Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.
Ограничения: максимум вложений в сообщении — 3 (3 осталось), максимальный размер всех файлов — 300 КБ, максимальный размер одного файла — 100 КБ
Снимите пометку с вложений, которые необходимо удалить
Перетащите файлы сюда или используйте кнопку для добавления файлов
Вложения и другие параметры
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр

Сообщения в этой теме

Автор Python
 - сентября 12, 2010, 18:18
Не в грошах щастя. Навіть щоб використати гроші як засіб для досягнення щастя, потрібні прямі руки, голова на плечах і трохи удачі.
Інакше... (Google) лотерея зруйнувала життя
Автор Nekto
 - сентября 12, 2010, 18:10
Коли у нас будуть такі доходи, тоді і думати будемо.  :)
Автор Dana
 - сентября 10, 2010, 17:04
75 тисяч доларів або 58 тисяч євро щорічно – це та межа, після якої людина хоча і є задоволена рівнем свого життя, однак не відчуває себе автоматично щасливішою. Всесвітньо відомий американсько-ізраїльский психолог, лауреат Нобелівської премії з економіки Даніель Канеман й економіст з Принстона Ангус Дітон проаналізували понад 450 тисяч анкет перш, ніж дійшли такого висновку. Результати свого дослідження науковці щойно оприлюднили в США.
Експерти пропонували респондентам оцінити рівень свого життя за десятибальною шкалою і паралельно запитували їх про емоційний настрій. Під таким настроєм науковці розуміють буденний досвід людини: як часто і як сильно вона переживає радість, стрес, журбу, роздратування або інші відчуття.

Заможні легше переносять «подарунки» долі

Як з'ясувалося, чим більше грошей – тим вище люди оцінюють рівень власного життя. Оцінка ж емоційного задоволення зростала тільки до певної межі доходу, а саме – 75 тисяч доларів щорічно. «Ми дійшли висновку, що за допомогою грошей можна купити задоволення життєвим рівнем, але щастя не купиш», - кажуть науковці. За їхніми словами, на емоційний настрій заможних людей впливають інші фактори.
Крім того, дослідження ще продемонструвало, що бідніші люди гірше переносять такий життєвий досвід, як розлучення, хвороба або самотність.

http://europe.newsru.ua/article/5980653
http://www.time.com/time/business/article/0,8599,2016291,00.html

Дуже цікаво. Але що ви думаєте про це?