як довго" у Святослава Вакарчука більш за всі подобається, а завантажити її можна тут:

http://www.muzoff.ru/pages/422/42232.shtml

iopq

Якщо вам не подобається, не потрібно мені казати що ця музика - "ганьба."
Poirot: Я, кстати, тоже не любитель выпить, хоть и русский.
jvarg: Профессионал? ;)

Jurek7

Цитата: iopq от апреля 11, 2008, 15:22
Якщо вам не подобається, не потрібно мені казати що ця музика - "ганьба."

А що? Скривдив? Ваші проблеми.


iopq

Тоді і напишу про вашу музику.

Океан Ельзи це "попса" - музика яка занадто спрощена щоб парубки любили слухати. Я тільки чув пісню "Казка" гурта Скрябін і мені здається що вона - єдина пісня котру вони написали. Ви маєте найгірший смак. Певно, якщо не слухати музику кожний день не потрібно слухати різноманітну музику.
Poirot: Я, кстати, тоже не любитель выпить, хоть и русский.
jvarg: Профессионал? ;)

sknente

:3

iopq

Poirot: Я, кстати, тоже не любитель выпить, хоть и русский.
jvarg: Профессионал? ;)

Jurek7

 :D :D :E:

Щодня слухаю - і нічого.
Годі, не буду зазмагатись.   :UU:

ternonzang

Красиво е това, което обичаме.

Amie

Океан Эльзы - очень хорошая группа. Во-первых, музыка действительно прекрасная, а во-вторых, в текстах есть смысл. Это музыка, от которой не устаешь.
У меня непритязательный вкус - мне вполне достаточно самого лучшего.

Драгана


Тася

А какие вам ещё  украинские исполнители нравятся?  :)
* Где единение, там и победа. Публий.

Poirot

"Из-за плохой видимости через тепловизор прицела я увидел на расстоянии около 250 метров силуэт парнокопытного, внешне похожего на крупного кабана."

Amie

Цитата: 428302 от мая 26, 2008, 08:25
А какие вам ещё  украинские исполнители нравятся?  :)
Ани Лорак
Наталья Могилевская
Скрябин
Дуэт Барселона
У меня непритязательный вкус - мне вполне достаточно самого лучшего.

Тася

Помнится, в 2000 году у вас на Украине певица Надежда Шестак была. Она сейчас  выступает?  Интересно просто узнать.  :)
* Где единение, там и победа. Публий.

Jurek7

На мій погляд, тре'було б ще сказати про гурт "Плач Єремії". Файні пісеньки, дуже файні.

Тася

ЦитироватьА мне нравится Океан Эльзы. Хорошо поют.
Ой, а моя подружка вообще очень сильно любит эту группу. Даже украинский полюбила через интерес к ней.  :yes:
* Где единение, там и победа. Публий.

ou77

Океан Ельзи не тільки попса а ще і мова у них попсова, і взагалі що це таке "Приходять гості, кладу на стіл кості"  не знаю як українською, російською це називається "рифмоплёты"

В мене ю-тюб не відкривається, а що там за група? з нормального металу мені подобається "Борщ" та "Щастя" (правда було би більше щастя, якби у щастя не було матюків, правда на диск всього два рази зустрічається).

Крім того ВВ, Брати Гадюкіни, Скрябін (тоже рифмопльот і українська шкандибає, але гарна музика) , Плач Єремії...

Jurek7

Ти що, хворий? Лише хвора людина може почати сперечатися про музику, при цьому слухаючи всяку хер, від якої з розуму з'їхати можна.., ну, ось, найвірогідніше це і сталося.

Python

Цитата: iopq от апреля 11, 2008, 09:37
http://youtube.com/watch?v=J0n5bwdoPzY
А я даже не знал что бывает украинский блэк метал!
Мені сподобалось...

ЦитироватьЯ тільки чув пісню "Казка" гурта Скрябін і мені здається що вона - єдина пісня котру вони написали.
У 90-х роках гурт Скрябін зробив багато цікавих пісень (альбоми «Казки», «Мова риб» та ін.). Але Скрябін тоді і Скрябін сьогодні — два різні гурти, у яких спільний лише вокаліст. Сучасний Скрябін — більшою мірою комерційний попсовий проект, що використовує розкручене ім'я колись культової групи...
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Κωνσταντινόπουλου

А как же "Гайдамаки";-) :up:  Вы что?   :donno: Одна из лучших фолк-рок-групп, поющих на украинском и спосбствующих развитию украиноязычной музыкальной культуры в наше время!..  :=

http://www.haydamaky.com/  :up:

http://musicmp3.spb.ru/allsongs/5947/gaidamaki.html   ;up:



ou77

Гайдамаки (Актус) класно, але я їх довго слухати не можу, значить всетаки поп...

rocker

Цитата: Constantinopol от июля  9, 2008, 02:15
...Одна из лучших фолк-рок-групп, поющих на украинском...


Поважаючи їх, треба сказати, що слово рок (rock), якщо не розширювати це поняття до безмежности, у визначенні їх стилю недоречне, на мою думку. Навіть про елементи rock-у у їх творчості можна говорити з великими застереженнями.

ROCK ON!
One thing I can tell you is you got to be free...(John)

Poirot

Цитата: Constantinopol от июля  9, 2008, 02:15
А как же "Гайдамаки";-) :up:  Вы что?   :donno: Одна из лучших фолк-рок-групп, поющих на украинском и спосбствующих развитию украиноязычной музыкальной культуры в наше время!..  :=

http://www.haydamaky.com/  :up:

http://musicmp3.spb.ru/allsongs/5947/gaidamaki.html   ;up:




А на youtube этой группы нет?
"Из-за плохой видимости через тепловизор прицела я увидел на расстоянии около 250 метров силуэт парнокопытного, внешне похожего на крупного кабана."

Biernus

Ага, якби не радянська влада, то об що б і корови чухалися б... © Ревета

Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр