Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Тест словникового запасу

Автор drumsmaster, августа 4, 2018, 09:03

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

drumsmaster

Доброго дня. Я зробив тест на словниковий запас української мови. Буду дуже вдячний, якщо хто-небудь пройде його і прокоментує вибір тестових слів. Чи не занадто вони прості? Може, ще щось кримінальне кинеться в очі? Спасибі заздалегідь!

Sandar

Чи не ліпше знання кожного наступного слова перевіряти? Бо я не знав, клацнув на автоматі і мені зарахувало.

drumsmaster

Цитата: Sandar от августа  4, 2018, 13:03
Чи не ліпше знання кожного наступного слова перевіряти? Бо я не знав, клацнув на автоматі і мені зарахувало.
Зараз перевіряється приблизно 35% всіх тестових слів. Якщо перевіряти всі - тест буде займати значно більше часу.

Богдан М

Чому "Для цього спробуйте позайматися на Вікіуме" ?

drumsmaster


DarkMax2

Цитата: drumsmaster от августа  4, 2018, 09:03
Доброго дня. Я зробив тест на словниковий запас української мови. Буду дуже вдячний, якщо хто-небудь пройде його і прокоментує вибір тестових слів. Чи не занадто вони прості? Може, ще щось кримінальне кинеться в очі? Спасибі заздалегідь!
Кумедно, пару слів, які просить уточнити, я розумів хибно :-) Серед пропонованих варіантів не було мого розуміння.
ЦитироватьУпс, це несправжнє слово, ви не можете його знати! Будьте уважнішими, інакше результати тесту будуть недостовірними.
Передомувати. Як не справжнє? ::) Є слово домувати, а значить і передомувати можна. Пересидіти вдома.
ЦитироватьВаш пасивний словниковий запас — 93000 слів. Ваш індекс чесності — 92%. Ви відмітили наступні несправжні слова: передомувати. Незважаючи на це, ви пройшли велику частину перевірок, і результатам тесту можна довіряти.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

DarkMax2

Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

Rusiok

"проект предлагал сократить разговорную речь путем сведения многосложных слов к односложным и упразднения глаголов" - Джонатан Свифт. Путешествие в Бальнибарби

DarkMax2

Пройшов другий раз. Тепер не намагався вгадувати сенс деяких слова - відповідав "знаю" лише на ті, які 100% знаю.
Цього разу набрав 90 000 слів.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

Rusiok

"проект предлагал сократить разговорную речь путем сведения многосложных слов к односложным и упразднения глаголов" - Джонатан Свифт. Путешествие в Бальнибарби

Lodur

Цитата: drumsmaster от августа  4, 2018, 22:28
Цитата: Sandar от августа  4, 2018, 13:03
Чи не ліпше знання кожного наступного слова перевіряти? Бо я не знав, клацнув на автоматі і мені зарахувало.
Зараз перевіряється приблизно 35% всіх тестових слів. Якщо перевіряти всі - тест буде займати значно більше часу.
Помітив, що у тих слів, що в мене перевіряли і я відповів влучно, правильний варіант завжди був першим у списці. Може, мені просто так пощастило, але якщо ні, треба слова поперемішувати.
8-й Девственник Лингвофорума

If the doors of perception were cleansed, everything would appear to man as it is: infinite. (W. Blake)
Какая потребителю разница, какой продукт лучше не работает?.. (Awwal12)

Rusiok

Цитата: drumsmaster от августа  4, 2018, 09:03
прокоментує вибір тестових слів
У Вашому тексті багато слів паронимичного походження, що їх форма здається випадковою. Мало слів іншомовного походження, а зараз вони більш актуальні, ніж діалектні коливання "житнище/житнисько", "випурнути/виринути", "смоктати/дудлити/цмулити".
"проект предлагал сократить разговорную речь путем сведения многосложных слов к односложным и упразднения глаголов" - Джонатан Свифт. Путешествие в Бальнибарби

drumsmaster

ЦитироватьПередомувати. Як не справжнє? ::) Є слово домувати, а значить і передомувати можна. Пересидіти вдома.
Спасибі, поправив. Це слово дійсно багато хто відзначає як знайоме. Можливо, читають як "ПЕРЕДУМУВАТИ".

drumsmaster

Цитировать
Помітив, що у тих слів, що в мене перевіряли і я відповів влучно, правильний варіант завжди був першим у списці. Може, мені просто так пощастило, але якщо ні, треба слова поперемішувати.
Это точно совпадение - варианты ответов всегда перемешиваются.

drumsmaster

Цитата: Rusiok от августа  7, 2018, 16:59
Цитата: drumsmaster от августа  4, 2018, 09:03
прокоментує вибір тестових слів
У Вашому тексті багато слів паронимичного походження, що їх форма здається випадковою. Мало слів іншомовного походження, а зараз вони більш актуальні, ніж діалектні коливання "житнище/житнисько", "випурнути/виринути", "смоктати/дудлити/цмулити".
Цікаво, для тесту з російської мови було багато критики як раз за велику кількість слів іншомовного походження. Хоча я теж вважаю, що такі слова потрібні, тому що ми використовуємо саме їх, а не застарілі і діалектні. Зараз на старті українського тесту в його словнику 157 слів (у тому числі респондента показується не більше 40), але я буду додавати. У російській тесті зараз - 1260, але йому вже 4 роки.

Lodur

Цитата: drumsmaster от августа 10, 2018, 07:31Это точно совпадение - варианты ответов всегда перемешиваются.
Дякую за відповідь.
Offtop
Можна було й українською відповідати. Напевне, ви заглянули до мого профілю. Принаймі з пасивним володінням, порозумінням, що інші пишуть, я здебільшого не маю якихось особливих труднощів.
8-й Девственник Лингвофорума

If the doors of perception were cleansed, everything would appear to man as it is: infinite. (W. Blake)
Какая потребителю разница, какой продукт лучше не работает?.. (Awwal12)

Lodur

Пройшов ще раз. Невідомих слів трапилось більше, ніж у перший раз. Перевіряли лише 3 або 4 слова.

ЦитироватьВаш пасивний словниковий запас — 66000 слів. Ваш індекс чесності — 82%. Ви відмітили наступні несправжні слова: беспати. Ви обрали неправильні значення у наступних перевірочних слів: руханка.

Хіба "беспати" - це не "тіліпати, смикати, дражнити"? :???
8-й Девственник Лингвофорума

If the doors of perception were cleansed, everything would appear to man as it is: infinite. (W. Blake)
Какая потребителю разница, какой продукт лучше не работает?.. (Awwal12)

Lodur

Третій раз.

ЦитироватьВаш пасивний словниковий запас — 81000 слів. Ваш індекс чесності — 100%, ви не відзначили жодне несправжнє слово як знайоме і правильно уточнили значення всіх перевірочних слів.

(Ну, крім "руханки", яку я щойно подивився у словнику, а вона знов трапилась). На цьому зупинюсь.
8-й Девственник Лингвофорума

If the doors of perception were cleansed, everything would appear to man as it is: infinite. (W. Blake)
Какая потребителю разница, какой продукт лучше не работает?.. (Awwal12)

Пусте

Я раніше проходив схожі тести англійською та російською. В них було набагато більше спеціалізованої термінології та слів з високої лексики. Не знаю, яка вибірка краща - ваша чи їхня.

Англійська здавалася відносно збалансованою, але з закосом у словник GRE. Російська була надто схожою на тест на ерудицію. Не читав вашої методології, та читав англійську та російську.

Можна якось враховувати частотність слів, можна якось ускладнювати методологію, поділяючи слова на сфери (базова лексика, літературна начитаність, ерудованість, побутові, застарілі і т.д.)

Пусте

ПС Англійський тест проходив не у вас, а російський - здається, у вас. У вас же раніше треба було галочки ставити у великому списку?

Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр