Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Церква Вільного козацького суржика

Автор LUTS, сентября 22, 2013, 17:13

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

Lodur

Offtop
Цитата: LUTS от сентября 22, 2013, 17:51
Цитата: Lodur от сентября 22, 2013, 17:48
Луць
Дивно, ви перший, хто правильно написав  ;D
Не дивно, ви колись сам писали, як вас треба писати кирилкою. :)
8-й Девственник Лингвофорума

If the doors of perception were cleansed, everything would appear to man as it is: infinite. (W. Blake)
Какая потребителю разница, какой продукт лучше не работает?.. (Awwal12)

Сергий

Згадалася ще одна цікава ідея: у простих козаків і великих отаманів - різні цілі в житті і різні шляхи. Що добре простому козаку - великому отаману смерть гибельно і наоборот. Тому, якщо ви простий козак - тримайтеся подалі від великих отаманів і навпаки.  :what:

LUTS

Цитата: Сергий от сентября 22, 2013, 23:10
Згадалася ще одна цікава ідея: у простих козаків і великих отаманів - різні цілі в житті і різні шляхи. Що добре простому козаку - великому отаману смерть гибельно і наоборот. Тому, якщо ви простий козак - тримайтеся подалі від великих отаманів і навпаки.  :what:
Харашо, внесемо.
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

Python

Цитата: Сергий от сентября 22, 2013, 23:10
Згадалася ще одна цікава ідея: у простих козаків і великих отаманів - різні цілі в житті і різні шляхи. Що добре простому козаку - великому отаману смерть гибельно і наоборот. Тому, якщо ви простий козак - тримайтеся подалі від великих отаманів і навпаки.  :what:
А це не суперечить заповіді, що «Всі козаки - отамани»?
Пролетареві ніколи вчити європейських мов, бодай би свою знати добре і на ній принести до своєї хати світло знання (Гнат Хоткевич)
ÆC CASALI NAXI PRASQURI: AHOV CÆRU, MERTVÆRI TÆ SLAVUTÆT!
Вони просили його: «Скажи: кетум», а він говорив: «сатем», і не міг вимовити правильно.
Хотелось бы также отметить, что "Питон" - это "мышиный язык" : "пи+тон". © АБР-2

LUTS

Цитата: Python от сентября 22, 2013, 23:32
Цитата: Сергий от сентября 22, 2013, 23:10
Згадалася ще одна цікава ідея: у простих козаків і великих отаманів - різні цілі в житті і різні шляхи. Що добре простому козаку - великому отаману смерть гибельно і наоборот. Тому, якщо ви простий козак - тримайтеся подалі від великих отаманів і навпаки.  :what:
А це не суперечить заповіді, що «Всі козаки - отамани»?
От і перша єресь з'явилась  ;D
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

Сергий

Цитата: Python от сентября 22, 2013, 23:32
Цитата: Сергий от сентября 22, 2013, 23:10
Згадалася ще одна цікава ідея: у простих козаків і великих отаманів - різні цілі в житті і різні шляхи. Що добре простому козаку - великому отаману смерть гибельно і наоборот. Тому, якщо ви простий козак - тримайтеся подалі від великих отаманів і навпаки.  :what:
А це не суперечить заповіді, що «Всі козаки - отамани»?
Нє не суперечить. Всі отамани - але у різних людей різні можливості. Царю не варто водитись з холопами, якщо хоче залишитись царем, але і холопу не варто бути близько біля царя - якщо не хоче, щоб цар його напрягав своїми наказами, обмежуючи його свободу, хоч і маленьку - але свободу.  :???

LUTS

Оновлений список:
- Всі люди - козаки, вільні люди по волі Божій
- Всі козаки - отамани
- Всі люди можуть помилятись (створені грішними і недосконалими)
- Кожен козак в силу своєї природи сам собі і друг і ворог, в залежності від того, який шлях він обирає
- Всі люди вірять в бога навіть ті, що не знають цього
- Не всяк козак, хто себе так називає.
- У простих козаків і великих отаманів - різні цілі в житті і різні шляхи
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

Сергий

Першочоловік (Адам) був козаком. Всі козаки від козаків ведуться. Деякі забули, що вони козаки. Самоназва козак виникла пізніше від самих козаків (люди не одразу усвідомили, хто вони такі). Козацькому роду нема переводу (поки існує рід людський).

LUTS

Цитата: Сергий от сентября 23, 2013, 00:43
Першочоловік (Адам) був козаком. Всі козаки від козаків ведуться. Деякі забули, що вони козаки. Самоназва козак виникла пізніше від самих козаків (люди не одразу усвідомили, хто вони такі).
ОК. Це буде початком першої глави "Большої книги вільних козаків-гречкосіїв"  :)
Все-таки цікавить темна сила. Як би ви її назвали?
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

Сергий

Цитата: LUTS от сентября 23, 2013, 00:45
ОК. Це буде початком першої глави "Большої книги вільних козаків-гречкосіїв"  :)
Все-таки цікавить темна сила. Як би ви її назвали?
Навіщо воно вам? В даному контексті мабуть все погане можна виразити через ідею помилки, обмеженості і несвободи - все це теж можна знайти у кожної людини. Бути вільним - це добре. Бути невільним - погано. Але мова про справжню волю. А то інколи людям неволя здається волею. Типу як ото були деякі революціонери, які вірили, що коли вони знищать власну державу і історико-культурне насліддя - то буде всім воля.  :???

Lodur

8-й Девственник Лингвофорума

If the doors of perception were cleansed, everything would appear to man as it is: infinite. (W. Blake)
Какая потребителю разница, какой продукт лучше не работает?.. (Awwal12)

LUTS

Цитата: Сергий от сентября 23, 2013, 00:52
Цитата: LUTS от сентября 23, 2013, 00:45
ОК. Це буде початком першої глави "Большої книги вільних козаків-гречкосіїв"  :)
Все-таки цікавить темна сила. Як би ви її назвали?
Навіщо воно вам? В даному контексті мабуть все погане можна виразити через ідею помилки, обмеженості і несвободи - все це теж можна знайти у кожної людини. Бути вільним - це добре. Бути невільним - погано. Але мова про справжню волю. А то інколи людям неволя здається волею. Типу як ото були деякі революціонери, які вірили, що коли вони знищать власну державу і історико-культурне насліддя - то буде всім воля.  :???
Тобто узагальненої назви темної сили не буде
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

Сергий

Цитата: Lodur от сентября 23, 2013, 00:53
А козаки-характерники вiд Бога чи вiд бiса?
Задайте самі собі питання - від них добро чи зло, свобода чи несвобода? Зверніть увагу - смерть а отже і душогубство, будь вони неладні - це до речі теж несвобода.

Сергий

Цитата: LUTS от сентября 23, 2013, 00:54
Тобто узагальненої назви темної сили не буде
Мабуть це індивідуально від козака залежить, що буде, а що ні в його казках.  :yes:

alant

Цитата: Python от сентября 22, 2013, 23:32
Цитата: Сергий от сентября 22, 2013, 23:10
Згадалася ще одна цікава ідея: у простих козаків і великих отаманів - різні цілі в житті і різні шляхи. Що добре простому козаку - великому отаману смерть гибельно і наоборот. Тому, якщо ви простий козак - тримайтеся подалі від великих отаманів і навпаки.  :what:
А це не суперечить заповіді, що «Всі козаки - отамани»?
Не плутайте отаманів і великих отаманів. Всі козаки - отамани, але не всі стають великими отаманами.
Я уж про себя молчу

Сергий

Цитата: alant от сентября 23, 2013, 00:57
Не плутайте отаманів і великих отаманів. Всі козаки - отамани, але не всі стають великими отаманами.
машалла!  :=

Сергий

Цитата: Сергий от сентября 23, 2013, 00:59
Цитата: alant от сентября 23, 2013, 00:57
Не плутайте отаманів і великих отаманів. Всі козаки - отамани, але не всі стають великими отаманами.
машалла!  :=
в смысле - чудесно сказано  :)

Сергий

задумався, що мабуть я все-таки вірю, що десь там на Небі у царстві Божому, на святій Русі після смерті зустрічаються разом всі вільні люди, всі наші предки і родичі, діди й прадіди, друзі і знайомі, всі козаки і отамани минулих часів всіх віровчень, мов, країн і народів світу і кожному Наш Небесний Батько й Дід, Батько наших батьків,дідів і прадідів, Бог-Спаситель докладно розтлумачує його помилки і оцінює добрим словом його заслуги. в т.ч. червоним козакам і отаманам суспільникам-інтернаціоналістам, комуністам-соціалістам - свої, жовтоблакитним самостійникам-націоналістам - свої, віруючим - свої, безбожникам свої. ніхто нікого там не карає - просто людям розтлумаючуть і вони зрозумівши свої помилки починають мучитися совістю за помилки і радіти, що вчинили правильно за свої добрі діла. ось так я на даний момент бачу цю сторону вчення про Бога-Спасителя і козаків, вільних людей по волі Божій. царство їм всім небесне і вічна пам'ять.

Сергий

p.s. велике прохання до отаманів-модераторів змінити назву теми на "Віровчення про козаків, вільних людей по волі Божій". бо вона бачиться саме так. спасибі. :-[

LUTS

Цитата: Сергий от декабря 27, 2013, 00:03
p.s. велике прохання до отаманів-модераторів змінити назву теми на "Віровчення про козаків, вільних людей по волі Божій". бо вона бачиться саме так. спасибі. :-[
Ні  :stop: Тема не про це.
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.


LUTS

Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

Сергий

Цитата: LUTS от декабря 27, 2013, 00:18
Про Церкву. Хоча назву їй можна змінити.  :???
гм. не знаю, що ви собі надумали, але я вірую в Єдину, Вселенську Православну Християнську Апостольську Церкву, див. (wiki/uk) Символ_Віри. Вона ж і є справді Руська, Козацька і Українська. Тут же ми по суті обговорюємо віровчення людей і народів, які так чи інакше, тим чи іншим боком до неї належать чи мають якесь відношення. Хай це віровчення і в чомусь може недолуге, примітивне і помилкове, але це віровчення належить до історико-культурної спадщини нашого українського православного християнського козацького народу і всього вільного людства центральної Євразії і всієї нашої планети. так що майте на увазі. Вчення - воно Вічне і Істинне, а моє бачення - то моє бачення, мої казочки - то мої казочки - я грішний, можу помилятись. :donno:

engelseziekte

Треба полемізувати.
Перша суперечність:
Цитата: LUTS от сентября 23, 2013, 00:41- Всі люди - козаки, вільні люди по волі Божій
- Не всяк козак, хто себе так називає.

Цитата: LUTS от сентября 23, 2013, 00:41- Всі козаки - отамани
- У простих козаків і великих отаманів - різні цілі в житті і різні шляхи
Як визначається величина отаманства, яка допомагає відрізняти великих отаманів від маленьких?

LUTS

Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр