Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Церква Вільного козацького суржика

Автор LUTS, сентября 22, 2013, 17:13

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

LUTS

Іншалла, появився Інтернет і все більше, і більше людей козаків узнають істину про предків наших, які жили серед Великого Степу, у Великій Татарії, Царстві Ординському.
Виникає необходімость якось стуктуризіровати вчення, яке доносить до нас наш учитель Сергій (Серж-Казак, Ходжа). Главні ідєї предлагаю записувать сюда для дальнєйшого створення "Большої книги вільних козаків-гречкосіїв".
Сьогодняшній день об'являється праздніком - Дньом Сотворенія Церкви Вільного Козацького суржика.
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

LUTS

1-ий і основний постулат неоднократно повторюємий Сєргієм:
- Всі люди козаки, вільні перед Богом і людьми
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

Сергий

Ваша мрія здійснилася - у вас тепер є своя парафія. :yes: Будете тепер тут отаманом. Тільки ідея ваша - вам її і розвивати. Якщо Бог дасть  - з цього може й вийде щось путнє.  :UU:

LUTS

Цитата: Сергий от сентября 22, 2013, 17:23
Ваша мрія здійснилася - у вас тепер є своя парафія. Будете тепер тут отаманом.  :yes:
Це не мрія, це обязанность моя. Донести ідєї ваши до широкого круга общєствєнності. Ібо я простий козак-гречкосій, которий не годен бути отаманом. :eat:
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

LUTS

Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

Сергий

Цитата: LUTS от сентября 22, 2013, 17:25
Це не мрія, це обязанность моя. Донести ідєї ваши до широкого круга общєствєнності. Ібо я простий козак-гречкосій, которий не годен бути отаманом. :eat:
Не прибідняйтесь. У вас хватило ума і здатності створити цю тему - ви прийняли рішення і втілили його в життя. Це чудове підтвердження постулату, що "всі козаки - отамани" - а отже ви теж не виняток.

Сергий

Цитата: LUTS от сентября 22, 2013, 17:26
Цитата: Сергий от сентября 22, 2013, 17:23
Якщо Бог дасть  - з цього може й вийде щось путнє.  :UU:
Спасіба за благословєніє  :yes:
Бог благословить - якщо звісно у вас на меті добрі наміри. Якщо ж ви це робите лише заради лузлів - нічого путнього це вам не дасть.

LUTS

Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

Сергий

Цитата: LUTS от сентября 22, 2013, 17:14
Всі люди - козаки, вільні люди перед Богом і людьми по волі Божій

Цитата: LUTS от сентября 22, 2013, 17:31
Всі козаки - отамани
Ну і? Що ще вам треба?  :what:

LUTS

Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.


LUTS

Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

Сергий

Цитата: LUTS от сентября 22, 2013, 17:37
Треба поритися у ваших постах  :)
Добре, ось вам ще один: "всі люди можуть помилятись (створені грішними і недосконалими)"

LUTS

Цитата: Сергий от сентября 22, 2013, 17:41
Цитата: LUTS от сентября 22, 2013, 17:37
Треба поритися у ваших постах  :)
Добре, ось вам ще один: "всі люди можуть помилятись (створені грішними і недосконалими)"
ОК. Взято.
Що там зі злом? Хто зла для козаків? Душогуби?  Воно має бути для противаги.
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

LUTS

Отож маємо на дане врем'я:
- Всі люди - козаки, вільні люди по волі Божій
- Всі козаки - отамани
- Всі люди можуть помилятись (створені грішними і недосконалими)
- Кожен козак в силу своєї природи сам собі і друг і ворог, в залежності від того, який шлях він обирає
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

Сергий

Цитата: LUTS от сентября 22, 2013, 17:43
Що там зі злом? Хто зла для козаків? Душогуби?  Воно має бути для противаги.

Те саме, що і в традиційному єдинобожжі (християнстві-ісламі): кожен козак в силу своєї природи сам собі і друг і ворог, в залежності від того, який шлях він обирає. Поняття козацького шляху, життєвого шляху, кар'єри козака - окреме, дуже об'ємне поняття, яке можливо навіть потребує окремої теми.

Lodur

Якщо Серж не бажає бути гуру, ми зробимо вчителем Луця, а Сержа - аватарою.

Немає бога, крiм Сержа, i Луць — пророк його!
8-й Девственник Лингвофорума

If the doors of perception were cleansed, everything would appear to man as it is: infinite. (W. Blake)
Какая потребителю разница, какой продукт лучше не работает?.. (Awwal12)

LUTS

Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

alant

Я уж про себя молчу

LUTS

Цитата: Lodur от сентября 22, 2013, 17:48
Якщо Серж не бажає бути гуру, ми зробимо вчителем Луця, а Сержа - аватарою.

Немає бога, крiм Сержа, i Луць — пророк його!
Пророків не буде. Ібо всі люди - козаки, вільні люди по волі Божій
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

LUTS

Цитата: alant от сентября 22, 2013, 17:52
Всі люди вірять в бога навіть ті, що не знають цього
Покатить  ;up: Як на мене.
Якщо не буде заперечень, від ідейного вдохновітєля
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

alant

Стати козаком (руським, татарином, українцем і будь ким) може кожен, хто викаже таке бажання - для цього треба просто взяти собі цю історичну самоназву наших предків.
Я уж про себя молчу

Сергий

Цитата: LUTS от сентября 22, 2013, 17:55
Цитата: Lodur от сентября 22, 2013, 17:48
Якщо
Пророків не буде
О, ви ніби вловили тему. Тільки я б сформулював це трохи по іншому - всі люди з волі Божої можуть виступати в якості пророків у відповідній ситуації - бо кожна людина, яка народжується на світ так чи інакше посилається Богом людству у науку і спасіння, щоб щось донести людям в процесі свого життя, навчити своїм прикладом, як треба чинити, а як не потрібно. Авраам, Мойсей, Ісус, Магомет чи  Будда так само як царі Костянтин і Чингіз, товариш Ленін і т.д. - ніхто з них не виняток, як і усі і інші люди, хто жив до нас, живе зараз і буде жити після. Інша справа, що є ті, хто послані для спасіння всього людства на протязі всієї його історії, в той час як інші - лише для конкретних людей в конкретній ситуації. :???

LUTS

Цитата: Сергий от сентября 22, 2013, 18:05
Цитата: LUTS от сентября 22, 2013, 17:55
Цитата: Lodur от сентября 22, 2013, 17:48
Якщо
Пророків не буде
О, ви ніби вловили тему. Тільки я б сформулював це трохи по іншому - всі люди з волі Божої можуть виступати в якості пророків у відповідній ситуації - бо кожна людина, яка народжується на світ так чи інакше посилається Богом людству у науку і спасіння, щоб щось донести людям в процесі свого життя, навчити своїм прикладом, як треба чинити, а як не потрібно. Авраам, Мойсей, Ісус, Магомет чи  Будда так само як царі Костянтин і Чингіз, товариш Ленін і т.д. - ніхто з них не виняток, як і усі і інші люди, хто жив до нас, живе зараз і буде жити після. Інша справа, що є ті, хто послані для спасіння всього людства на протязі всієї його історії, в той час як інші - лише для конкретних людей в конкретній ситуації. :???
Добре.
Щодо попереднього постулату Аланта є зауваги?
Я там де сонце на стінах. Я там де сонце на стелі. Танцюю танець пінгвіна. Страшно веселий...

Y tú vendrás marchando junto a mí y así verás tu canto y tu bandera florecer.

Сергий

Цитата: alant от сентября 22, 2013, 18:02
Стати козаком (руським, татарином, українцем і будь ким) може кожен, хто викаже таке бажання - для цього треба просто взяти собі цю історичну самоназву наших предків.

Цитата: LUTS от сентября 22, 2013, 18:15
Щодо попереднього постулату Аланта є зауваги?
Не всяк козак, хто себе так називає. Іншими словами - буває, що людина, яка себе називає козаком - насправді раб гріха (в т.ч. злодій, брехун, грабіжник, душогуб і т.д.). В якій мірі вона козак (вільна людина), а в якій грішник, раб гріха (невільна людина) - знає лише Бог.

Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр