Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Справжня гуцульська мова

Автор alant, сентября 28, 2015, 08:31

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

alant

Цитата: engelseziekte от октября 16, 2015, 21:55
Тут має бути вона і решта карт з видання.
Дуже дякую.
Offtop
Чим пояснюється розташування межи між середньополіськими говірками з нашаруванням південних рис та перехідними говірками на середньо- та східнополіській основі, що проходить не по Дніпру, а західніше?
Я уж про себя молчу

Valenta

Цитата: engelseziekte от октября  1, 2015, 19:29
100% можна. Але вам треба шукати людей, шо мають досвід. Бажано львів'ян, шо мають досвід спілкування з франківчанами або навпаки. У нас нема таких, хіба Елік зайде :)
Дякую. а ко такий Елік? дьвів'янин?
а взагалі я вважаю, шо каждий має свій власний погляд на ці речі. Саме так. тому шо перехід на літературну був років сто тому. ніко не може на сто процентів сказати, шо діалектів вже немає. а шо у франківській області? нікого не заилшилося? було б добре якби пан engelseziekte скинув сюди матеріал по цюму сабжу.
p.s. жадано про ці два обшари.

Sirko

Цитата: Valenta от октября  1, 2015, 14:28
та, зрозуміло. а кулько діолектів існує в Iвано-Франківську та біля нього? а єще чи можна розличити, зі Львову людина чи з Iвано-Франківську? я взагалі нє вєм, шо там, хто там, і як мої дiдюки розмовляли. питаю вас, жеби знати й ся користувати знаннями.
Обидва міста входять у зону наддністрянського говору, та різниця досить відчутна. У львів'ян виразна власна вимова, яка нагадує польську, і навіть зовнішній вигляд.


Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр