Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Зеленоклинська республіка

Автор DarkMax2, мая 18, 2012, 11:12

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

Python

ЦитироватьНосії суржику, врешті, часто не мають унутрішнього стрижня й за першої ліпшої нагоди переходять на російську ("панську") мову.
У цього є дві об'єктивні причини:
1) масовість суржику як розмовного варіанту української мови. Певну домішку суржику можна знайти в мові кожного.
2) насаджувана в нашому суспільстві суржикофобія. До російськомовних якось толерантніше ставляться  — тому багато україномовних при першій же нагоді перескакують з суржику на російську.
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

Python

ЦитироватьБо суржик це в основному безсистемне поєднання різних елементів, створене стихійно, причому у більшості випадків використовується людьми низького культурного рівня.
Чутки пробезсистемність суржику дещо перебільшені. Для порівняння, возьмітє випадкові слова з обєїх мов і переконайтсь, що в нашій реальності нікто так нє розмовляє. Щодо соціальної маргіналізованості — теж перебільшення, користуватись суржиком у побуті цілком може, наприклад, викладч ВУЗу чи інженер з вищою освітою (інша річ, вони, як правило, знають і літературну українську, якою користуються в більш офіційних ситуаціях, а хто не знає — завжди може замаскувати це незнання інтелігентнішою за суржик російською).
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

svidomit132

Суржик-культура має свої вияви, своїх виразників та своїх адептів.
Подеревянський -предтеча, Жолдак-пророк, Скрипка, Гадюкіни, ТІК-співці псалмів,
ще трошки квазінаукового шарму від "глобального козака" і можна засновувати нову релігійну течію :)
Старі люди брехали, а я за ними повторюю.
Щоб бачити те, що є, і чому саме так є, – треба мати очі. А щоб не дозволити іншим це побачити – треба дати їм точку зору.

DarkMax2

Предлагаю такой малый герб для Зеленоклинской республики:
На зеленом старофранцузском щите восстающий золотой природный (амурский) тигр с золотой гетманской булавой в правой лапе, вооруженный синими когтями и языком.
Форма щита символизирует Клин, зеленый - цвет Дальнего востока и Сибири, тигр - символ Дальнего востока, гетманская булава - символ государственности, казачества и украинства. Герб выполнен в цветах флага.
Большой герб же будет с щитодержателями: белогрудым медведем и уссурийским тигром (отсылка к гербу Хабаровска).

Еще предлагаю военно-морской флаг Республики: синий косой (Андреевский) крест на зелёном полотнище (как на гербе Приморского края). Опять же национальный зелёный цвет и Андреевский крест - символ Российского флота, который занимает важное место в истории этих земель.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

svidomit132



Так буде краще тільки замість лева хай буде тигр .
Старі люди брехали, а я за ними повторюю.
Щоб бачити те, що є, і чому саме так є, – треба мати очі. А щоб не дозволити іншим це побачити – треба дати їм точку зору.

DarkMax2

Цитата: svidomit132 от мая 21, 2012, 13:21


Так буде краще тільки замість лева хай буде тигр .
:fp: Это не герб. Это эмблема. Я же предлагаю герб в европейской традиции.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

svidomit132

Ну нє так нє, ось ще варіант на щиті можете зобразити все що вважаєте потрібне :)


П.С. До речі попередній герб цілком реальної Шрі -Ланки
Старі люди брехали, а я за ними повторюю.
Щоб бачити те, що є, і чому саме так є, – треба мати очі. А щоб не дозволити іншим це побачити – треба дати їм точку зору.

DarkMax2

Я хотів стилизованного тигра. Буде час - намалюю герб.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

DarkMax2

Тигролови:
Цитировать- Я?.. Теж... Київського району.
- Овва! А з села?
- Та з Трипілля ж...
- Боже мій! - аж скрикнула і сплеснула руками матінка. - Дитино моя! Та це ти не з того Київського! Це ж ти з України...
А чи є у нас тут на форумі зеленоклинці? Кубанці та русини є, а ось зеленоклинці?
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

DarkMax2

Книжка "Ціна рабства"


ЦитироватьЖиття часто закручує такі сюжети, що жоден письменник не вигадає. Тому реальні історії людей та родин – неоціненний пласт літератури. Тим більше, коли ідеться про родину, яка сто років тому поїхала з України на Далекий Схід, у Зелений Клин, а потім, вже у третьому поколінні повернулася додому. Автор щиро та емоційно розповідає про життя та пригоди у Приамур'ї, про те, що чув від батьків та дідів, і про те, що пережив сам – і в його вустах історія однієї родини перетворюється на історію поколінь, на історію, в якій людина шукає себе та знаходить Україну.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

З моїх снів ти утечеш над ранок,
Терпка, як аґрус, солодка, як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні,
Фіалкові очі, мокрі від сліз.

Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр