Главное меню
Мы солидарны с Украиной. Узнайте здесь, как можно поддержать Украину.

Западно-литовские диалекты и акценты

Автор Aleksey, августа 14, 2009, 11:56

0 Пользователи и 1 гость просматривают эту тему.

regn

Цитата: Aleksey от августа 17, 2009, 17:54
Tikrai tikrai neįsižeisiu :)

Tai gerai :) Malonu tai girdėti.

Kaip jums patiko ta mano informacija apie tarmes? Aš noriu, kad jūs įvertintumėte ir man pasakytumėte, ar gerai parašyta, ar ne. Nes pačioje knygoje informacija yra duota gana įdomioje formoje. Mane domina, ar tai lengva skaityti ir suprasti. Aš pakeičiau stilių biškutį, bet aplamai stilius tas pats.

Aleksey

Mano nuomone bet kokiam žmogui neturėtų būti nemalonu dėl padarytų klaidų  kai jas taiso (nebent koks pežonas pasikėlęs), tuo labiau būsimam filologui, gyvent ir mokytis visą gyvenimą kaip žmonės sako :)
Lengvai skaitoma, bet yra kai kurie dalykai kaip man, naujokui, truputėli sunkiau suprast (pavyzdžiui aš nelabai gerai atsimenu kas yra supinas (tingėjau aš normaliai mokytis lotynų per paskaitas va ir rezultatas :/ - nežinojimas kaip ir elementarių dalykų..)) būtų neblogai jai Jūs fonetinius terminus užrašytumėte ir lietuvių ir anglų kalbomis (bent jau man atrodo kad tai butu geriau, nes iškart kelis žvirblius užmuštų tokie kaip aš :) Na ir mano manymų trūksta daugiau pavyzdžių, aišku jai ten nenurodyta daugiau tai nieko baisaus.
O apskritai visai įdomiai, niekada negirdėjau ir tuo labiau nemačiau kitų tarmių :( tai pasinaudosiu proga su Jūsų pagalba. :)


Aleksey

pažiūrėjau ką wiki sako, kažkaip labiau patinka ganytun, man lengviau suprasti, ir kam forma pasikeitė :( O jeigu be pavyzdžio kaip tas terminas būtų paaiškinamas, ar tiesiog nėra definicijos?

Rōmānus

Надежда - мать дураков (с) Литовская пословица


Быстрый ответ

Обратите внимание: данное сообщение не будет отображаться, пока модератор не одобрит его.

Имя:
Имейл:
Проверка:
Оставьте это поле пустым:
Наберите символы, которые изображены на картинке
Прослушать / Запросить другое изображение

Наберите символы, которые изображены на картинке:

√36:
ALT+S — отправить
ALT+P — предварительный просмотр